YUMA traş makinesi
benim en sevdiğim yerli malı makine..
Ta ta ta ta ta ....
YUMA
12 li kutuda hırdavatçılarda satılan bu makine biraz agresif olmakla beraber dayanıklılığı, agresifliği, bol bulunurluğu ve en önemlisi yerli malı olmasıyla benim gözdelerimdendir. her ne kadar yüze vurmaya kıyamasamda....Smile
yumak.jpg
kullanılır bi makinedir. yorumlar geliyor....
Evet McOrco söz sende..Smile

Geltir.com tarafından tartılmış ağırlığı 26 gr olarak ölçülmüştür.
mavi olunca bir sıkıntı mı oluyormuş?
(28/09/2011, Saat: 22:47) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar işi rezil etmişler yada bana öyle denk geldi iç tablası daha çok mavi renkte çinko.
gerçekten hem ucuz hemde gayet iyi bir makine
benzeri birkaç marka daha olmasına görsel olarak birbirlerinin aynı olmasına ragmen
jileti tek düzgün tutabilen yuma

digerlerinde jileti oranlama ortalamada size kalıyor haliyle insan eliyle pek mumkun birsey degil

2a7u14n.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Yuma'da da yamuk oturma var ama o kadar bariz değil, kesimi etkilemiyor...ayrıca elle düzeltebilirsiniz..
McOrco sende Rimei fotoğrafları varsa ona da başlayalım ben de karalayım bir iki bir şey....
haydi bismillah....
(28/09/2011, Saat: 23:16)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yuma'da da yamuk oturma var ama o kadar bariz değil, kesimi etkilemiyor...ayrıca elle düzeltebilirsiniz..
McOrco sende Rimei fotoğrafları varsa ona da başlayalım ben de karalayım bir iki bir şey....
haydi bismillah....

incelemesini hazırlıyorum Wink
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
kolay gelsin
Bugün kaliteli jiletli makine nerde bulunur diye bir hırdavatçıya sordum bana bir attar tarif etti. Gittim makineleri sordum bana ilk önce yuma çıkardı nerde kullanacaksın bunu biz banyo tıraşı için satıyoruz yüzde kullanma dedi. Sakal için soruyorum dedim bir ming shi çıkardı elimdeki en kaliteli olan bu dedi fiyatı 15 lira (Ayrıca mıknatıs testi yaptı kendince). Daha kalitelisi en azından çin malı olmayan yok mu dedim 10 yıl önce türk malı ayarlı makina vardı dedi. Ayarlıdan kasıt kelebek makina. Ne oldu ya dedim. Üreten şirket kalıbını kaybetmiş zaten benden başka da o firmadan makineye isteyen yokmuş dedi kalıbı kaybettikten sonra bir daha da ayarı tutturamaışlar. Merkür mühle yok mu dedim bir elektronikçiyi tarif etti. Üşenmedim oraya da gittim. Dükkan 6 sene önce el değiştirmiş satmıyorlarmış. O firma eskiden Gillette makinalarının bayisi imiş..
hocam bu olay nevşehirde mi oldu???
nevşehirdeydiniz sanırım değil mi?
(28/11/2011, Saat: 15:39)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün kaliteli jiletli makine nerde bulunur diye bir hırdavatçıya sordum bana bir attar tarif etti. Gittim makineleri sordum bana ilk önce yuma çıkardı nerde kullanacaksın bunu biz banyo tıraşı için satıyoruz yüzde kullanma dedi. Sakal için soruyorum dedim bir ming shi çıkardı elimdeki en kaliteli olan bu dedi fiyatı 15 lira (Ayrıca mıknatıs testi yaptı kendince). Daha kalitelisi en azından çin malı olmayan yok mu dedim 10 yıl önce türk malı ayarlı makina vardı dedi. Ayarlıdan kasıt kelebek makina. Ne oldu ya dedim. Üreten şirket kalıbını kaybetmiş zaten benden başka da o firmadan makineye isteyen yokmuş dedi kalıbı kaybettikten sonra bir daha da ayarı tutturamaışlar. Merkür mühle yok mu dedim bir elektronikçiyi tarif etti. Üşenmedim oraya da gittim. Dükkan 6 sene önce el değiştirmiş satmıyorlarmış. O firma eskiden Gillette makinalarının bayisi imiş..
evet nevsehirdeyim. Bayramda kaza yaptim araba serviste. Servisten alinca urgupteki antika magazalarina da bakmayi dusunuyorum.
(28/11/2011, Saat: 22:05)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet nevsehirdeyim. Bayramda kaza yaptim araba serviste. Servisten alinca urgupteki antika magazalarina da bakmayi dusunuyorum.

Geçmiş olsun komşu.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 721 871,646 24/04/2023, Saat: 04:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 147,568 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,665 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  (YENİ)YUMA Tıraş Makinesi jegal 33 25,352 06/02/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: saintdumas
  Star kelebek tıraş makinesı jegal 18 11,935 26/01/2019, Saat: 16:05
Son Yorum: batmanforever
  Yuma Plastik Tıraş Aleti ismailinbiri 6 6,274 19/04/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: ismailinbiri
  Ucuz traş aletlerin korumasını kaldırmak best 25 33,376 09/02/2018, Saat: 00:46
Son Yorum: KAYHAN
  Lion DE tras aleti (Guney Afrika'dan) chevalier 13 20,816 07/07/2014, Saat: 02:21
Son Yorum: martin
  Şıkbay metal traş aleti BigHillMe 8 22,340 04/05/2013, Saat: 17:55
Son Yorum: BigHillMe
  Traş Seti gencfb190742 5 12,287 11/09/2012, Saat: 10:08
Son Yorum: superbadger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: