Derby extra jilet
(09/11/2011, Saat: 15:56)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jaeger kardeşim.
Vallahi hiç saymıyorum ki bir jilet bana kaç traş gidiyor diye. azıcık konforsuzluk hissi verdi mi anında atarım jileti. kesmeye devam ediyorsa 1 hafta her gün traş olduğum da olur. bilmem kaç tane shark atmışımdır bir traş tamalamadan. sharkı sevemedim gitti zaten. görüntü süper ama hiç yolmadan traş olamadım shark ile. benim favori listem permasharp ve derby şimdilik. rapiranın da ayarı yok. bazen iyi geliyor bazen kötü. treet durasharp ı da tekrar raporlayacağım çoruma dönünce.
ama yanlış hatılamıyorsam -yalan olmasın- 3 traş filan kullandığım oluyor derby extrayı.
ben beğeniyorum. eğer 2 traş oluyorsan yine iyi bence. gimatta toptancılarda 6.5-7 lira 100lü derby.
Hayırlı bayramlar Fallschirmjaeger...
Saygılar

(09/11/2011, Saat: 15:12)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/10/2011, Saat: 12:03)wild animal Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/10/2011, Saat: 01:10)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç sevmediğim bir jilet. Doğru düzgün kesmez, cildi tahriş eder, konforlu da değildir. Anca yabancı arkadaşlara hediye edilesidir.

hocam size yabancı kalmamakta fayda var ozaman Smile

+1 Big Grin

Ayrıca Derby gerçekten seviyorum Mark Earth ile güzel bir uyum saglıyor. Özelliklede papazerigi abime sormak istiyorum kaç tıraş kullanıyorsun bu jileti? Ben en fazla 2 defa kullanıyorum belki alet jileti yoruyor olabilir. çünkü bana göre kör bıçak olan rapira platinum bile Orak makinemde 4 tıraşa kadar gidiyor.

Derbyi sevdigine göre seninle hemen hemen aynı sakal ayarındayız diye düşünmüştüm ama shark hakkında söylediklerin beni şaşırttı. ben shark ı yeri geldiginde 4 tıraş bile kullanıyorum. Rapirayı sevmiyorum. Permasharpıda sevmiyordum geçen hafta denedimde gerçekten keskinmiş bilmem ilk aldıgımda niye begenmedim Smile Ama Asco hepsinden iyi geliyor ve 100lüsü 5 tl burada. Keskinligi ve konforuna diyecek yok. Seninde bayramını kutlarım abi.
Katılma tarihi: 2011
teşekkür ederim.
o kadar methi olduğu için her seferinde yeni şans tanıyorum shark'a ama işe yaramıyor. dedim ya pakedinden çıkarıp, yanağıma sürüp doğrudan kullanılmış jilet çöplüğüme attığım kaç tane shark oldu bilmiyorum. zaten bu dediğim heralde sadece sharkta olmuştur bana.
rapiranın paslanmazının iyisi denk gelince 10 traş çıkardığım olmuştur.
asco'yu kötü diye duymuştum birinden, sanırım ulysse idi. sen nerede yaşıyorsun da 100lüsünü buluyorsun?
başka hangi jiletlerin 100lüsü var orada?
Saygılar
(09/11/2011, Saat: 21:11)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derbyi sevdigine göre seninle hemen hemen aynı sakal ayarındayız diye düşünmüştüm ama shark hakkında söylediklerin beni şaşırttı. ben shark ı yeri geldiginde 4 tıraş bile kullanıyorum. Rapirayı sevmiyorum. Permasharpıda sevmiyordum geçen hafta denedimde gerçekten keskinmiş bilmem ilk aldıgımda niye begenmedim Smile Ama Asco hepsinden iyi geliyor ve 100lüsü 5 tl burada. Keskinligi ve konforuna diyecek yok. Seninde bayramını kutlarım abi.
(09/11/2011, Saat: 21:11)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Vallahi hiç saymıyorum ki bir jilet bana kaç traş gidiyor diye. azıcık konforsuzluk hissi verdi mi anında atarım jileti. kesmeye devam ediyorsa 1 hafta her gün traş olduğum da olur. bilmem kaç tane shark atmışımdır bir traş tamalamadan. sharkı sevemedim gitti zaten. görüntü süper ama hiç yolmadan traş olamadım shark ile. benim favori listem permasharp ve derby şimdilik. rapiranın da ayarı yok. bazen iyi geliyor bazen kötü. treet durasharp ı da tekrar raporlayacağım çoruma dönünce.
ama yanlış hatılamıyorsam -yalan olmasın- 3 traş filan kullandığım oluyor derby extrayı.
ben beğeniyorum. eğer 2 traş oluyorsan yine iyi bence. gimatta toptancılarda 6.5-7 lira 100lü derby.
Saygılar

(01/10/2011, Saat: 01:10)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç sevmediğim bir jilet. Doğru düzgün kesmez, cildi tahriş eder, konforlu da değildir. Anca yabancı arkadaşlara hediye edilesidir.

