Değerli Tıraş Dostları
Hos geldiniz Noyan bey
@Noyan Bey hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Sizi aramızda görmek büyük mutluluk. Sizinle alışveriş yapmış biri olarak hizmetinizden, ilginizden ve kalitenizden çok memnun kaldım, teşekkür ederim. İnşallah bu sektörde kalitenizi katlayarak daim olursunuz. İyi günler ve hayırlı kazançlar dilerim.
Herkese merhaba,
Gerçekten içten ve samimi karşılama mesajlarınız için çok teşekkür ederim.

@ahraz , @lorenzo komşularım gecenin o saatindeki içten karşılamanız ilk olsa da, olmasa da benim için çok değerlidir; çok teşekkürler.
@kaptan , @marek , @DeaKeN , @korgunv , @kassam , @rayko , @zeman , @yener , @msakalli hoş bulduk komşularım; iyi dilekleriniz için teşekkürler
@Nani Kuş , esas ben içten karşılamanız için teşekkür ederim. Fotolarınızı ilk olarak instagram’da fark etmiştim ama burada daha ne şaheserler varmış; ellerinize sağlık, tebrik ederim. Tabii ki takibe devam Smile
@serjames , takdirinizi kazanabilmişsek ne mutlu bize; selamlar saygılar bizden…
@ArdıçKatranı , @CMO05 , hoş bulduk. Hem kozmetik alanında hem de ekipman konusunda kendimizi geliştirmek için büyük bir çaba sarf ediyoruz. Ülkemizde bu konular biraz ağır ilerliyor ama çok güzel hayallerimiz, planlarımız var; bağlantılarımızı kuruyoruz. Vintage alet restorasyonu konusunda bir girişim planımız şu an için yok ama ileride neden olmasın?
@posicor , memleketinize bayıldığımı söylemeden edemeyeceğim. Hakikaten hem insanıyla hem şehirciliğiyle son derece müstesna bir yer. Burada olmadığınız çıkarımını yapar gibiyim? Geldiğinizde muhakkak çaya, kahveye beklerim.
@AKadir , ben de sizi tanımaktan çok memnun oldum, ben teşekkür ederim. Görevimiz; zevkle yapıyoruz.
@dikdik_s , ne kadar harika yazmışsınız; desteğiniz için çok teşekkür ederim. Kendimi gerçekten eski dostlarla buluşmuş gibi hissettim ve burada olduğum için çok mutlu oldum. Saygılar

Tekrar en içten teşekkürlerimle,
Noyan
Hoş geldiniz Noyan Bey.

Bana da hesabım ile ilgili "jet hızı" ile yardımcı olmuştunuz.
İlk siparişimde de güzel bir sürpriz ile karşılaşmıştım.
Yazınız da ayrıca güzel olmuş.

Selamlar...
Hos geldiniz @Noyan. Bahsettiginiz kahve den ben de Eskisehir'e geldigim ilk firsatta icmek, oturup sizinle sohbet etmek isterim. Ilk geliste ugrayacagim.

Yazinizi detayli okudum, cok samimi buldum. Bir merak ettigim konuyu sormak isterim. Yurtdisi pazara da hitap etme gibi bir planiniz var midir? Ingilizce versiyon olusturmak gibi mesela. Ne kadar mantikli bilmiyorum. Oturup siz dusunmussunuzdur muhtemelen. Bu konudaki planlariniz gizli de olabilir, o yuzden cevaplamamak gibi seceneginiz de var Smile

Bir de fatboyunuzu merak ettim, onu da umarim gunun tirasi basliginda gormek dilegiyle.

Selamlar.
Noyan bey sizden alışverişim olmadı fakat hakkınızda hep olumlu yorumlar okuduk. Foruma katılmanıza çok memnun oldum, hoşgeldiniz..
Siz yine de bana komşum demeyin Smile
Hoşgeldiniz @Noyan bey aramıza. Çok samimi ve detaylı bir tanışma yazısı olmuş, keyifle okudum.

RAZORUS.com u yeni doğmuş bir bebek gibi görüyorum, daha katedecek çok yolu var. Böyle güzel bir işletmenin açılmış olması beni çok mutlu etti inanın. Diğer ülkelerde geleneksel tıraş ürünlerine ulaşılabilirliği gördükçe ülkemizde olan bu eksiklik iyice üzüyordu bizleri. Böyle işletmeler açıldıkça ve geleneksel tıraş yaygınlaştıkça bu eksiklikte azalacaktır.

Geleneksel tıraş dünyasına hayırlı olması dileğiyle..
@Noyan komşumuz hoşgeldiniz, sizi aramızda görmekten mutlu oldukWink Ben burda bir kez daha size ekibiniz ve Sevra hanıma içten yardım ve yaklaşımlarınız için teşekkür ederim..

Noyan bey hoşgeldiniz. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Eskişehir de büyümüş biri olarak Eskişehir de olmanızdanda ziyadesiyle memnun oldum. Geçen yıl sizden bi alışverişim oldu. Çok güzel bir paketle 1 gün sonra gelmişti. Özellikle ürünleri sardığınız o hasırmı deniyor o beze tam emin değilim. İşte onunla arkadaşımın kanaryaları yuva yapmıştı. Büyük sevaba girdinizSmile
Selamlar Noyan bey foruma hoşgeldiniz.
Henüz sizinle alışveriş yapmamış olsamda sitenizi incelemiştim. Güzel hazırlanmış bir site tebrik ederim. Çelik ustura çeşitliliği dikkatimi çekti elinizde çok güzel ürünler var. Belki ileriki dönemde honlama taşları çeşitli stroplarda yanına eklenir razorus.com iyice şenlenir. Sizlere yapmış olduğunuz bu güzel girişimde başarılar diliyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba Tıraş Severler! yucelyilmaz 9 2,690 30/04/2022, Saat: 20:16
Son Yorum: muhendisbey
Photo ONDÜLA Tıraş Makinesi Mutlu68 4 2,248 04/01/2022, Saat: 13:38
Son Yorum: habaz
  Merhaba Tıraş Dostları(Tiyatrocu) Tiyatrocu 5 2,464 19/04/2021, Saat: 14:05
Son Yorum: Tiyatrocu
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,551 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,566 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Geleneksel tıraş dünyasına merhaba Fenotip 49 12,617 06/04/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: BuraKaya55
  bende geleneksel tıraş severim mrden 29 8,369 08/10/2019, Saat: 17:57
Son Yorum: FearOfATG
  Geleneksel Tıraş Tavsiye Silentsv 43 18,267 25/06/2019, Saat: 10:24
Son Yorum: ugur10
  ADAM GİBİ TIRAŞ OLANLARA SELAM OLSUN Karslı 28 7,598 25/04/2019, Saat: 10:22
Son Yorum: trustalt
  Selamlar Değerli Geltir Üyeleri albatros 24 5,931 18/04/2019, Saat: 21:49