Derby Usta
Lord ustadima katılıyorum kesinlikle crystal dan daha iyi buldum bende üstelik yerli ve ekonomik oluşu cazip kılıyor.
Voskhod  Jilet adamdır!
aynen öyle, kesinlikle tam bir damat tıraşı yapıyor derby usta, keskinliği orta düzeyde fakat iyi bir tıraş öncesi hazırlık ile on numara tıraş eder.
Usturada kullanan komşularım durum nedir? Sedef usturaya gider mi? Yeşil astra ile oluyorum bir sıkıntım yok ama yerli mal her zaman tercihimdir.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Komşum ustura da bana fena gelmedi ama DE alette daha iyi bir deneyim oldu. Sakal sertliğine göre çok minik takılma veya çok akıcı olmamasi olabilir
Voskhod  Jilet adamdır!
(25/04/2019, Saat: 20:46)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ustura da bana fena gelmedi ama DE alette daha iyi bir deneyim oldu. Sakal sertliğine göre çok minik takılma veya çok akıcı olmamasi olabilir

Sağolun komşum. Usturayı iyice öğrenmeye başlayınca elim DE ye gitmez oldu. ( Tek DE aletim var o da wilkonson). Şu sıralar en çok denemek istediğim jilet bu. Dışarda bulamadım, internetten de 3 liralık alışveriş çok saçma geliyor bana. Sadece 100'lük satan bir yer buldum. Denemelik bir kutu istedim vermeyince kaldı öyle.
Komşum Bursa'dasiniz uzak değilseniz davet edeyim buyrun ben vereyim size
Voskhod  Jilet adamdır!
(25/04/2019, Saat: 21:25)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Bursa'dasiniz uzak değilseniz davet edeyim buyrun ben vereyim size

Nazik düşünceniz için teşekkür ederim. Gemlik'te oturuyorum. Tanışma yazınızda yanlış hatırlamıyorsam Yıldırım'da oturuyordunuz.
(25/04/2019, Saat: 21:30)lim10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nazik düşünceniz için teşekkür ederim. Gemlik'te oturuyorum. Tanışma yazınızda yanlış hatırlamıyorsam Yıldırım'da oturuyordunuz.

Evet Yıldırım dayım. Uzak oldu maalesef. Gelirseniz merkeze beklerim
Voskhod  Jilet adamdır!
(25/04/2019, Saat: 21:42)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet Yıldırım dayım. Uzak oldu maalesef. Gelirseniz merkeze beklerim

Sağolun o taraflara yolum düşerse bizde bi Bursa buluşması yapmış oluruz.
Genellikle jiletli ustura da derby extra kullanırım, bir zamanlar da PermaSharp kullanıyordum.
Her ikisinde de sıkıntı yaşamadım.
Geçenlerde Derby Usta'nın 100'lük yarım jiletli paketinden aldım ve bu sabah kullandım.
Keskinliği iyi idi.
Ancak boyun bölgemde tahriş yaşadım.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,548 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 156,837 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,070 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,770 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: