Geleneksel Tıraş Forumları

Tam Versiyon: Arko Tıraş Sabunu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
arko tıraş sabununun ambalajında şöyle kullanılır diye bi açıklama yok. o yüzden önümüz açık. herkes paşa gönlü nasıl istiyorsa öyle kullanabilir. satış stratejileri sağlam. benim memurum, pardon benim halkım bilir işini misali Smile

adamlar öncelikle ''berber tıraş sabunu'' demişler işi profesyonelliğe vurmuşlar. çok önemli. al kardeşim, senin dükkan için ürettim bunu diyor yani. e bize zor gelen meşakkatli kaba, tasa basma olayları bu işten ekmek yiyeceklere zor gelmemeli zaten. bide berberlerin işlerini kolaylaştırma ve hızlandırma gibi durumları var.

ben, arko sabunu üst kısmına fırçamla dairesel hareketler yaparak yüklüyorum. suyla beraber güzel bi köpürme de oluyor. acelem varsa direkt yüze, zamanım varsa tasta köpürtmeye devam ediyorum. kullanışlı bi yöntem. bu da benim yoğurt yiğişim Wink

yoğurt dedim ya şimdi aklıma geldi. 70’li, 80’li yıllarda yoğurt mandıradan, evden götürelen kaplarla alınırdı. dahası da var tabi de… bu yüzden arko’nun kapta sunulması fikrini tekrar bi düşünün derim. sonrası alışkanlık…
traş sabunu nasıl kullanılır?
Arko tıraş sabunu migrosta 90 kr'a satılıyor bu gün aldım bir tane. İnternette 90 kr gözüküyor ama standa yazmamışlar henüz. Stok yapanlar kaçırmasın.
fiyat ve konfor sebebiyle kesinlikle böyle bi sabuna sahip olduğumuz için bence çok şanslıyız Smile
hemen migrosa Smile) slogan gibi oldu Blush keyifli tıraşlar
Dün sabunu aldıktan sonra yolda açtım koklamaya başladım, evde de bayağı bir kokladım Smile Hala kokluyorum. Kokusu bize berberleri hatırlatmasa belki hiçbirimiz kullanmayız.
Ne yazık ki Arko benim kuru ve hassas cildime hic iyi gelmiyor. Davul gibi geriliyor cildim. Rahat edemiyorum.
Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler.

Arko'da öyle bir sabun.
yapma mancho amcası

google-goats.jpg
goat1.s600x600.jpg

(05/12/2012, Saat: 06:01)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler.

Arko'da öyle bir sabun.
Bu keçi çok güzelmiş. Angel

Arko buna kurban olsun.

(05/12/2012, Saat: 14:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]yapma mancho amcası

google-goats.jpg
goat1.s600x600.jpg

(05/12/2012, Saat: 06:01)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler.

Arko'da öyle bir sabun.