Tavsiyelerinizi bekliyorum
Merhabalar,

Aranızda yeniyim.Yıllık izinimde 20 günlük sakallarımı berberde usturla aldırdıktan sonra,acaba bende usturayla traş olabilirmiyim dedim ve araştırmaya başladım. DH forumlarındaki konuyu gördüm ve okudum. Karabulut ticaretten pahalıya alıcağıma internetten sipariş veriyim dedim ve traditionalshaving.co.uk'den

- DE Razor Chrome Plated DE89 Barley,Personna Super Stainless Razor Blades ve 2 tane Osma Alum Block aldım. 1 hafta içinde gelmesini umuyorum. Elimde domuz fırçam,arko sabun ve nivea post shave anti-irritation balm var (mach3le bunları kullanıyordum).

Çok fazla yatırım yapmadan bu şekilde bir denemeye giriştim. Eğer memnun kalırsam güzel bir fırça,çeşit jiletler ve daha sonra elimin yatkınlığı ve memnuniyet durumuma göre jiletli usturaya denemesi yapmak istiyorum. Belkide çelik usturaya kadar gider bu durum. Bakalım neler olucak Smile
Hoşgeldiniz, şu an için ilk aşamayı halletmişsiniz zaten. Devamı için siparişinizin elinize geçmesini bekleyin derim.

Keyifli traşlar.
www.BarbarosRazors.com

Hosgeldiniz başlangıç olarak gayet guzel ekipman. Ben ej 89 dun her tıraş severin elinin altında olması gerektiğine inanıyorum.
e mail adresim tipsol@me.com
Teşekkürler, vakit ayırıp güzel traşlar çıkarmayı umuyorum. Gerisi gelir zaten becerebilirsem. İşim gereği çok seyahat ediyorum,zaten ister istemez ordan burdan bişeyler toplarım gibime geliyor.
hoşgeldiniz, güzel bir setiniz var, iyi bir sabun ile de geliştirdiğinizde keyfinize diyecek yok. ustura kısmına geçmeye karar verdiğinizde buralardayız kısmetse Smile
Hoş geldiniz
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Aramıza hoş geldiniz başlangıç için gayet isabetli kararlar verip güzel bir set hazirlamışsınız bunu ileride güzel bir porsukla taçlandırmak lazım.
Every farewell is a new beginning.
Hoşgeldiniz, zevkli traşlar.
Hoşgeldiniz...
Benim de sadece ej de89 barleyim var. Yaklaşık olarak 4 aydır kullanıyorum ve şu an M***3 den çok daha temiz ve tahrişsiz tıraş oluyorum.
Güzel bir süprizle karşılaştım bugun. Özellikle beklememek açısından stockta olduğundan emin olduktan sonra traditionalshaving.co.uk sipariş vermiştim. Ellerinde ürün olmadığını 15 güne kadar hatta daha fazla beklemem gerektiğini söyleyen bir mail aldım. Çok güzel bir başlangıç oldu. Kendilerinden cevap bekliyorum,büyük ihtimalle siparişimi iptal edicem. Umarım sıkıntı yaşamadan ve fazla bekletmeden paramı geri verirler...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeniyim öneri bekliyorum enesburukoglu 29 7,878 08/02/2020, Saat: 03:00
Son Yorum: dimitraki
Wink Ben Böyleyim ve Fikirlerinizi Bekliyorum :) EtiCinGülsün 12 7,086 28/03/2017, Saat: 01:05
Son Yorum: korgunv
  Yardımlarınızı Bekliyorum... xcenior 21 12,006 28/03/2016, Saat: 01:42
Son Yorum: tipsol
  Yeniyim. Önerilerinizi bekliyorum. ckeskin 23 17,233 21/11/2014, Saat: 16:00
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: