Geleneksel Tıraş Forumları

Tam Versiyon: Arko Tıraş Sabunu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arko kolay köpürmesi ve kokusu sebebiyle sevilebilir hatta kurutucu etkisiyle yağlı ciltler için tercih sebebi olabilir ama cella dan iyi demek de cella ya ağır hakaret olmuş Smile
@ooppss e katılıyorum.

Ama yine de son dört aydır bu hobiyle deformasyona uğramış beynim bana 'acaba son dört aya kadar olan tıraş keşiflerim öncesi AOS kremle birlikte favori sabunum olan ama cildimi de kuruttuğunu bildiğim bu Arko'yu gliserin ve başka önerilen maddelerle karıştırsam ondan daha iyi bir Arko sabun yaratabilir miyim' şeklinde sorular sorduruyor Smile

Modifiye edilemez denilen bu sabuna ne yapmalı ? Kokusunu seviyorum bu arada, koku değil nemlendirme kısmı modifiye olmasını istediğim yer Smile
@SumNauta komşum. Hatırladığım kadarıyla en kapsamlı modifikasyon 547.maddede @marek komşunun denemesiydi. Ben ise sadece yüklemeden önce üzerine biraz sıvı gliserin ve jel şeklinde aloe vera ekliyorum. Yükleyip yüzde köpürtme yapıyorum, bence farkediyor.
Teşekkür ederim @Men-Sup


Sent from my iPad using Tapatalk
Sırf arko icin demiyorum tum sert sabunlarda deneyebilirsiniz, varsa elinizde, tıras oncesi icine bir parca Tobs avocado katmanızı tavsiye ederim.
Teşekkürler @dikdik_s Deneyeceğim.


Sent from my iPad using Tapatalk
Komşular arkoyu yüzümde köpürttükten sonra yüzümün bir tarafını tıraş ederken diğer tarafı kurumuş oluyor. Bunu nasıl engellerim?
(05/05/2017, Saat: 23:57)informatiker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Komşular arkoyu yüzümde köpürttükten sonra yüzümün bir tarafını tıraş ederken diğer tarafı kurumuş oluyor. Bunu nasıl engellerim?

Kuru ve/veya ince köpük yapıyorsunuz. Sabunu sağlam yükleyin. Arko Sabun suyu çok sever. Kademeli ve azar azar su ekleyin. Kapta veya yüzünüzde krema kıvamını yakaladığınızda tıraşa hazırdır. Az çalışıp ayran kıvamı, çok çalışıp süzme yoğurt kıvamı kötü köpüktür. Deneme yanılma ile birkaç köpürtmede doğru kıvamı bulacaksınız.
Tam bir fp ürün ilk aldığım arko bu hafta bitti 6ay 1,5tlye traş olduk bedava
Arko sabunun kutulu olanını bulabileceğim herhangi bir yer biliyor musunuz acaba? O kutudan bende bulunsun istiyorum ama artık üretilmiyormuş.