Van Der Hagen Shaving Soap
(19/06/2012, Saat: 14:47)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/06/2012, Saat: 14:07)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/06/2012, Saat: 13:59)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/06/2012, Saat: 12:46)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/06/2012, Saat: 12:15)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargo dahil10-12 dolar civarina setleri vardi fırça tas sabun olarak. Birkaç kez niyetlendim ama kaldi öyle. Bir de çift taraflı tıraş-duş sabunlari vardi.

O setteki tasi cok begendim hocam ben ej de ayni tipte tasi cok daha pahaliya satiyor. Firca pure oldugu icin cerrus veya irem gibi bir his uyandiracaktir ama tasin yaninda hediye gibi olacagindan sans verilebilir diye dusunuyorum. Alim gerceklestirirseniz birlikte alalim hocam Smile

Sabunu bilmem de o fırça tırt bi domuz kili gibi. Tas da sağda solda goruyorum ben renk renk var2-3 liraya. O yüzden yurtdışından almak gereksiz gibi. Ama bi mug soap niyetim var mecut fincanimla kullanmak için.

Hocam siz şundan bahsediyormuşsunuz ben bundan bahsediyorsunuz sanmıştım. Fiyatlarını unutunca tabi aklım gitti Smile Ama benim bahsettiğim setteki tası Muhle 23.52 dolara satıyor. Denenir mi bilemiyorum Smile

Amazon maalesef kozmetikleri, tıraş sabun ve kremlerini Türkiye'ye göndermiyor.

Başka bir yerde de doğru dürüst bulamadım hocam ama niyetim fiyatlarını göstermekti. Zira gönderseler bile amerika içi 7 doları bulan kargo ücretleri bizim ülkeye 17 dolardan aşağı tutmazdı. Belki forumda daha önce alışveriş yapılmış sitelerde bu ürüne rastlamış üye bulabilir miyim diye paylaştım ama sanırım içimizden daha önce sağda solda internet sitelerinde gören yok :/
Merhaba.sabunu dün akşamki traşımda kullandım.Daha önce Trache komşumun gönderdiği tabac,cella ve kendi aldığım arko kase ve prorasso mentollü sabun kullandım. arko dışında diğer denediklerim fiyat olarak bu sabunun epey üstündeydi.Bu arada cildim aşırı kuru yüzümü suyla yıkamam bile kuruması için yetiyor nemlendirici krem kullanıyorum hergün.Bu sebeple sabunların cildi kurutma gibi ertkilerini görüp tamamen kremden yana kullanmıştım tercihimi,fakat bu sabun önyargılarımı yıktı.denediğim sabunlar gibi kuruma ve gerilme hissetmedim bu sabunda,en az kremler kadar nemlendirici bir etkisi var ve koruyucu etkiside yüksek bana göre. bu arada aloe vera & shea butter olanını kullandım ben (rengi pudra pembesi gibi olan).ilk izlenimim bunlar eğer bu etkisi devam ederse kremlerden vazgeçebilirim.Herkese keyifli tıraşlar diliyorum.
Arkadaşlar, İMPA Tic. Mustafa Bey'den rica etsek getirse form üyeleri olarak alabiliriz diye düşünüyorum.En azından yurtdışı alış-veriş riskine girmemiş oluruz.

syg
Zaman ve mekan içinde herşey değişkendir.
(24/11/2014, Saat: 22:14)pitbull Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, İMPA Tic. Mustafa Bey'den rica etsek getirse form üyeleri olarak alabiliriz diye düşünüyorum.En azından yurtdışı alış-veriş riskine girmemiş oluruz.

syg

Bence de, destekliyorum. O zaman söz @impaticaret Mustafa Bey'de
şayet Mustafa Bey getirirse fiyat olarak arko sabunun biraz üstünde 30 lira ve üstü fiyatlı traş sabunlarına ciddi bir rakip olur.gerçekten sabunların hepsi cildimi kurutur gibi bir genellemeye varmıştım,fikrimi bir anda değiştirdi.benimki gibi alerjik hassas bir ciltte bile bu etkiyi yaptıysa,normal ciltlerde daha güzel bir deneyim sunacaktır diye düşünüyorum.
Arkadaşlar merhabalar.
Van der hagen ile ilgili araştırma yapıp sonucu buradan yazarım.

Tesekkurler
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(25/11/2014, Saat: 01:43)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhabalar.
Van der hagen ile ilgili araştırma yapıp sonucu buradan yazarım.

Tesekkurler

Bekliyoruz Mustafa Bey. Bu sabun çok uygun fiyatlı bir sabun. Yurt dışından getirtmek sadece kargo parasından ötürü gereksiz pahalı bir tüketici için. Çok talep olacağını düşünüyorum. Van Der Hagen'in çok güzel setleri de var.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(25/11/2014, Saat: 10:15)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bekliyoruz Mustafa Bey. Bu sabun çok uygun fiyatlı bir sabun. Yurt dışından getirtmek sadece kargo parasından ötürü gereksiz pahalı bir tüketici için. Çok talep olacağını düşünüyorum. Van Der Hagen'in çok güzel setleri de var.

Arkadaşlar Van Der Hagen ile görüştüm, koli bazında alım yapmak istediğimi belirttim, denizaşırı satış yapmadıklarıni belirtti.
Ürünün kıta dışında satılması taraftarı değillermiş.
Ama yılmış değilim, Barbara öyle dedi diye öyle olması gerekmez, bir yolu vardır elbet Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(27/11/2014, Saat: 01:53)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Van Der Hagen ile görüştüm, koli bazında alım yapmak istediğimi belirttim, denizaşırı satış yapmadıklarıni belirtti.
Ama yılmış değilim, Barbara öyle dedi diye öyle olması gerekmez, bir yolu vardır elbet Smile

Sevindirici haberi bekleyelim Wink
(27/11/2014, Saat: 01:53)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Van Der Hagen ile görüştüm, koli bazında alım yapmak istediğimi belirttim, denizaşırı satış yapmadıklarıni belirtti.

Kafaları mı güzel ya? Kıta dışına satmayalım ne demek? Huh Yine de sizden güzel haberler bekliyoruz Mustafa Bey. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 102,788 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,459 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 35,085 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,715 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,308 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,324 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
  Godrej Shaving Round Soner 6 3,193 02/11/2020, Saat: 17:35
Son Yorum: Soner
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,812 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,832 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,119 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: