Nature Republic- Aloe Vera krem
Dostlar merhabalar,

Bu ilk ürün incelemem olduğundan içerik ve üslupta hatalarım olursa, sürç-ü lisan edersem affola. Nature Republic G. Kore'nin en ünlü doğal kozmetik markalarından birisi ve hanımlar arasında epey tutulan bir marka(forumu efemine ettik biraz ama neyse). Benim hanım da Seoul'e iş seyahatine gideceğimi duyunca milyon çeşit şeyin arasında bu kremi, aynı markanın yine aloe veralı yüz maske ve temizleme köpüklerini vs sipariş etti. Bu arada kore enteresan bi memleket. Cildinizin ve özellikle yüzünüzün beyaz ve bakımlı olması çok önemli bir prestij ve statü göstergesi toplum içinde. Ben çok memleket gezdim ama bir sokakta yüzlerce kozmetik dükkanı olan onlarca sokağı burada gördüm.

Neyse siparişleri de tedarik edip yurda döndük ve emanetleri Hanım'a teslim ettik. Ne var ki forumumuzda bir konuda tıraştan evvel yüzüne direkt aloe vera bitkisi süren azıcık kaçık bir Fransız dayının videosunu izleyince bir merak aldı beni. Mezkur kremi hanımın erken uyuduğu bir vakitte dolabından aşırdım ve denedim. Ürünün sitesinde kullanım alanları ile ilgili tıraştan sonra hassas cildi rahatlatma ve nemlendirme maksatlı kullanılabilir diyor
k9go40.jpg
Ancak ben Fransız dayının yaptığı gibi tıraş öncesi sabunlamadan evvel yüzüme sürdüm bir miktar. Elinizi dokunduğunuzda ve kokladığınıda zaten ben doğal bir ürünüm diye bağırıyor krem. Çok hafif, doğal ve tazeleyici bir kokusu var. Şuna benziyor görünümü
jkggib.jpg
Cilde sürdüğünüzde bir ağırlık yapmıyor. Üstüne köpük sürdüğünüzde daha sıkı bir cilt, daha etkili bir kayganlık ve daha geç kuruma yapıyor. Ancak asıl etkisi tıraşı bitirip durulama yapınca ortaya çıkıyor. Nemlendirmesi harika. Ciltte ne bir yanma ne de bir tahriş kalıyor. Çok hafif bir koku bırakıyor, ben sevdim o kokuyuda(taze salatalık kokusu gibi) ve çok kalmıyor zaten kokusu. Benim tıraş keyfime çok şey kattı velhasılı ve sanırım bunu düzenli olarak tırtıklayacağım hanımdan. Hassasiyeti olan veya merak eden arkadaşlar için içeriği şu şekilde
33uestk.jpg
En büyük sıkıntı bunu trde satan bir yer var mı bilmiyorum. Çünkü bu şekilde kullanımı pek sürdürülebilir olmayacak benim için. Özellikle de hanımın pek kullanmadığı samur allık fırçasının bir sonraki deneysel çalışmanın kobayı olacağı düşünülürse.

Dediğim gibi, ürün burada pek yaygın değil ancak bulup deneyen arkadaş olursa fikirlerini ve nasıl tedarik ettiğini duyma isterim

Herkese sıhhatler ola ve keyifli tıraşlar
Çok teşekkürler incelemeniz için. Bu Aleo Vera jellerin ben özellikle tıraş sonrası kullanımını merak ediyorum. Hiç tıraşa bağlı tahrişlerde kullanma şansınız oldu mu?
GNC'nin %99 Aloe Vera içeren bir ürünü var, bu üründen sonra belki onu denemek isteyebilirsiniz.
İnceleme için teşekkürler....
Kore ürünlerine dikkat kesilmek gerekiyor anlaşılan.
Kerasys marka şampuan kullanmaya başlayan abimin kafadan saçlar çıkmaya başlamış. ( Salyangoz özlü bir şampuan Smile )
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
İnceleme için teşekkürler komşum. Elinize sağlık. Güzel olmuş. Hanımın allık fırçasını köpürtme amaçlı kullanmanızı pek tavsiye etmem. Forumda daha önce deneyenler var. Arama yapıp detaylarını okuyabilirsiniz.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Inceleme için teşekkürler. Ben de aloe vera özlü tıraş jelini tıraş öncesi jel olarak kullanıyorum tıraşa katkısı gerçekten farkediyor. Uzerine Kiehl's in % 90 aloe içeren balmini kullanınca epey başarılı oluyor.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
İnceleme için teşekkürler,
Bildiğin aloe vera nın içindeki jel bu, sadece bozulmasın diye koruyucu eklemişlerdir,
İçerikte % 92 aloevera diyor zaten, direk dalından koparıp kullanmışlığım çok oldu,
şap kadar kuvvetli bir jel bildiğin ısırıyor.
Madam coco da şöyle bir üründe var tıraş sonrası bunu kullanıp tecrübe eden varmı
2j2f2it.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Ben 20 TL’ye mağazasından aldım komşum ama henüz kullanmadım.
Bu uzakdogu kozmetik urunleri hanımlar arasında da begeniliyor bir zamandır. Gecen sene oyle bir yazıya denk gelmistim. Anlasılan elektronik oyuncak kıyafetten sonra kozmetik sektorude nasibini alacak uzakdogu akımından.
Pisporsuk komsum olay mahalinden bildiriyor, paylasmamı rica etti.

20j2r9c.jpg
10n855t.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,148 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Tiras sonrasi krem kullanimi Rigbie 7 4,125 19/03/2020, Saat: 12:49
Son Yorum: F_16
  Arko Tıraş Sonrası Krem eggman 59 70,291 18/03/2020, Saat: 23:34
Son Yorum: blueshadov
  Aloe vera özütü. t.macgyver 7 6,578 31/01/2020, Saat: 12:30
Son Yorum: aliyuksel
  TOBS avocado sonrası losyon/krem tavsiyesi Machete 14 14,846 30/11/2019, Saat: 01:16
Son Yorum: Southwestern
Thumbs Up Miniso Aloe Veralı Nemlendirici Losyon ibrahimbayram 7 6,393 06/09/2019, Saat: 21:30
Son Yorum: edward
  HAMETOL KREM MetsGo 7 9,173 11/07/2019, Saat: 13:03
Son Yorum: Sh@dow
  Tıraştan Sonra Krem Mi? Balsam Mı? vilyam 34 82,730 17/01/2019, Saat: 13:23
Son Yorum: FearOfATG
  RedOne After Shave Traş Sonrası Krem Kolonya 400ml manilafortuna 3 8,928 17/05/2016, Saat: 23:12
Son Yorum: anlatıcı
  bepanthol krem hakan.d 8 9,530 22/04/2016, Saat: 02:23
Son Yorum: Saltuk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: