Geleneksel Tıraş Forumları
Derby extra jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Derby extra jilet (/showthread.php?tid=64)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Derby extra jilet - BigHillMe - 30/09/2011

Türk malı olarak kalabilen nadir jiletlerden
Dünyada en çok tutulan jiletlerden olması bize gurur veriyor

10 lira gibi bir fıyatla bir kutu 100lük temin edebilirsiniz

Çok keskin bir jilet olmasada günlük kullanım için sakalı yoğun olmayan arkadaşlara önerilebilir

1zmyrsm.jpg

Derby extra jilet - papazerigi - 30/09/2011

açıkçası benim hoşuma giden bir jilet. sakallarım çok sık değil ama yumuşak da değil. yani 30a merdiven dayadık, yumuşak sakal mı kaldıSmile
hoş, elimde 100lük filan stoğu yok 5 li almıştım evvelden onu kullanıyorum hala ama zaten olsa da diğer jiletleri denemekten sıra gelmiyor.
Saygılar

Derby extra jilet - Lord Sparhawk - 01/10/2011

Hiç sevmediğim bir jilet. Doğru düzgün kesmez, cildi tahriş eder, konforlu da değildir. Anca yabancı arkadaşlara hediye edilesidir.

Derby extra jilet - wild animal - 01/10/2011

(01/10/2011, Saat: 01:10)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç sevmediğim bir jilet. Doğru düzgün kesmez, cildi tahriş eder, konforlu da değildir. Anca yabancı arkadaşlara hediye edilesidir.

hocam size yabancı kalmamakta fayda var ozaman Smile

Derby extra jilet - Lord Sparhawk - 01/10/2011

(01/10/2011, Saat: 12:03)wild animal Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/10/2011, Saat: 01:10)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç sevmediğim bir jilet. Doğru düzgün kesmez, cildi tahriş eder, konforlu da değildir. Anca yabancı arkadaşlara hediye edilesidir.

hocam size yabancı kalmamakta fayda var ozaman Smile

Smile

Derby extra jilet - BigHillMe - 01/10/2011

kutusu guzel ama
yenı karton kutu permasharpların ustunu kesip Smile
ıcınede ps doldurup nostaljı yapılabılır
(çakma eski permasharp Smile)

Derby extra jilet - ulysse6 - 01/10/2011

derby ile bir yazışma yaptım.neden yurtdışı ürünlerde nerdeyse bulduğunuz her metalle kaplama yaparken bizimkilere krom seramiği yeterli görüyorsunuz yurtdışında çok popülersiniz; acaba daha keskin başka bir derby daha mı var demiştim.burda satılanlar shark kadar bile konforlu değil vs de demiştim.
verdikleri cevapta; yurtiçi veya yurtdışı için ayrı ürünler olmadığı genel olarak bu kalitede tıraş bıçakları yaptıklarını yazmışlar.
memlekete gittiğimde bir kaç yıl önce aldığım ve bir türlü sevemediğim 100 lü derby yarım jiletin kutusunda da krom,seramik, tungsten, plutonyum uranyum...vs ile kaplanmıştır yazanlardan olduğunu gördüm.yani standardizasyon süreçlerini layıkıyla uygulayan bir firmaymış.tebrik ediyorum kendilerini. bu tiksinç humoru bırakıp firma adına bir artı olarak şunu söylemeliyim: spesifik bir sorunum olduğunu sanıp kargosunu da karşılamak kaydıyla ürünü göndermemi karşılığında yeni ürün göndermeyi taahhüt etmişler.müşteri hizmetleri alanında türkiye'de pek rastlanmayan bir özene sahipler.

Derby extra jilet - papazerigi - 04/10/2011

evet aynı soruyu ben de sordum hatta neden karton ambalaja geçmiyorsunuz böylesi hem daha çevreci hem de daha az hacim kaplıyor demiştim. ilgileneceklerini söylemişlerdi. gerçekten de geri dönüş yapıyorlar kısa sürede.
Saygılarımla

Derby extra jilet - Fallschirmjäger - 06/10/2011

gerçekten sevdigim jiletlerden. belki bizim kapılarını aşındırmamızla ileride tıraş makinesi bile yapabilirler Dodgy

Derby extra jilet - papazerigi - 11/10/2011

bugün ankara gimatta temmuz kozmetikten 6.75liradan aldım 100lüsünü.