Şampuan Önerisi
Merhaba. Şimdiye kadar Otacı Bitkisel Şampuan kullanıyordum ve gayet iyiydi. Fakat eczaneler artık satmamaya başladı. Bende hunca care diye bir bitkisel şampuana geçtim. 3-4 aydır bunu kullanıyorum ve memnun değilim. Alnımdaki saç kökleri kendini bıraktı,saçım şekil almıyor iğrenç bi hal alıyor. Eskiden saçı kestirdikten 2.5 hafta sonra eski haline gelen saç şimdi uzamıyor. Sağ taraf seyreldi. Sanki dökülüyor saçlarım. Tabi elime kıl filan geldiği yok. Doğru düzgün bit şampuan önerirseniz sevinirim.
Merhabalar. Once kendinize foruma tanitirsaniz daha faydsli olur. Sampuanla ilgili tartisilan konular oldu arayabilirsiniz. Su kadarini soyleyeyim; aradiginiz sey organik sampuansa soyledikleriniz gercekten organik sampuanlar degiller. Sac dokulmesi farkli bir konu. Gercek kaliteli organik sampuan kullanacaksaniz avalon organics alin.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Artık organik olması önemli değil genel olarak hangisi kullanıyor ona göre öneri bekliyorum
Sampuanlarin neredeyse hepsinin icinde saca ve sac derisine zarar veren sls paraben silikon gibi maddeler var. Avalon gbi organik sampuanlar zararsiz ve dogal icerikten uretiliyor ben bizzat faydasini gordum artik baska sampuan kullanmayacagim. Cevremde pek cok insan da ayni sekilde. Fiyati sorun degilse deneyin derim
http://www.geltir.com/thread-6152.html?h...ht=Sampuan
(26/12/2015, Saat: 23:51)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sampuanlarin neredeyse hepsinin icinde saca ve sac derisine zarar veren sls paraben silikon gibi maddeler var. Avalon gbi organik sampuanlar zararsiz ve dogal icerikten uretiliyor ben bizzat faydasini gordum artik baska sampuan kullanmayacagim. Cevremde pek cok insan da ayni sekilde. Fiyati sorun degilse deneyin derim

İnternetten mi getirtiliyor bayilikleri varmı
3ka, dermoeczanem vs sitelerde mevcut. Cayagacli olani cok begeniyorum ben. Saci dogal yapisina kavusturuyor uzun vadede.
Dostlar , bende biraz internette araştırma yapınca karşıma çam terebentini çıktı.Kullandığınız şampuanın içine her 200ml ye 25 damla konduğunda dökülmeyi kepeği ve en önemlisi şampuanın içindeki kimyasalların zararlarını azaltmaya yaradığı yazıyor.
Çam terebentinini kullanan varmı , yorumlarınız nelerdir.
Çam esansı terebenti çok kullandım kokudan başka etki görmedim şuan banyodan çıktım şampuansızlıktan beyaz sabun ile saçımı yıkadım sonuç yine aynı şekilsiz sert bir saç
Şampuan işinde ben de çok deneme yaptım ama genetik saç dökülmesinin çaresi yok, paşa paşa dökülüyor o saç. En beğendiğim çözümler doğal ve el yapımı sabunlar ve %100 bitkisel şampuanlar oldu. Her yerde satılan Mehmet Aydın sabunu bende işe yaramadı mesela ama Selesta marka sabunlardan verim aldım. Bizim tıraş jiletleri gibi kişiden kişiye değişen bir mevzu. Şampuan olarak verim aldığım ürün Gültabsan. Fakat sitesinde sorun olması ve Mustafa Bey'den sipariş vermenin zor olması ürünün yaygınlaşmasını önlüyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Filtre Kahve Makinesi Önerisi krub 45 19,270 21/08/2022, Saat: 13:00
Son Yorum: alpella42
  Valiz önerisi puukko 11 23,721 23/12/2021, Saat: 15:52
Son Yorum: nedimkratas23
Bug El Dezenfektanı Önerisi KRAL 8 3,581 29/12/2020, Saat: 20:12
Son Yorum: Kecelan
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,372 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Akıllı Saat Önerisi connect 14 7,553 29/01/2020, Saat: 01:05
Son Yorum: forevermore07
  Kaliteli tshirt ve sweatshirt önerisi Lord Sparhawk 34 12,147 10/08/2019, Saat: 11:10
Son Yorum: osaka23
  Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Önerisi FurkanErdem 10 7,466 26/11/2018, Saat: 16:01
Son Yorum: FurkanErdem
  Çalışma Sandalyesi Önerisi Palace 9 7,336 19/06/2018, Saat: 20:03
Son Yorum: dikdik_s
  kitap tamiri için yapıştırıcı önerisi. t.macgyver 14 18,578 25/04/2017, Saat: 13:13
Son Yorum: yokon
  Tens Cihazı Önerisi ohtararan 14 15,477 03/12/2015, Saat: 01:19
Son Yorum: Saltuk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: