Yüzde Köpürtme İçin Porsuk Fırça Tavsiyesi
Komşum marka dışına çıkacaksanız size başka bir marka da önerebilirim hemen hemen bütçe kriterinize yakın tabi diğer kriterlerinizide karşılıyor

https://www.romera.es/en/
(06/03/2017, Saat: 22:30)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lorenzo komsum soyle bir konu vardi. @izbe hocam (asagidaki efsane 2-band firca karsilastirmasini yapan kisi olarak) zaten fikrini yazmis ama belki isinize yarar diye paylasmak istedim.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=6617

Bu is sizin zevkinizle alakali. Ben ornegin yumusak fircalari sevemedim, olmuyor. Ucu yumusak ayri ama silvertip bana keyif vermiyor. Domuzlar ve ufak bir cizme hissi veren 2-band fircalardan cok keyif aliyorum. (Ek not: Bu yorumu @izbe hocamin thater silvertip e benzetmesi nedeniyle yaptim)

Siz hangi domuz veya porsuk fircalari deneyimlediniz sonucu nasildi, evet hayir  veya 10 uzerinden yazsaniz aslinda yorum acisindan isi kolaylastirir.

Ben thater i kullanmadim ama FS 2-band sahane bir firca.

Dedigim gibi cok subjektif bir konu.

Onceki mesajlarda yazilmis ve atladigim bir seyi tekrar ettiysem kusuruma bakmayin.

Yok @chevalier komşum, ne kusuru, rica ederim. İzbe üstadın incelemesini belki 10 defa filan okumuşumdur. Gerçekten efsane bir karşılaştırma incelemesi. Yalnız orada Thater 28 knot ve fan tip fırçayı incelemiş. Ben 24 bulb üzerine yoğunlaştım. Aynı incelemede FS manch da var. Thater 4125/1 bulb incelemesi de var forumda. Onu da defalarca okudum. Aradaki farkı, deneyimleyen diğer üstadlardan da bir okumak istedim. Ve gördüğüm kadarıyla yorumlardan tek bir fırça çıkmadı. Her iki fırça da beğeniliyor. Ama bende ibre Thater gösteriyor. Sağolsun üstadlar, siz de dahil ellerinden gelen yardımı esirgemiyorlar. Teşekkür ederim.
@Nani Kuş Devrim abi siz söyleyince aklıma geldi Cihan,cihankeskin satıyordu sanırım.@Lorenzo Abi bir ilana bakın isterseniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(06/03/2017, Saat: 23:05)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş Devrim abi siz söyleyince aklıma geldi Cihan,cihankeskin satıyordu sanırım.@Lorenzo Abi bir ilana bakın isterseniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sattı diye hatırlıyorum ama bir kez daha bakayım emin olmak için. Teşekkürler @ahraz kardeşim, sağolasın.
(06/03/2017, Saat: 22:47)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum marka dışına çıkacaksanız size başka bir marka da önerebilirim hemen hemen bütçe kriterinize yakın tabi diğer kriterlerinizide karşılıyor

https://www.romera.es/en/

@Nani Kuş komşum ne harika fırçalar bunlar böyle. Hele Benfatti'lere bayıldım. Kafamı daha da karıştırmakta üstünüze yok Rolleyes Hemen araştırayım, bakalım kullananlar ne diyor. Çok teşekkürler komşum. Çok zahmet verdim valla.
(06/03/2017, Saat: 23:25)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Nani Kuş komşum ne harika fırçalar bunlar böyle. Hele Benfatti'lere bayıldım. Kafamı daha da karıştırmakta üstünüze yok Rolleyes Hemen araştırayım, bakalım kullananlar ne diyor. Çok teşekkürler komşum. Çok zahmet verdim valla.

Komşum kusura bakma amacım kafanızı karıştırmak değil . Eşinizin evlilik yıldönümü hediyesi olmasını istediğiniz için ayrıca istediğiniz kıriterleri karşılayacağını düşündüğüm için size costom fırça daha uygun . Diğer fırçaları zaten alırsınız .
(06/03/2017, Saat: 23:47)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kusura bakma amacım kafanızı karıştırmak değil . Eşinizin evlilik yıldönümü hediyesi olmasını istediğiniz için ayrıca istediğiniz kıriterleri karşılayacağını düşündüğüm için size costom fırça daha uygun . Diğer fırçaları zaten alırsınız .

Ne kusuru komşum, olur mu öyle şey. Çok güzel fırçalar öneriyorsunuz. Biraz bakındım Romeo'ya. Tek bir forumdan okudum şimdilik. Manch özellikle çok beğeniliyor. Düğüm, kıl kalitesi en üst seviye demişler. Zamanında saplarda sorun varmış ama son dönemde düzeltmişler. Yalnız müşteri ilişkilerini hiç beğenmiyorlar. Sıkıntılı bir fırçanın geliş gidişi aylar sürüyormuş. Bu arada Gustav denen zat maillere yanıt bile vermeyip milleti delirtiyormuş Smile Normal şartlarda da siparişin ulaşması 6 ayı bile buluyormuş. Bunlar haricinde gerçekten çok beğeniliyor fırçaları. Fiyatlar da dediğiniz gibi gayet makul. Önerdiģiniz için tekrar teşekkür ederim.Sizin bu fırçalardan birini kullanma fırsatınız oldu mu @Nani Kuş komşum?
Cok yazılmıs cok konusulmus, ekstra birsey yazmak istemedim. Simdi sıcagı sıcagına cokta oneri olunca kafa biraz karısır. Benim tavsiyem @Lorenzo komsum, 2-3 gun hic bakmayın ara verin, zihniniz biraz bosalsın, sonra baktıgınızda daha net sekilde aklınızda olusur istediginiz urun diye dusunuyorum.

Ama  sunu suraya koymadan da gidersem, icimde kalır Wink
bezmtc.jpg
@Lorenzo üstad ,öncelikle sizleri Kutlarım.
FS alsaniz da aklınız hep Theater da kalacak Smile
FS sonra da alınabilir. Güzel fırçalar bence .
Ama özel bir yıldönümü için özel bir fırça.
@dikdik_s üstad şu resimle noktayı koymuş zaten Smile
@Lorenzo komşum size tavsiye verecek konumda değilim kullanmışlığım yok ikisini de ancak tebrik etmek istedim, huzurla mutlulukla nice senelere.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,469 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 885 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,822 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 379,720 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,148 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,445 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 466,719 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,960 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 158,248 01/09/2020, Saat: 18:56
Son Yorum: marv
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,595 30/08/2020, Saat: 17:26