+1 Big Grin

Ayrıca Derby gerçekten seviyorum Mark Earth ile güzel bir uyum saglıyor. Özelliklede papazerigi abime sormak istiyorum kaç tıraş kullanıyorsun bu jileti? Ben en fazla 2 defa kullanıyorum belki alet jileti yoruyor olabilir. çünkü bana göre kör bıçak olan rapira platinum bile Orak makinemde 4 tıraşa kadar gidiyor.

Derbyi sevdigine göre seninle hemen hemen aynı sakal ayarındayız diye düşünmüştüm ama shark hakkında söylediklerin beni şaşırttı. ben shark ı yeri geldiginde 4 tıraş bile kullanıyorum. Rapirayı sevmiyorum. Permasharpıda sevmiyordum geçen hafta denedimde gerçekten keskinmiş bilmem ilk aldıgımda niye begenmedim Smile Ama Asco hepsinden iyi geliyor ve 100lüsü 5 tl burada. Keskinligi ve konforuna diyecek yok. Seninde bayramını kutlarım abi.

sizin oradaki ascolar mavi paketli olanlar mı?
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(09/11/2011, Saat: 22:21)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/11/2011, Saat: 21:11)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Saygılar

+1 Big Grin

sizin oradaki ascolar mavi paketli olanlar mı?
hep turuncusunu arıyorum ama hep mavi buluyorum. bulmaktada zorlanmıyorum Big Grin burada durasharp diye pakistan malı bir jilet var nasıldır? bide kaçakçıda buldum rapira beyaz mavi var yani şundan bahsediyorum (http://img.diytrade.com/cdimg/1322388/17..._blade.jpg)
durasharp fena değil. denemeye değer. nerede buldun ondan?
bir de fiyatı nedir?
Saygılar
(10/11/2011, Saat: 00:07)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: durasharp fena değil. denemeye değer. nerede buldun ondan?
bir de fiyatı nedir?
Saygılar

ucuz yaa. 50 krş. ben bunun 100 lüsünü 5 tl den alırım begenirsem daha ne cevherler var burada galiba yarın 1 poşet alırım Big Grin
iyi hadi bakalım
adanada mısın?
ankaraya gelip gidersen aklında olsun senden siparişlerim olur. hatta hala öğrenci olman sebebiyle abartmamak kaydıyla biraz kar da alabilirsin Smile
Saygılar
(10/11/2011, Saat: 00:12)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ucuz yaa. 50 krş. ben bunun 100 lüsünü 5 tl den alırım begenirsem daha ne cevherler var burada galiba yarın 1 poşet alırım Big Grin
(10/11/2011, Saat: 00:55)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi hadi bakalım
adanada mısın?
ankaraya gelip gidersen aklında olsun senden siparişlerim olur. hatta hala öğrenci olman sebebiyle abartmamak kaydıyla biraz kar da alabilirsin Smile
Saygılar
(10/11/2011, Saat: 00:12)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ucuz yaa. 50 krş. ben bunun 100 lüsünü 5 tl den alırım begenirsem daha ne cevherler var burada galiba yarın 1 poşet alırım Big Grin

Adanadayım evet. Ankaraya yolum düşermi bilmem ama anladıgım kadarıyla ögrenci dostu bir abimsin. Teşekkür ediyorum Big Grin Yinede bir istegin olursa sana kargolarım
(10/11/2011, Saat: 01:16)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/11/2011, Saat: 00:55)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi hadi bakalım
adanada mısın?
Saygılar

Adanadayım evet. Ankaraya yolum düşermi bilmem ama anladıgım kadarıyla ögrenci dostu bir abimsin. Teşekkür ediyorum Big Grin Yinede bir istegin olursa sana kargolarım

adana da kaçacılardan mı alıyorsun bunları ?
Görebildiğin markaları yazarmısın,bende bir arkadaş ile oradan aldırtabilirim Smile
Marka ve mekan bilgisi istiyorum zahmet olmazsa (:
ben bunları adanadan almıyorum. Tarsustan alıyorum. Eger Tarsusa gelirsen kuşlu camii arkasındaki toptancılarda çeşit çeşit jiletler var yetmez dersen kaymakanlıgın karşısındaki toptancılarda daha da farklı markalar ve çeşitler var.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,284 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,638 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 155,684 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,190 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 31,924 31/05/2023, Saat: 17:20