Geleneksel Tıraş Forumları
YUMA traş makinesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Ekonomik Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Konu Başlığı: YUMA traş makinesi (/showthread.php?tid=23)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

YUMA traş makinesi - papazerigi - 28/09/2011

benim en sevdiğim yerli malı makine..
Ta ta ta ta ta ....
YUMA
12 li kutuda hırdavatçılarda satılan bu makine biraz agresif olmakla beraber dayanıklılığı, agresifliği, bol bulunurluğu ve en önemlisi yerli malı olmasıyla benim gözdelerimdendir. her ne kadar yüze vurmaya kıyamasamda....Smile
yumak.jpg
kullanılır bi makinedir. yorumlar geliyor....
Evet McOrco söz sende..Smile

Geltir.com tarafından tartılmış ağırlığı 26 gr olarak ölçülmüştür.

mavi olunca bir sıkıntı mı oluyormuş?
(28/09/2011, Saat: 22:47) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar işi rezil etmişler yada bana öyle denk geldi iç tablası daha çok mavi renkte çinko.

YUMA traş makinesi - BigHillMe - 28/09/2011

gerçekten hem ucuz hemde gayet iyi bir makine
benzeri birkaç marka daha olmasına görsel olarak birbirlerinin aynı olmasına ragmen
jileti tek düzgün tutabilen yuma

digerlerinde jileti oranlama ortalamada size kalıyor haliyle insan eliyle pek mumkun birsey degil

2a7u14n.jpg

Yuma'da da yamuk oturma var ama o kadar bariz değil, kesimi etkilemiyor...ayrıca elle düzeltebilirsiniz..
McOrco sende Rimei fotoğrafları varsa ona da başlayalım ben de karalayım bir iki bir şey....
haydi bismillah....

YUMA traş makinesi - BigHillMe - 28/09/2011

(28/09/2011, Saat: 23:16)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yuma'da da yamuk oturma var ama o kadar bariz değil, kesimi etkilemiyor...ayrıca elle düzeltebilirsiniz..
McOrco sende Rimei fotoğrafları varsa ona da başlayalım ben de karalayım bir iki bir şey....
haydi bismillah....

incelemesini hazırlıyorum Wink

kolay gelsin

YUMA traş makinesi - linguist - 28/11/2011

Bugün kaliteli jiletli makine nerde bulunur diye bir hırdavatçıya sordum bana bir attar tarif etti. Gittim makineleri sordum bana ilk önce yuma çıkardı nerde kullanacaksın bunu biz banyo tıraşı için satıyoruz yüzde kullanma dedi. Sakal için soruyorum dedim bir ming shi çıkardı elimdeki en kaliteli olan bu dedi fiyatı 15 lira (Ayrıca mıknatıs testi yaptı kendince). Daha kalitelisi en azından çin malı olmayan yok mu dedim 10 yıl önce türk malı ayarlı makina vardı dedi. Ayarlıdan kasıt kelebek makina. Ne oldu ya dedim. Üreten şirket kalıbını kaybetmiş zaten benden başka da o firmadan makineye isteyen yokmuş dedi kalıbı kaybettikten sonra bir daha da ayarı tutturamaışlar. Merkür mühle yok mu dedim bir elektronikçiyi tarif etti. Üşenmedim oraya da gittim. Dükkan 6 sene önce el değiştirmiş satmıyorlarmış. O firma eskiden Gillette makinalarının bayisi imiş..

YUMA traş makinesi - papazerigi - 28/11/2011

hocam bu olay nevşehirde mi oldu???
nevşehirdeydiniz sanırım değil mi?
(28/11/2011, Saat: 15:39)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün kaliteli jiletli makine nerde bulunur diye bir hırdavatçıya sordum bana bir attar tarif etti. Gittim makineleri sordum bana ilk önce yuma çıkardı nerde kullanacaksın bunu biz banyo tıraşı için satıyoruz yüzde kullanma dedi. Sakal için soruyorum dedim bir ming shi çıkardı elimdeki en kaliteli olan bu dedi fiyatı 15 lira (Ayrıca mıknatıs testi yaptı kendince). Daha kalitelisi en azından çin malı olmayan yok mu dedim 10 yıl önce türk malı ayarlı makina vardı dedi. Ayarlıdan kasıt kelebek makina. Ne oldu ya dedim. Üreten şirket kalıbını kaybetmiş zaten benden başka da o firmadan makineye isteyen yokmuş dedi kalıbı kaybettikten sonra bir daha da ayarı tutturamaışlar. Merkür mühle yok mu dedim bir elektronikçiyi tarif etti. Üşenmedim oraya da gittim. Dükkan 6 sene önce el değiştirmiş satmıyorlarmış. O firma eskiden Gillette makinalarının bayisi imiş..

YUMA traş makinesi - linguist - 28/11/2011

evet nevsehirdeyim. Bayramda kaza yaptim araba serviste. Servisten alinca urgupteki antika magazalarina da bakmayi dusunuyorum.

YUMA traş makinesi - Lord Sparhawk - 28/11/2011

(28/11/2011, Saat: 22:05)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet nevsehirdeyim. Bayramda kaza yaptim araba serviste. Servisten alinca urgupteki antika magazalarina da bakmayi dusunuyorum.

Geçmiş olsun komşu.