Perma Sharp Süper Jilet
Benimde şu an 1 numaralı anlaştığım jilettir. Hangi alet ile kullansam beni üzmeden ve tahriş etmeden sonuç aldığım jilettir. Gerek futurde gerekse de89larda.
Genel olarak yorumları okuduğumda perma sharp ile anlaşamayan azınlıkta yer alıyorum. Tıraş sonrası tüm gün kaşıntıyla boğuşuyorum. Ertesi günde ise sakalların diken gibi çıktığını yüzümde hissediyorum. Yeşil astraya devam bu yüzden.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Çok beğendiğim jiletlerden lakin sahtesine denk gelmemek lazım... Bi tane salı pazarında işportadan aldığım çok çekiştirmişti, impadan aldıklarım süper
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
Eski üretim permasharplar 5 günlük sakalı sorunsuz temizledi yeni üretim karekodlu olanlar ise günlük kullanımlarda sıkıntı yaşatmıyor ama 5 günlük sakalda çekiştirmeler yaptı
eskisiylede yenisiylede yıldızımız barışmadı
Ben de anlaşamayanlardanım. Her kullanışımda sıkıtı çıkarmamasına rağmen kesme hissiyatı ve çekiştirmesi, konforsuz bir tıraş sağlamasından mütevellit kendisiyle aramız pek yoktur. Arada bir gözüm iliştikçe, bir şans daha veriyorum, sonuç: aynı. Tatsız tutsuz bir tıraş, konfordan yoksun.
(22/12/2019, Saat: 16:26)batucan72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de anlaşamayanlardanım. Her kullanışımda sıkıtı çıkarmamasına rağmen kesme hissiyatı ve çekiştirmesi, konforsuz bir tıraş sağlamasından mütevellit kendisiyle aramız pek yoktur. Arada bir gözüm iliştikçe, bir şans daha veriyorum, sonuç: aynı. Tatsız tutsuz bir tıraş, konfordan yoksun.
+1

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kutuda süper özel sistem yazandan bulup bir tane aldım ve denedim güncel perma kadar beğenmedim sadece super yazanıda bulursam alıp onuda denemek istiyorum.
(19/10/2019, Saat: 22:51)TRAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [img]yGv4Qj.jpg[/img]

Üç farklı ambalajı varmış bu jiletin. Daha yeni fark ettim. Hangisinin en iyi olduğuna karar verildi? Smile

Kesiklikle en alttaki (ön yuzunde gillette yazan) perma sharp en iyisi bence.

Impadan dahil(dukkana gittigimde soylemistim de ve cevap olarak mustafa bey "gillette bilerek kaliteyi dusuryor demisti) pekcok farkli perma sharp aldim ve keskinligi rezildi hepsinin
On yuzunde gillette yazan perma sharpi özdilek ten oylesine aldim ve bayildim tum paketleri aldim peşinden
(31/12/2019, Saat: 00:03)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesiklikle en alttaki (ön yuzunde gillette yazan) perma sharp en iyisi bence.

Impadan dahil(dukkana gittigimde soylemistim de ve cevap olarak mustafa bey "gillette bilerek kaliteyi dusuryor demisti) pekcok farkli perma sharp aldim ve keskinligi rezildi hepsinin
On yuzunde gillette yazan perma sharpi özdilek ten oylesine aldim ve bayildim  tum paketleri aldim peşinden

Aynı dusuncedeyiz komşum. Kesinlikle gillette permasharp çok dengeli. Eş dost doğum günü hediyesi olarak alsın diye reklam yapıyorum Smile kendim düzenli olarak artan oranlarda stok yapıyorum Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 35,572 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 161,950 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,343 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 33,756 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur
  BAİLİ BR-176 İçin jilet önerisi. Umut islam 3 890 28/05/2023, Saat: 22:01
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 8,047 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,978 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 42,042 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Derby extra jilet BigHillMe 366 389,225 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 30,254 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: