Derby Premium
(09/12/2019, Saat: 21:22)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 100'lük aldım, net 3 perde tıraşta güzel tıraş oluyorum, uzun uzun tıraş hakkı veriyor. Çok keskin değil, bu nedenle günlük tıraşta ideal. Artık üretimi durdurulduğu için sevenler stoklasın Smile

Üretimi durdurulduğu bilgisi kesin mi komşum? Ben de bu jileti çok beğeniyorum ona göre stoklayayım bari Smile
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
Kırk yılın başı anlaşabildiğim jilet buldum diye sevinmiştim üretimi durursa çok üzülürüm doğrusu.

Bu arada başlıkta yazılanları okudum da biraz, arada üretici bile mesaj atmış enteresan valla. Sanırım yurt dışı pazarı için üretilmiş, yurt dışında da tutulmayınca üretimi durdurulmuş diye tahmin ediyorum. Firmanın internet sitesinde hiç görmedim zaten ben Premium'u.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Başlık canlanınca hiç tıraş planım yokken tıraş oldum az önce Big Grin Uzun suredir kullanmıyordum, ilk başladığım zaman bana fena gelmemişti. Hatta Usta’dan daha çok beğenmiştim. Şimdi tam tersini düşünüyorum. Gelelim son deneyimime de8 ile tıraş oldum, günlük tıraşta bence fena sayılmayacak bir jilet. Sakalım sert ve sık değil buna rağmen jilet akıp gitmedi, ama 3 perde de gayet temiz sonuç verdi. Genel yorum ve pazar talebi usta’nın daha iyi olduğu yönünde olduğu icin muhtemelen üretimi sonlandırıldı. Jilet uygun fiyatlı beğenenler rahatça stok yapabilirler, uzun yıllar gidecektir. Bir iki deneme daha yapacağım, kim bilir ben de stok yaparım belki Smile Son olarak jiletlere şans verin, farklı aletlerle bir daha şans verin. Tek kullanımda yorum çok sağlıksız olacaktır. Ve jilet yorumlarına hiç takılmayın, ben burada ne yorumlar okudum Big Grin Tıraşın ortasında jileti çıkarıp atan da var aynı jiletten 1000 tane stok yapan da. Tıraş kişisel bir deneyim jilet ise daha kişisel Smile
günlük traşta kullandığım ve beğendiğim bir jilet. Derby ustadan daha keskin ve konforlu. agresif kabul edilen aletlerle tavsiye ederim .
The Riddle of Steel
(13/12/2019, Saat: 15:22)Jaguar Paw Adlı Kullanıcıdan Alıntı: günlük traşta kullandığım ve beğendiğim  bir jilet. Derby ustadan daha keskin ve konforlu. agresif kabul edilen  aletlerle tavsiye ederim .

Benim sakallar sert ve gürdür komşum konfor konusunda ustadan daha iyi olduğuna hem fikirim ancak keskinlik konusunda ustanın benim tıraşlarımda gerisinde kalıyor. Bu farkta büyük ihtimal cilt ve sakal yapısı farkından kaynaklanıyor olsa gerek.
(09/12/2019, Saat: 21:32)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üretimi durdurulduğu bilgisi kesin mi komşum? Ben de bu jileti çok beğeniyorum ona göre stoklayayım bari Smile

Evet, razorus.com'dan Noyan Bey'den de bu bilgiyi almistim.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(13/12/2019, Saat: 15:45)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, razorus.com'dan Noyan Bey'den de bu bilgiyi almistim.

100'lük aldım olmadı bi 100'lük daha stoklayayım o zaman komşum Smile
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
üretimin durması ile ilgili resmi bir açıklama var mı benimde favori jiletim.
Resmi olarak bilemiyorum maalesef,
Derby'yi aradim, mesai saatini kacirmisiz, pazartesi sorup kesin bilgiyi iletirim.
(13/12/2019, Saat: 16:56)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 100'lük aldım olmadı bi 100'lük daha stoklayayım o zaman komşum Smile

Bende alacagim 100luk, seviyorum gunluk tirasta, cok rahat ediyorum bu jiletle gercekten. DE89 ve Timor1353 ve Yuma ile cok guzel uyum sağlıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby Usta impaticaret 515 244,363 24/04/2023, Saat: 04:10
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,789 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,096 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
Big Grin Parker Premium Platinum osaka23 7 4,831 01/05/2018, Saat: 01:30
Son Yorum: rock83
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,800 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur
  Schick Premium Occam's Razor korhan 16 19,444 13/12/2013, Saat: 17:58
Son Yorum: Marvin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: