Yüzde Köpürtme İçin Porsuk Fırça Tavsiyesi
Bu konuyu "porsuk fırça tavsiyesi" başlığında sordum ama, forumda "yüzde köpürtme için porsuk fırça tavsiyesi" üzerine başlık görmeyince yeni konu açayım dedim. Domuz var ama porsuk yok. Parça parça çok yorum var. Hem referans olur, hem de konu toparlanır diye düşündüm. Aynen kooyalıyorum:

Komşular, FS 26 Chubby ile Theater 4125/1 bulb arasında kaldım. Yüzde hiç çizmesini istemiyorum. Hem sabun hem de kremlerle kullanacağım. Yüzde köpürtme yaptığımı belki biliyorsunuzdur. Farklı öneriler de olabilir. Ne diyorsunuz? Eşimin evlenme yıl dönümü hediyesi Smile 400 TL civarı bütçe ayırmış, belki birazcık daha. Fazlası yorar ama.
@Lorenzo Abi öncelikle tebrik ederim,uzun ve mutlu bir evlilik diliyorum size.Eşiniz çok güzel düşünmüş,bu hareketler tüm eşlere örnek olmalı

Kısmen Porsuk tecrübemle yorum yapmam gerekirse hem sabun hem de krem dediğiniz için Manch Kıl tipi güzel bir seçenek olabilir.Ben benimkinden memnunum.Thater ve FS arasında bir kıyaslama yapmam gerekirse Thater kadifemsi bir yumuşaklık,FS ipeksi.FS ıslandıktan sonra o ipeksi hali pek kalmıyor,batıcı değil tabii ki ama kuru hali daha yumuşak.Bazı batıcı fırçalar suyu görünce yumuşar,bu çok az farklı.Kuru hali o kadar yumuşak ki suyu görünce ben fark hissettim,tabii bu benim kişisel görüşüm siz böyle bir deneyim yaşamayabilirsiniz.Eğer iki fırça arasında iseniz ben oyumu gözüm kapalı Thater'dan yana kullanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@Lorenzo komşum bende sizi tebrik ediyorum,nice mutlu sağlıklı kutlamalar diliyorum size ve Eşinize?
FS i bilmiyorum ama benimde gönlüm Theater den yana. Şimdiden güle güle kullanın komşum..

Ben bu konuda uzun süre araştırma yapmıştım. Tam Thater ve Simpson Commodore X3 arasında kalmıştım ki arkadaşlarım bana doğumgünümde razorustan X3 hediye ettiler. Toplam 10 defa kullanmışımdır ama kıllar hala batıcı geliyor, her seferinde de 4-5 tane kıl döktü. Belki biraz daha kullanmam gerekiyor bilemiyorum..ama çizici olmasın diyorsanız X3 tavsiye etmem.
Simpson kıllarla birlikte çok itibar kaybetti...
LE serisi de soğuttu artık kendisinden..
Smile
@ahraz teşekkür ederim Caner kardeşim. Eşim güzel düşünmüş de biz de boş geçmedik tabii Smile Ama cidden benim hobilerime çok saygı duyar ve destekler. Çok anlayışlıdır. Tabii bunda benim de çok abartmamamın etkisi vardır sanırım. Yine de 40 tane fırçam olsa, 41inciyi de hediye eder sanıyorum. Darısı herkesin başına diyorum Smile
Theater aslında ilk tercihim. FS ile arada muazzam fiyat farkı var ve ister istemez bu farka cidden değer mi, diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Değerse alacağım. Diğer fırça üstadlarından da yorum bekliyorum. Onlar da okuyup yazarlarsa muhtemelen Theater diyeceklerdir. Ben de ona göre son kararımı vereceğim artık.
Teşekkür ederim @Tahir komşum. Bu akşam güzel bir yemek eşliğinde kutlayacağız İnşallah.
İbre şimdilik Theater'dan yana. Özelden gelen farklı bir öneri de var ama fiyatı çok yüksek. Adeta nokta atışı yapmış değerli bir komşum. Muhtemelen, alacağım ömürlük son fırça olacak. Onu aldığımda fırçaya son noktayı koymuş olacağım. Müthiş bir frekansta o fırça. Muhteşem.
Yanıtınız için teşekkür ederim @Men-Sup komşum. X3 düşünmemiştim zaten, X2L beni best kategorisinde yeterince mutlu ediyor. Üstelik sapları da hemen hemen aynı. Çok kaliteli bir silver peşindeyim şimdi. Hayırlısı bakalım.
(05/03/2017, Saat: 16:25)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simpson kıllarla birlikte çok itibar kaybetti...
LE serisi de soğuttu artık kendisinden..

@CM005 komşum, Simpson'da kıl durumu biraz kumara dönmüş durumda gibi sanki. Çok farklı yorumlar var. Ama yabancı forumlarda, genel olarak bizim şikayetçi olduğumuz durumlara pek rastlamıyorum. Ben memnunum. Simpson'dan sadece X2L var elimde, ondan da best kategorisinde çok memnunum. Diğer forumlarda da çok konuşulan ve beğenilen bir fırça. Ama başka bir Simpson alır mıyım, sanırım almam. O riske ben de girmem şahsen.
(05/03/2017, Saat: 16:25)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LE serisi de soğuttu artık kendisinden..

Nasil bir sikinti yasadiniz le serisinden?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,361 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 855 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,719 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 378,607 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,127 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,352 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 465,244 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,851 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,929 01/09/2020, Saat: 18:56
Son Yorum: marv
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,421 30/08/2020, Saat: 17:26