TOBS avocado sonrası losyon/krem tavsiyesi
birkaç ay önce impa ticaretten aldığım tobs avocado dan çok memnun kaldım, hatta kokusuna bayıldım, vazgeçilmezim oldu. koku muhteşem ama tıraş sonrası da aynı koku yüzümde kalsın istiyorum. elimde prorasonun mentollü tıraş sonrası kremi var ancak ben tobs avocado kokusuna benzer impa ticaretten ya da yurt içinden bulabileceğim bir tıraş sonrası ürün arıyorum.

avocado kokusu hakkında kimisi salatalık kokusuna kimi bal kabağı kokusuna benziyor diyor. ben ise hafif ve hoş bir gül kokusuna benzettim. böyle hoş çiçeksi kokuya sahip önerebileceğiniz ürün var mı? mümkünse bu kokuya çok yakın çiçeksi bir koku olsun   Big Grin   Wink
Tıraş sorası degil ama alternatif sabun olarak Geltir sabunu Faena Floral o sekilde kokuya sahip. Hosunuza gidebilir.
merhaba machete, tobs avakado dan sonra cildin hiçbirşeye ihtiyacı olmuyor genelde. Birde ben o kokuya yakın birşey koklamadım hiç.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Tıraş sonrası ürün değil ancak Frederic Malle - En Passant ciddi ciddi andırıyor TOBS Avocado Kremi. Yeşil hissiyatı bol olan hoş bir leylak parfümüdür.
gurmekokular
Eğer amaç çiçek kokulu bir tıraş sonrası ürünüyse ben de Faena Floral Balm'i tavsiye edebilirim ama bence kokusu TOBS Avocado'ya hiç benzemiyor. Sadece uyumlu.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
cevaplar için çok teşekkürler. peki bu faena floral ya da Frederic Malle - En Passant ' ı nasıl temin edebilirim? belki benzer koku olmasa da denemiş olurum. Wink
@tipsol
Baba avacadonun aynısı zaten olmazda, arkadas ciceksi kokular deyince aklıma floral geldi.

@machete
Komsu faena yunanistan, geltir organizasyonunu hazırlayan arkadasımız arada gidiyor sanırsam, konusursun. web sitesi uzerinden alabilirsin.
http://www.faena.gr/index.php?option=7

Frederic Malle markasınıda hic duymamıstım, sayenizde ogrendim. İnternette beymen de buldum yurticinde, yurtdısına bakmadım. İlgili Beymen linki
https://www.beymen.com/kozmetik-brand-fr...alle-31090
Tabi bu paraya kenarda kosede 2 donum bahce alıp, cicek ekerek cicek kokusu esliginde tıras olmak da ikinci alternatif Smile
Faena organizasyonu yapan arkadaş benim. Smile Direk Fokion ile iletişime geçerek de sipariş verebilirsiniz ama ben size onun yerine Gifts & Care den almanızı tavsiye ederim. Fokion sadece havale ile ödeme aldığından bireysel siparişler pek kurtarmıyor. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(24/11/2015, Saat: 00:11)Machete Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cevaplar için çok teşekkürler. peki bu faena floral ya da Frederic Malle - En Passant ' ı nasıl temin edebilirim? belki benzer koku olmasa da denemiş olurum.  Wink

Frederic Malle İstanbul'da Zorlu Beymen'de, Ankara'da Kavaklıdere Beymen'de denenebilir.
gurmekokular
(24/11/2015, Saat: 11:11)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Faena organizasyonu yapan arkadaş benim. Smile Direk Fokion ile iletişime geçerek de sipariş verebilirsiniz ama ben size onun yerine Gifts & Care den almanızı tavsiye ederim. Fokion sadece havale ile ödeme aldığından bireysel siparişler pek kurtarmıyor. Smile

tüm cevaplar için teşekkürler arkadaşlar, cihankeskin hocam, yakın zamanda yunanistana gitme şansınız varsa sizden alayım, yok derseniz bu siteden alayım. bu arada laf aramızda yurt dışından geliceği için gümrükte sorun olur mu? : )

bahsi geçen parfüme baktım, o parfüm beni aşar, bana rebul ice yetiyor şimdilik Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  traş sonrası BEPANTHOL hbbsabuncu 53 79,019 14/12/2022, Saat: 11:22
Son Yorum: Shavettin
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,697 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Aftershave Tavsiyesi Nihil79 82 69,859 01/06/2021, Saat: 00:07
Son Yorum: Vincent_Lord
  Tıraş sonrası kaşıntı Bruker 37 50,701 17/03/2021, Saat: 17:54
Son Yorum: Serjames
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,946 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,216 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,726 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv
  Aqua Velva After Shave losyon eternal77 24 34,475 04/06/2020, Saat: 12:59
Son Yorum: Serjames
  Nivea Tıraş Sonrası Balsam DelikanliTiras 38 36,087 04/06/2020, Saat: 12:14
Son Yorum: aliyuksel
  PRORASO TIRAŞ SONRASI LOSYON MENTHOL&OKALİPTUS parathormon 8 5,605 07/05/2020, Saat: 15:24
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: