Yeniyim. Önerilerinizi bekliyorum.
cihankeskin komşum öncelikle foruma hoşgeldiniz demek istiyorum Smile EJ89 forumdan da okuduğum ve benimde alma üzerine kanaat getirdiğim üzere başlangıç için gayet iyi bir alettir. Sonrasında zaten forumu okudukça bir iki tane hatta birkaç tane makineniz illaki olacaktır. Fakat şunu belirtmem lazımki mancho adlı üyemiz derby jiletle ilgili konuda bahsettiğinde '' Evdeki meyve bıçakları bile daha iyi kesiyor '' demişti. Haklıda Big Grin Big Grin. Yüze en uygun jileti deneyerek bulabilirsiniz. Sabun ve krem ise zaten malumunuz bambaşka bir dünyadır Smile

Tekrardan foruma hoşgeldiniz, Bol köpüklü ve tahrişsiz tıraşlar dilerim
Foruma hoş geldiniz

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Bende yeni üye oldum, fakat uzun bir süredir ıslak traş oluyordum zaten. Ama pratik bıçaklarla. Fırça ve sabunu uzun süredir de kullanıyorum. Şimdi EJ DE89 aldım. Jilet olarakta Feather kullanıyorum. Memnunum fakat kızarıklıklar ve küçük kanamalar oluyor. Pratik bıçaklarda olmazdı hiç. Açıkçası uzun süredir porsuk fırça-sabun-Fusion Proglide ile traş oluyordum ve memnundum, kızarıklık-tahriş-kanama olmazdı hiç, gayette yakın ve temiz traş olurdum. Ama yine de DE makine ile olmak istedim. Bakalım hayırlısı. İnşallah istediğim gibi olur artık. Feather çok keskin, belki de o yüzden oluyordur.
Hem yüzünüze uygun jileti bulmak hem de el becerisi kazanmakla ilgili bu durum. Bir de tıraş olurken ATG yapmaktan kaçının.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeniyim öneri bekliyorum enesburukoglu 29 8,326 08/02/2020, Saat: 03:00
Son Yorum: dimitraki
Wink Ben Böyleyim ve Fikirlerinizi Bekliyorum :) EtiCinGülsün 12 7,309 28/03/2017, Saat: 01:05
Son Yorum: korgunv
  Yardımlarınızı Bekliyorum... xcenior 21 12,389 28/03/2016, Saat: 01:42
Son Yorum: tipsol
  Yeniyim bende. ehkaa 19 12,978 23/09/2015, Saat: 12:51
Son Yorum: Chinaski
Star Bu işte yeniyim yardım lütfen yigiturkey 12 12,291 31/08/2015, Saat: 03:47
Son Yorum: tipsol
  Tavsiyelerinizi bekliyorum Gueclue 12 9,793 07/01/2014, Saat: 04:47
Son Yorum: mckemal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: