YUMA traş makinesi
yuma o kadar gundeme geldi ki şu sıralar ilk basladigimdan beri hic ilgimi cekmemisti hele son donem iyice soğumuştum ama bu basligi gordukcede bi denesem mi bi kere ya diyorum, en azindan yuma konuşuluyo bi janus, att, timeless yada sailor s degil şükür. Rimei varken bence jileti daha rijit tutan ve daha stabil urun gaminda aslinda cokta gerekli mi, bence degil.
@İsmetaltan bence kesinlikle denemelisin. Dünya genelinde de seveni çoktur. Açıkcası hemen her markette bulunabilen ve tekniğiniz düzgünse son derece temiz tıraş çıkarabilen bir alet. Benim 10 yıldır her zaman elimin altında bir tane bulunmuştur. Günlük tıraştan ziyade 3-4 günlük , bir haftalık sakal için öneririm. Günlük tıraş olunuyorsa da düşük keskinlikte bir jiletle kombin edilebilir. Bu ürünler bugünün değil 10 sene öncesinin , Donanımhaber in, geltir forumun ilk kurulduğu dönemin gündemi aslında.
@İsmetaltan komşum, Rapira pembe ile Yuma'yi deneyebilirsin, gercekten harika bir tiras hissiyati yasatiyor, gunlukte bile cok fazla yormadan keyifli geri bildirimler aliyorsun.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
@"kaanayhan" , @"ekindgn" hocam, duzgun bulursam aklimda, bir yerde muhakkak dikkatimi ceker tornavida cakmak gazi satan hepsi 1 tl ci konseptiyle calisan yerlerden bisey alirken, genel agresif aletler hitap etmesede bana, bazen keyifli olabiliyo aklimda.
(20/09/2020, Saat: 11:19)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @İsmetaltan komşum, Rapira pembe ile Yuma'yi deneyebilirsin, gercekten harika bir tiras hissiyati yasatiyor, gunlukte bile cok fazla yormadan keyifli geri bildirimler aliyorsun.

Rapira pembe sanki yuma için üretilmiş gibi diğer tıraş aletlerinde kullandigimda memnun kalmamıştım.
çok merak ettiğim yuma yı birtürlü bulamadım görmeden de almak istemiyorum istanbul avrupa yakasında nereye bakmamım tavsiye edersiniz?
www.instagram.com/kasismedya
(22/09/2020, Saat: 23:52)Kasis Medya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok merak ettiğim yuma yı birtürlü bulamadım görmeden de almak istemiyorum istanbul avrupa yakasında nereye bakmamım tavsiye edersiniz?

Nasıl bulamadınız? İşportacı tezgahlarından,pazara,bir milyoncu tabir edilen yerlere bakın.En rahat bulacagınız traş makinesi.

Üretim hataları ve duruşunu görünce hayal kırıklıgı olabilir özellikle yamuk jilet tutan bir yuma bulursanız =)
N11 de satılıyor. 2.5 tl den aldım. Bununda sahtesini yapmamışlardır heralde Smile
@"Kasis Medya" hocam Avrupa yakası derken Florya , Etiler , Bebek , Sarıyer , İstinye de felan aramıyorsun değil mi Big Grin

Şaka bir yana herhangi bir nalbur , milyoncu , işportacı da bulursun.
(22/09/2020, Saat: 23:52)Kasis Medya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok merak ettiğim yuma yı birtürlü bulamadım görmeden de almak istemiyorum istanbul avrupa yakasında nereye bakmamım tavsiye edersiniz?

Sanırım sizin kafanızdaki YUMA başka bir alet olarak yer etmiş olabilir komşum, o nedenle onu görüyor ve "bu değildir" deyip geçiyorsunuzdur, zira bu alet en ücra köy bakkallarında bile bulunuyor.
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 871,704 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 147,577 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,668 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,358 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Star kelebek tıraş makinesı jegal 18 11,936 26/01/2019, Saat: 16:05
Son Yorum: batmanforever
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 6,275 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri
  Ucuz traş aletlerin korumasını kaldırmak best 25 33,382 09/02/2018, Saat: 00:46
Son Yorum: KAYHAN
  Lion DE tras aleti (Guney Afrika'dan) chevalier 13 20,817 07/07/2014, Saat: 02:21
Son Yorum: martin
  Şıkbay metal traş aleti BigHillMe 8 22,340 04/05/2013, Saat: 17:55
Son Yorum: BigHillMe
  Traş Seti gencfb190742 5 12,288 11/09/2012, Saat: 10:08
Son Yorum: superbadger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: