Valiz önerisi
Üstadlar, komşular valiz için ne önerirsiniz

Samsonite vb gibi markaları düşünmüyorum 1200tl abartı bence valiz için

en büyük boy bakıyorum

250tl maks bütçe

gitti gidiyorda şu ikisine denk geldim

http://urun.gittigidiyor.com/spor/buyuk-...nformation

http://urun.gittigidiyor.com/spor/rada-p...m-90478340
Bulunduğun şehirde metro varsa Eminent marka valizleri öneririm.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(22/09/2013, Saat: 13:20)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bulunduğun şehirde metro varsa Eminent marka valizleri öneririm.

İşletme sahibi olmayana satış var mı, metrolarda?
valizi yurtdışında kullanacaksanız sert kasa valizler yerine kumaş olanları öneririm sert olanların kendi ağırlığından dolayı limitler zorlanıyor ayrıca dikkat çekici renk olması havaalanında valizinizi bulmayı kolaylaştırır. Yurtiçi seyehatler için büyük valiz yerine küçük omuza takılabilen askılı iki tanesi taşımayı kolaylaştırıyor.
Eminönü' nde çantacılar yokuşu var. çok kaliteli çantaların imalat yerleri buraları, 2005' ten beri canını çıkarmama rağmen hala kullanıyorum bir tanesini. çok sağlamlarını, benim gördüğüm en ekonomik fiyatlarla burada bulmak mümkün oluyor. kendiniz İstanbul içinde değil iseniz, bir tanıdığınız vasıtası ile alma imkanınız da varsa öneririm.

metrolar bazı şehirlerde kartsız da alıyor, lakin toptan fiyatına değil perakende fiyatı ile alım yapabiliyorsunuz. yine de bazı şeyler uygun.

dostların bahsettiği üzere sert valizler ağır, lakin son zamanlarda bunu da tatlıya bağlayıp alüminyum valizler yapmışlar, şaşırtıcı derece hafif ve dayanıklı. bir de yeni tip dört tekerlekli olanlar var ki taşıması epeyce rahat oluyor, tekerlekleri dayanıklı ise çabuk ta kırılmıyor.
Zamaninda cok seyahat etmekten dolayi bayagi valiz bakmistim. Simdi Karrimor kordura kumasli bir valiz kullaniyorum. Sert cantalar ilk basta cazip duruyor ama gerek agirligi gerek esnemeyen yapilari acisindan benim icin kullanissizlardi. İstanbuldaysaniz Decathlon magazasina bakmanizi oneririm. Bir ay once bir valiz gormustum. Koruklu bir kapagi var, gerekirse hacimi 10 litre kadar arttirabiliyor, bolme ve cepleri kullanisliydi. Yanlis hatirlamiyorsam 229-250 tl fiyati vardi. Alip almamak konusunda cok kararsiz kalmistim. Evde halen kullandigim 3 valiz oldugunu hatirlayip vazgectim Smile
Öneri yapan üstatlara teşekkürler

Kipa çok avantajlı bir kampanya yapmış ve kappa valizlerde %70 indirime gitmiş abs malzemeli 4 tekerlekli en büyük boyu 169tl idi. onu aldım, benim önem verdiğim yeri tekerlekleri umarım kırılmaz. Valiz açılması da ciddi bir sorun, buna karşı çok yapılabilecek bir şey yok sanırım.
(03/10/2013, Saat: 17:54)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öneri yapan üstatlara teşekkürler

Kipa çok avantajlı bir kampanya yapmış ve kappa valizlerde %70 indirime gitmiş abs malzemeli 4 tekerlekli en büyük boyu 169tl idi. onu aldım, benim önem verdiğim yeri tekerlekleri umarım kırılmaz. Valiz açılması da ciddi bir sorun, buna karşı çok yapılabilecek bir şey yok sanırım.

Hocam malesef konuyu yeni gordum ama tavsiyem kesinlikle matmazel marka olur samsonite de iyidir ama fiyatlari uciktur matmazeli indirimde 360tl uclu set almistim tas gibi ustelik plastik govde ama saglamlik muthis goruntusude karizma

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
+1
Dort yildir kullaniyorum, cok memnunum.
metrolar bazı şehirlerde kartsız da alıyor, lakin toptan fiyatına değil perakende fiyatı ile alım yapabiliyorsunuz. yine de bazı şeyler uygun.

Metrolarda ticari maksatlı olmadan günlük kart ile alışveriş yapılabiliyor.Alacağınız valiz metroda var ise metrokart sahıbı ıle aynı fiyattan alabılırsınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Filtre Kahve Makinesi Önerisi krub 45 19,270 21/08/2022, Saat: 13:00
Son Yorum: alpella42
Bug El Dezenfektanı Önerisi KRAL 8 3,581 29/12/2020, Saat: 20:12
Son Yorum: Kecelan
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,371 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Akıllı Saat Önerisi connect 14 7,553 29/01/2020, Saat: 01:05
Son Yorum: forevermore07
  Kaliteli tshirt ve sweatshirt önerisi Lord Sparhawk 34 12,147 10/08/2019, Saat: 11:10
Son Yorum: osaka23
  Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Önerisi FurkanErdem 10 7,466 26/11/2018, Saat: 16:01
Son Yorum: FurkanErdem
  Çalışma Sandalyesi Önerisi Palace 9 7,336 19/06/2018, Saat: 20:03
Son Yorum: dikdik_s
  kitap tamiri için yapıştırıcı önerisi. t.macgyver 14 18,577 25/04/2017, Saat: 13:13
Son Yorum: yokon
  Şampuan Önerisi estrak 12 10,252 29/12/2015, Saat: 20:46
Son Yorum: hamdib
  Tens Cihazı Önerisi ohtararan 14 15,477 03/12/2015, Saat: 01:19
Son Yorum: Saltuk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: