Yardımlarınızı Bekliyorum...
Merhaba,

Geleneksel tıraş merakına geltir.com forumunu şans eseri görerek başladım ve ortalama 10 yılın sonunda ilk defa sıfır tıraş olarak bu keyfi yaşadım. İlk olarak deneme amacıyla 'Wilkinson Sword Classic' aletiyle başladım. Daha sonraları impa Ticaret'ten birkaç farklı yaprak jilet alarak yüzüme en iyi gelen yaprak jileti bulmaya çalıştım. Ancak internet ortamında gördüğüm tıraş makineleri ilgimi çekti ve bir tane bende edinmek istiyorum. Cildimin hassas bir yapısı var. Genelde 2 günde 1 tıraş oluyorum . Bana uygun olabilecek aleti önerir misiniz ?
(23/03/2016, Saat: 19:50)xcenior Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Geleneksel tıraş merakına geltir.com forumunu şans eseri görerek başladım ve ortalama 10 yılın sonunda ilk defa sıfır tıraş olarak bu keyfi yaşadım. İlk olarak deneme amacıyla 'Wilkinson Sword Classic' aletiyle başladım. Daha sonraları impa Ticaret'ten birkaç farklı yaprak jilet alarak yüzüme en iyi gelen yaprak jileti bulmaya çalıştım. Ancak internet ortamında gördüğüm tıraş makineleri ilgimi çekti ve bir tane bende edinmek istiyorum. Cildimin hassas bir yapısı var. Genelde 2 günde 1 tıraş oluyorum . Bana uygun olabilecek aleti önerir misiniz ?

Mümkünse sakal ve cilt tipinizi de belirtirseniz, hatta fotoğraflama imkanınız varsa daha isabetli öneriler gelecektir. Ancak en nihayetinde öneridir, deneyip memnun kalmama olasılığı da mevcut.
Acta est fabula, plaudite.
Hoş geldiniz komşum, merhaba.
EJ89, 34C, 37C ve progress adjustable ürünlerinin konu başlıklarını inceleyin komşum. Muhakkak birini beğenirsiniz. Ayrıca rocnel SE ürününü de incelemeden geçmeyin derim. Bruce üstadın dediği gibi cevabı cilt ve sakal yapınız verecektir.
Keyifli tıraşlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(23/03/2016, Saat: 20:06)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mümkünse sakal ve cilt tipinizi de belirtirseniz, hatta fotoğraflama imkanınız varsa daha isabetli öneriler gelecektir. Ancak en nihayetinde öneridir, deneyip memnun kalmama olasılığı da mevcut.

İlginiz için çok teşekkür ederim. Yağlı bir cilt yapısına sahibim. Sakallarım ise gür değil sayilmaz. Orta halli diyebiliriz ve kalın bir yapıya sahip.
Cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim
(23/03/2016, Saat: 21:41)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz komşum, merhaba.
EJ89, 34C, 37C ve progress adjustable ürünlerinin konu başlıklarını inceleyin komşum. Muhakkak birini  beğenirsiniz. Ayrıca rocnel SE ürününü de incelemeden geçmeyin derim. Bruce üstadın dediği gibi cevabı cilt ve sakal yapınız verecektir.
Keyifli tıraşlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Ürünleri hemen arastirmaya basliyorum Smile
Aynı bölgede sakal çıkış yönü fazlaca farklılık göstermiyorsa Muhle R89 öneririm.
Acta est fabula, plaudite.
(23/03/2016, Saat: 22:57)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı bölgede sakal çıkış yönü fazlaca farklılık göstermiyorsa Muhle R89 öneririm.

Tavsiyeniz icin cok tesekkur ederim.
(23/03/2016, Saat: 22:57)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı bölgede sakal çıkış yönü fazlaca farklılık göstermiyorsa Muhle R89 öneririm.

Acaba ürünü en güvenilir ve uygun şekilde nereden temin edebilirim?
Tabiki impa extrashaving den Mustafa bey çok yardımcı oluyor
(23/03/2016, Saat: 23:39)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabiki impa extrashaving den Mustafa bey çok yardımcı oluyor

Cevabınız için teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeniyim öneri bekliyorum enesburukoglu 29 8,011 08/02/2020, Saat: 03:00
Son Yorum: dimitraki
Wink Ben Böyleyim ve Fikirlerinizi Bekliyorum :) EtiCinGülsün 12 7,195 28/03/2017, Saat: 01:05
Son Yorum: korgunv
  Yeniyim. Önerilerinizi bekliyorum. ckeskin 23 17,409 21/11/2014, Saat: 16:00
Son Yorum: ckeskin
  Tavsiyelerinizi bekliyorum Gueclue 12 9,656 07/01/2014, Saat: 04:47
Son Yorum: mckemal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: