OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP
https://zbm.co/u/9XPF0J?r=333134866

JWEGoE.jpg

mR8DY2.jpg

l4zDap.jpg

Tüm komşularıma şimdiye kadar gösterdikleri destek ve dayanışma için teşekkür ederim. Bir süredir yeni ve en iyi kalitede bir ürün ortaya çıkarmak için çalışmalar yaptım. Sonunda sizlere sunabileceğim üretmekten gurur duyduğum ve tamda gönlüme göre bir ürün çıktı ortaya.

Ürünümüzün özelliklerinden bahsetmek isterim. Öncelikle sabunumuz OSS-MAN ismiyle geliyor.

Yeni kutumuz 10 cm çapında ve 3 cm. yüksekliğinde ele tam oturuyor. Tüm fırçaları kucaklayacak kadar geniş. Metal kutumuz gümüş renginde kalite hissiyatı üst seviye. Üzerinde suya karşı korunması ve güzel görünmesi için şeffaf cila mevcut. Vidasız sıkı geçme bir kutu kapak boştayken alt kısmada takılabiliyor.

Etiketimiz iki tane altta sabun versiyonu ve malzeme listesinin ve gramaj bilgisinin olduğu beyaz bir etiket ve üstte renkli suya karşı dayanıklı görselliği ve canlı renkleri olan yeni kapak etiketimiz.

Yeni esans Fransız üretimi kaliteli bir esans Creed Aventus parfümü kokusunu ben çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz. Bir çok meşhur markanın tercih ettiği esansı kullandım.

Versiyon 3.0 sabun bazında kayganlık ve nemlendirme için ilave yeni iki malzeme kullandım. Birincisi herkesin bildiği lanolin ve bir çok üst kalite sabunda da kullanılan ipek proteini.Tıraş sonu hissiyatı harika oldu. Tıraş sırasında akıcılık arttı.

Bir süredir kendim test ettim ve çok çok beğendiğim premium sınıf sabunumu sizlere de sunarım. Allah yolunu açık etsin. Tüm dostlara keyifli tıraşlar dilerim. Hayırlı uğurlu olsun.
Osman Bey, yeni ürününüz hayırlı olsun, umarım emeğiniz karşılığını alırsınız.
Tasarımı çok hoşuma gitti hayırlı olsun elinize sağlık

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
U A K
(27/02/2020, Saat: 17:44)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://zebramo.com/transactions/334326108

Tüm komşularıma şimdiye kadar gösterdikleri destek ve dayanışma için teşekkür ederim. Bir süredir yeni ve en iyi kalitede bir ürün ortaya çıkarmak için çalışmalar yaptım. Sonunda sizlere sunabileceğim üretmekten gurur duyduğum ve tamda gönlüme göre bir ürün çıktı ortaya.

Ürünümüzün özelliklerinden bahsetmek isterim. Öncelikle  sabunumuz OSS-MAN ismiyle geliyor.

Yeni kutumuz 10 cm çapında ve 3 cm. yüksekliğinde ele tam oturuyor. Tüm fırçaları kucaklayacak kadar geniş. Metal kutumuz gümüş renginde kalite hissiyatı üst seviye. Üzerinde suya karşı korunması ve güzel görünmesi için şeffaf cila mevcut. Vidasız sıkı geçme bir kutu kapak boştayken alt kısmada takılabiliyor.

Etiketimiz iki tane altta sabun versiyonu ve malzeme listesinin ve gramaj bilgisinin olduğu beyaz bir etiket ve üstte renkli suya karşı dayanıklı görselliği ve canlı renkleri olan yeni kapak etiketimiz.

Yeni esans Fransız üretimi kaliteli bir esans Creed Aventus parfümü kokusunu ben çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz. Bir çok meşhur markanın tercih ettiği esansı kullandım.

Versiyon 3.0 sabun bazında kayganlık ve nemlendirme için ilave yeni iki malzeme kullandım. Birincisi herkesin bildiği lanolin ve bir çok üst kalite sabunda da kullanılan ipek proteini.Tıraş sonu hissiyatı harika oldu. Tıraş sırasında akıcılık arttı.

Bir süredir kendim test ettim ve çok çok beğendiğim premium sınıf sabunumu sizlere de sunarım. Allah yolunu açık etsin. Tüm dostlara keyifli tıraşlar dilerim. Hayırlı uğurlu olsun.

@Creator komşum hadi ilk siparişi ben vereyim dedim ama kafam karıştı. 2 ürün görünüyor bir 55 diğeri 60 tl. 60 Tl olanı kargo dahil fiyatı zannettim ama ödeme kısmına geçince 60 TL + kargo diyor. Sipariş vermeden bir size bir sorayım istedim.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
hayırlı olsun osman bey. ambalaj çok güzel olmuş, bu işe başladığınızdan beri devamlı gelişim içerisindesiniz teşekkür ederiz. yeni ürün hayırlı bereketli olsun
Osman abi aynen dediğin gibi Allah yolunu açık etsin. inşallah en güzel yerlerde görürüz emeğini
(27/02/2020, Saat: 17:50)ENDER3470 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman Bey, yeni ürününüz hayırlı olsun, umarım emeğiniz karşılığını alırsınız.
Teşekkürler dostum. Hayırlı uğurlu olsun.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(27/02/2020, Saat: 17:52)U A K Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tasarımı çok hoşuma gitti hayırlı olsun elinize sağlık

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler dostum elimden geldiğince en iyisini yapmaya çalıştım.

(27/02/2020, Saat: 17:53)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Creator komşum hadi ilk siparişi ben vereyim dedim ama kafam karıştı. 2 ürün görünüyor bir 55 diğeri 60 tl. 60 Tl olanı kargo dahil fiyatı zannettim ama ödeme kısmına geçince 60 TL + kargo diyor. Sipariş vermeden bir size bir sorayım istedim.
İki fiyat var
60 TL kargo dahil
ve
55 TL+ kargo

(27/02/2020, Saat: 17:54)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun osman bey. ambalaj çok güzel olmuş, bu işe başladığınızdan beri devamlı gelişim içerisindesiniz teşekkür ederiz. yeni ürün hayırlı bereketli olsun
Teşekkürler dostum her yönüyle en iyisini yapmaya çalıştım. Tüm istediğim gelişimi yaptım ve sabunumuza ismimi verdim. Hayırlı olsun.

(27/02/2020, Saat: 18:03)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman abi aynen dediğin gibi Allah yolunu açık etsin. inşallah en güzel yerlerde görürüz emeğini
Teşekkürler dostum

Hayırlı olsun Osman Bey, ambalaj 10 numara olmuş. En yakın zamanda deneriz inşallah.
Siparişi verdim. Komşum yeni sabununuz hayırlı olsun, umarım yüzünüzü güldürür.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(27/02/2020, Saat: 18:15)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siparişi verdim. Komşum yeni sabununuz hayırlı olsun, umarım yüzünüzü güldürür.
Teşekkürler dostum. Güzel günlerde kullanın inşallah.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 31,909 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,178 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 17,957 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 28,896 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,069 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 27,571 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,274 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,625 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,424 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 7,945 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: