Tarafını Seç 3one6 mı? Rocca v4 mü? (Neden)
Tarafını Seç
3one6 mı?
Rocca v4 mü?
(Neden)
Tıraş aleti  
Kesim hissiyatini merak ediyorum 3one6 nin

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İki aletide kullanan birisi olarak, aletin dengesi olsun boyutlari olsun, jileti geride tutup daha az jileti hissettirmesinden kaynakli konforunun yuksekligi olsun ve daha yakisikli olmasindan oturu tarafim ej 316.
Rocca kotu degil cok iyi bir alet ama ej cok daha konforlu.
Bu arada İkiside benzer agresiflikte komsum.
Kendi deneyimlerime gore rocca V4un ej 316ya gore en baskin artisi, jileti daha rijit tutmasi. Onun disinda benim tarafim tartismasiz ej 316
İkisinede sahip oldugum icin kendimi sansli goruyorum. İkiside cok iyi alet ama 316
(28/03/2020, Saat: 19:07)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki aletide kullanan birisi olarak, aletin dengesi olsun boyutlari olsun, jileti geride tutup daha az jileti hissettirmesinden kaynakli konforunun yuksekligi olsun ve daha yakisikli olmasindan oturu tarafim ej 316.
Rocca kotu degil cok iyi bir alet ama ej cok daha konforlu.
Bu arada İkiside benzer agresiflikte komsum.
Kendi deneyimlerime gore rocca V4un ej 316ya gore en baskin artisi, jileti daha rijit tutmasi. Onun disinda benim tarafim tartismasiz ej 316
İkisinede sahip oldugum icin kendimi sansli goruyorum. İkiside cok iyi alet ama 316

Bide bu karşılaştırmaya GC .84 eklersek Mehmet kardeşim ne dersinSmile
İkisini de kullanmadım ve muhtemelen kullanmayacağım, ama alacak olsam çelik Rocca'yı alırdım çünkü daha yakışıklı.
2. elde 3one6 yı kimse satmadı, rocca'yı satan çok. Belki buda bi gösterge olur?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(28/03/2020, Saat: 19:32)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2. elde 3one6 yı kimse satmadı, rocca'yı satan çok. Belki buda bi gösterge olur?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rocca uzun zamandır satışta 3one6 yeni piyasaya çıktı diye biliyorum ben bunun etkisi büyük
Tıraş aleti  
Yeni rocca siparişi verdim.
Açıkçası iki ürün arasında çok kararsız kaldım.Ej nin kırmızı saplısı hala aklımda.Sakalım fazla makine ve jilet seçmez.Mühle sitesinde ki indirim kuponlarımın da etkisi oldu biraz rocca almamda.
Ne olursa olsun ileride bulabilirsem tabi ej kırmızı saplı olanı da alacağım.
Birçok yorumda r89 ve r41'in arasında ve r41'e daha yakın deniyordu rocca için. 3one6 için ise r89'a yakın diyorlardı. Ama yukarıda da aşağı yukarı aynı demişler.

Ben alırken ciddi fiyat avantajı vardı rocca'da mühledeki indirim sebebiyle, bu yüzden rocca aldım. Ama 3one6 de aklımda kalmadı değil.
Yüksek ihtimalle ilerde iki modelin takasını bolca göreceğiz Smile

Not.
roccanın jileti daha çok büktüğü yazılmış.
Jileti az büken makineler benim cildimi tahriş ediyor, sakallarımı çekiyor. Jileti daha çok büken ve daha sıkı tutan makinelerde daha rahat ediyorum ben. Yüksek ihtimalle ben rocca'ya, 3one6'den daha iyi diyeceğim eğer birgün kullanırsam 3one6'i.
(28/03/2020, Saat: 20:41)Ert.ozk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birçok yorumda r89 ve r41'in arasında ve r41'e daha yakın deniyordu rocca için. 3one6 için ise r89'a yakın diyorlardı. Ama yukarıda da aşağı yukarı aynı demişler.

Ben alırken ciddi fiyat avantajı vardı rocca'da mühledeki indirim sebebiyle, bu yüzden rocca aldım. Ama 3one6 de aklımda kalmadı değil.
Yüksek ihtimalle ilerde iki modelin takasını bolca göreceğiz Smile

3one6 i kullanmasi daha kolay. Kesimi daha yumusak, ve etkinlikte yakin.
Jileti hissediriyor, uygun aciyi bulmak cok kolay. Basligi ince.
Yuzu hic yormuyor, yuzde akiciligi cok iyi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  her tıraşım neden aynı değil senbisöyle 32 11,394 08/06/2020, Saat: 16:32
Son Yorum: MetsGo
Question Neden Geleneksel Tıraş? okan y. 38 41,899 01/04/2019, Saat: 15:15
Son Yorum: manuple
  Neden geleneksel traş Berkesan 4 3,070 04/03/2019, Saat: 11:24
Son Yorum: BigHillMe
  Bugün Neden Tıraş Olmadın ? ihtilaf 197 210,218 26/02/2019, Saat: 12:44
Son Yorum: jegal
  Kelebek vs Parçalı Aletler - Sizce hangisi ve neden ? hakan88 6 3,610 26/01/2019, Saat: 23:32
Son Yorum: batmanforever
  Fırçalar Neden kıl döker? jegal 6 3,436 12/01/2019, Saat: 01:46
Son Yorum: FearOfATG

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: