Van Der Hagen Shaving Soap
300.jpg

Arkadaşlar bu ürünü ablam gelirken getirmişti, daha ilk gece de bir hevesle tıraş olmuştum. Ve o ana kadar en memnun kaldığım sabundu.

Sabun bu ana kadar gördüğüm en sert sabun, hiçbir şekilde sıkıp eğemedim ki Arko'yu tasa basmak benim için kolaydır düşünün sertliğini Smile Buna rağmen hemen köpürmüş ve tahrişsiz çok güzel bir tıraş yaşamıştım.

Sabun Amerika'nın fiyatı nedeniyle Arkosu gibi birşey. 2 dolara bulunabildiğini söyledi ablam ve memnun kalacağını bilsem daha fazla alırdım dedi. Kampanyaya denk gelmiş bir alana bir bedavadan 1 dolara şahane bir sabun Smile Sanırım hemen bitmesin diye kendimin bile kolaylıkla ulaşamayacağı bir yere kaldırdığım için şu ana kadar da yazmayı unuttum Smile

Kısacası nerede görürseniz saldırın arkadaşlar fiyat gerçekten hesaplı, herkese şiddetle tavsiye ederim.

Amazon linkleri (Toplu alım yapılabilir mi bilmiyorum):
12'lik paket
24'lük paket
DrugStore linki:
1 adet
emiriko üstadım,sabun kolu başkanımız siz olunSmile
(19/06/2012, Saat: 11:04)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: emiriko üstadım,sabun kolu başkanımız siz olunSmile

Yok daha neler hocam bir tabac'ım bile yok Big Grin Ama araştırmacı-sabuncu olabilir birşeyleri bulmayı seviyorum Smile
Kargo dahil10-12 dolar civarina setleri vardi fırça tas sabun olarak. Birkaç kez niyetlendim ama kaldi öyle. Bir de çift taraflı tıraş-duş sabunlari vardi.
(19/06/2012, Saat: 12:15)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargo dahil10-12 dolar civarina setleri vardi fırça tas sabun olarak. Birkaç kez niyetlendim ama kaldi öyle. Bir de çift taraflı tıraş-duş sabunlari vardi.

O setteki tasi cok begendim hocam ben ej de ayni tipte tasi cok daha pahaliya satiyor. Firca pure oldugu icin cerrus veya irem gibi bir his uyandiracaktir ama tasin yaninda hediye gibi olacagindan sans verilebilir diye dusunuyorum. Alim gerceklestirirseniz birlikte alalim hocam Smile
bu sabunlar mug soap dediklerinden,

bir kupaya sabunu koyun bundan sonrada hep o kupada kalsın
tırastan 2 dk once oldukca sıcak (cay icme sıcaklıgı ideal, 100 derece olmasın) suda bekletin icinde fırcanın kıllarıda olsun
bakın o zaman nasıl bir kopuk veriyor
ben williams ı oyle kullanıyorum cokta memnunum ancak bir arko degiller bence Smile

iyi gunlerde kullanın.
(19/06/2012, Saat: 13:02)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu sabunlar mug soap dediklerinden,

bir kupaya sabunu koyun bundan sonrada hep o kupada kalsın
tırastan 2 dk once oldukca sıcak (cay icme sıcaklıgı ideal, 100 derece olmasın) suda bekletin icinde fırcanın kıllarıda olsun
bakın o zaman nasıl bir kopuk veriyor
ben williams ı oyle kullanıyorum cokta memnunum ancak bir arko degiller bence Smile

iyi gunlerde kullanın.

Kapaklı bir mug bulsam içine atarım ama kendi muhafazasında saklamak havayla temasını engellemek daha kolay olduğundan çıkarmadım hocam içerisinden ama köpürtmek o kadar teferruatlı değildi hocam belki bu sabuna özgü rahat köpürmüştü bilemiyorum. Arko'dan iyi geldi bana keşke daha sık tedarik edebilecek kolaylıkta olsa çünkü o zaman favori sabunum olabilirdi Smile
(19/06/2012, Saat: 12:46)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/06/2012, Saat: 12:15)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargo dahil10-12 dolar civarina setleri vardi fırça tas sabun olarak. Birkaç kez niyetlendim ama kaldi öyle. Bir de çift taraflı tıraş-duş sabunlari vardi.

O setteki tasi cok begendim hocam ben ej de ayni tipte tasi cok daha pahaliya satiyor. Firca pure oldugu icin cerrus veya irem gibi bir his uyandiracaktir ama tasin yaninda hediye gibi olacagindan sans verilebilir diye dusunuyorum. Alim gerceklestirirseniz birlikte alalim hocam Smile

Sabunu bilmem de o fırça tırt bi domuz kili gibi. Tas da sağda solda goruyorum ben renk renk var2-3 liraya. O yüzden yurtdışından almak gereksiz gibi. Ama bi mug soap niyetim var mecut fincanimla kullanmak için.
(19/06/2012, Saat: 13:59)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Sabunu bilmem de o fırça tırt bi domuz kili gibi. Tas da sağda solda goruyorum ben renk renk var2-3 liraya. O yüzden yurtdışından almak gereksiz gibi. Ama bi mug soap niyetim var mecut fincanimla kullanmak için.

Hocam siz şundan bahsediyormuşsunuz ben bundan bahsediyorsunuz sanmıştım. Fiyatlarını unutunca tabi aklım gitti Smile Ama benim bahsettiğim setteki tası Muhle 23.52 dolara satıyor. Denenir mi bilemiyorum Smile
(19/06/2012, Saat: 14:07)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/06/2012, Saat: 13:59)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam siz şundan bahsediyormuşsunuz ben bundan bahsediyorsunuz sanmıştım. Fiyatlarını unutunca tabi aklım gitti Smile Ama benim bahsettiğim setteki tası Muhle 23.52 dolara satıyor. Denenir mi bilemiyorum Smile

Amazon maalesef kozmetikleri, tıraş sabun ve kremlerini Türkiye'ye göndermiyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 102,796 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,462 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 35,086 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,716 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,309 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,324 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
  Godrej Shaving Round Soner 6 3,193 02/11/2020, Saat: 17:35
Son Yorum: Soner
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,812 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,835 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,120 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: