Değerli Tıraş Dostları
Değerli Tıraş Dostları, Forum deyimiyle “Komşularım”,

Adım Noyan. RAZORUS.com sitesinin kurucusu ve işletmecisiyim. Sizlere, hem Geltir’de sitemiz adına bir başlık açılmış olmasından dolayı memnuniyetimi aktarmak, hem de kendimi tanıtmak amacıyla yazıyorum. Geltir’in çok kıymetli bazı üyeleriyle zaten tanışıyoruz. Onlara, beni foruma davet ettikleri ve burada olmama vesile oldukları için candan teşekkür ederim.
Biz, eşim Sevra Hanım’la beraber hayata geçirdiğimiz aile işletmemiz, RAZORUS.com’a tam anlamıyla “gönül vermiş” iki insanız. Eşim bankacılık, ben de enerji sektörü olmak üzere, her ikimiz de kurumsal hayat kökenliyiz. RAZORUS.com’u saymazsak, 5 ve 10 yaşlarında iki kız çocuğumuz ve biri golden, biri bull terrier kırması iki can dostumuzla birlikte Eskişehir’de yaşıyoruz. Ancak Eskişehir’de de yeni sayılırız. Büyük kızımın konservatuar eğitimi vesilesiyle bu güzel şehre yerleşeli henüz sadece 4 ay oldu. Aslında RAZORUS.com’u 2015 yılında, İstanbul’da henüz profesyonel hayatta iken yapılandırdık. Fakat zaman içerisinde öyle güzel insanlar tanıdık ve öyle mucizeler yaşadık ki; bir aşamadan sonra profesyonel hayatı bırakıp gecemizi gündüzümüzü ona adar olduk ve her geçen gün büyüyüp olgunlaşmasını; yeni dostluklara vesile olmasını hayranlıkla izliyoruz. Umarım ki bu yazı da yeni dostluklara açılan bir kapı olacaktır.

Dürüstçe yazayım, son bir senede yolumuz bu forumla zaman zaman kesişmiş olmasına rağmen; esasen “kullanıcılara yönelik” serbest bir platform olan böyle bir mecraya bir satıcı olarak girmekte oldukça tereddüt ettim. Hani derler ya, “zemzem suyuyla yıkansak bile” sonuçta bir ticari işletme olarak burada yer aldığımızda, mutlaka bir takım ticari kaygılar ve yorum farkları olacak; ve aslen harika dostluklar kurabileceğimiz insanlarla hiç de arzu etmediğimiz tartışmalar içerisine girme riskiyle karşı karşıya kalabilecektik. RAZORUS.com olarak, forumdaki seviyeli paylaşımın ve dostluğun neresinde durabileceğimizi  halen tam olarak tasavvur edemiyorum.

Bu sebeple buraya RAZORUS.com kimliğimle değil; dededen kalma bir Fatboy’la hayatı değişmiş olan, yaklaşık 15 senelik bir “geleneksel tıraş müptelası” kimliğimle katılıyorum. Tabii ki yaptığım işle ve RAZORUS.com’la alakalı her konuyu memnuniyetle cevaplayabilirim ama burada bulunma amacımın elimizdeki ürünleri övmek, size bir şeyler pazarlamak veya ticaret yapmak olmadığını samimiyetle belirtmek istiyorum. Evet, böyle söyleyince biraz garip geliyor. Burası bir geleneksel tıraş forumu, biz de geleneksel tıraş ürünleri satışı yapıyoruz ve vereceğiniz siparişler bizim için son derece değerli; siparişlerinizi bekliyoruz, o başka Smile

RAZORUS.com’da gündelik hayatımın önemli bir kısmını “geleneksel tıraş” terimini hiç duymamış, kendisine sunulan ürünlerin ötesine geçebileceğinin farkında olmayan, ancak fark ettiğinde “daha iyisi için arayışa girebilecek” insanlara ulaşmaya çalışmak oluşturuyor. Evet, bundan müthiş bir keyif alıyorum. Bu işi, gece yarısı santralimizi arayan insanlarla saatlerce sohbet edebilecek kadar; FaceTime üzerinden uygulamalı tıraş eğitimi verebilecek kadar çok seviyorum. “Daha iyisini” arama eğiliminde olan yeni dostlara ulaşabilmek ve hayatlarına “keyifli tıraş” katmanını ekleyebilmek için hem kendim, hem de çalıştığımız profesyonellerle, maddi - manevi çok büyük bir emek sarf ediyor ve ulaştığımız insan sayısı arttıkça bizden alışveriş yapsın veya yapmasın, kendimizi başarılı addediyoruz; keyif alıyoruz.
Bu amaçla telefon, e-mail, facebook ve instagram olmak üzere dört ana iletişim kanalı kullanıyoruz. İletişimde, olabilecek en hızlı şekilde, en tatmin edici bilgiyi aktarabilmek şirket manifestomuzun bir parçası. Her konuyu bildiğimiz ve cevaplayabileceğimiz iddiasında değiliz ama bilmediğimiz bir konuyla karşılaştığımızda, en hızlı şekilde en yetkili merciden bilgi alarak tatmin edici bir cevap verebileceğimizi iddia ediyoruz. İşte bu nedenle, bu dört iletişim kanalına çok büyük miktarda mesai harcıyoruz.  Ekibimiz geliştikçe ek iletişim kanalları açarak daha geniş bir platformda faaliyet göstermeyi arzu ediyoruz; ancak bugün için, RAZORUS.com’a olan sorularınızda bizi aramanızı, mail atmanızı veya sosyal medya üzerinden temas kurmanızı rica edeceğim.

RAZORUS.com’dan Geltir için bir indirim beklentisi olduğunun da farkındayım ve öncelikle bilmenizi isterim ki; fiyatlamamızı yaparken ürün ve hizmetlerimizi herkes için rekabetçi şekilde ve dünya fiyatlarıyla uyumlu olarak sunmaya özen gösteriyoruz. Tüm ürünlerimizi ya direk üreticilerinden ya da ülkemizdeki yetkililerinden aldığımızdan dolayı fiyatlarımız ve indirimlerimiz üreticiler tarafından takip ediliyor ve yayınladığımız indirimleri de bir mutabakat içerisinde yapabiliyoruz. Sıklıkla indirim yapma imkanımız olmasa da, yapabileceğimiz indirim ve promosyonları ilk olarak size, buradan duyurmaya gayret edeceğime emin olabilirsiniz. Açıkçası, biraz da Geltir’in kalitesine, seviyesine ve samimiyetine güvenerek, indirim yerine, forum için değer yaratabileceğimiz başka yöntemler üretmeyi daha çok arzuluyorum. Bu konuda her türlü öneriye açığım ve kısa süre içerisinde somutlaşmış fikirlerle karşınızda olmayı umuyorum.

Tanışma faslımı bitirirken, son olarak söylemek istediğim şudur: Hem ben, Noyan Sakarya olarak, hem de RAZORUS.com olarak kapımız herkese açıktır. Ziyareti, sohbeti, bilgi alıp vermeyi çok severim ve bunun için oluşan her fırsatı değerlendirmek isterim. Bu sebeple Eskişehir’e yolunuz düşerse kahvemizi içmeye uğramanızdan, yolunuz düşmese bile aramanızdan ve henüz tanımadığım yeni dostlarla tanışmaktan son derece mutlu olacağımı bilmenizi isterim.

Sağlıkla ve sevgiyle kalın
Noyan Sakarya
İlk bana kısmet oldu o zaman,Hoşgeldin Noyancım,sefalar getirdin.Seni burada görmek çok güzel.Sana şimdiden keyifli forumlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Merhaba Noyan Bey, hoş geldiniz Smile Sizi forumda görmek beni çok mutlu etti ve ilk karşılama mesajını ben attığım için ayrıca mutluyum. Konuşacak ve paylaşacak çok şey var. Şimdilik iyi geceler dilemekle yetiniyorum. Sevra Hanım'a da çok selamlar. Sevgilerimle.
(22/02/2017, Saat: 01:56)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk bana kısmet oldu o zaman,Hoşgeldin Noyancım,sefalar getirdin.Seni burada görmek çok güzel.Sana şimdiden keyifli forumlar dilerim.

Vay arkadaş, @ahraz komşum ne kadar hızlı çıktınız böyle, ilk sırayı kaptırdım  Undecided   Smile
(22/02/2017, Saat: 01:58)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Noyan Bey, hoş geldiniz Smile Sizi forumda görmek beni çok mutlu etti ve ilk karşılama mesajını ben attığım için ayrıca mutluyum. Konuşacak ve paylaşacak çok şey var. Şimdilik iyi geceler dilemekle yetiniyorum. Sevra Hanım'a da çok selamlar. Sevgilerimle.

@Lorenzo Üstad ihtimali yok Hemen yukarıda

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Noyan Bey hoş geldiniz. Sizi aramızda görme ve tanışmak büyük mutluluk.
Noyan bey;
Size ve RAZORUS ailesinin bireylerine hoşgeldiniz diyorum .Katkılarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.
@Lorenzo @ahraz komşularım şöyle bir kenarda durun bakiyim Smile bizde tanışalım Smile
@Noyan Komşum hoşgeldiniz samimi içten detaylı tanışmanız için teşekkürlerimi sunarım . Razorus işinizde başarılarınız daimi kalite standartının yükselmesi dileğiyle bereketli ve hayırlı olsun .

Fotolarımızı takipte kalın edendim Smile
Hoş geldiniz

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Hos geldiniz. Hayirli ve ugurlu olsun.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba Tıraş Severler! yucelyilmaz 9 2,679 30/04/2022, Saat: 20:16
Son Yorum: muhendisbey
Photo ONDÜLA Tıraş Makinesi Mutlu68 4 2,230 04/01/2022, Saat: 13:38
Son Yorum: habaz
  Merhaba Tıraş Dostları(Tiyatrocu) Tiyatrocu 5 2,451 19/04/2021, Saat: 14:05
Son Yorum: Tiyatrocu
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,519 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,555 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Geleneksel tıraş dünyasına merhaba Fenotip 49 12,581 06/04/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: BuraKaya55
  bende geleneksel tıraş severim mrden 29 8,334 08/10/2019, Saat: 17:57
Son Yorum: FearOfATG
  Geleneksel Tıraş Tavsiye Silentsv 43 18,191 25/06/2019, Saat: 10:24
Son Yorum: ugur10
  ADAM GİBİ TIRAŞ OLANLARA SELAM OLSUN Karslı 28 7,555 25/04/2019, Saat: 10:22
Son Yorum: trustalt
  Selamlar Değerli Geltir Üyeleri albatros 24 5,904 18/04/2019, Saat: 21:49