Derby Usta
Hocam neden o kadar zorladiniz ki Smile sonucta jilet dediginiz obje ince bir metal parcasi Smile fiyati da oyle aman aman degil baktiniz cekistiriyor konforu kacmis atin takin yenisini Smile deger mi yuzunuzu mahfetmeye amac keyifse keyfi kacani uzaklastirmak gerek Smile
Derby Usta bir haftalık sakala gelmiyor bence. 1-2 günlük sakalda tamam ama öbür türlü kesmiyor sakalımı. 2 kere denedim olmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(24/08/2019, Saat: 13:01)Pele69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby Usta bir haftalık sakala gelmiyor bence. 1-2 günlük sakalda tamam ama öbür türlü kesmiyor sakalımı. 2 kere denedim olmadı.

Komşum farklı makinelerde deneme imkanınız varsa denemenizi öneririm
Ben usta yı gilette superspeed flare tip aletim ile seviyorum, tek jilet ile 3 kez guzel traş veriyor 4. traşta tat vermiyor

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Agresif aletlerle iyi uyumu var, yani benim futur klonu qshave ile iyi iş çıkarıyor.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Derbynin kartuşlu aletlerinden dolayı önyargım mevcuttu. herhangi bir beklentim yoktu ancak gayet konforlu bir tıraş oldum R89 ile. Yine benim kıstasım rapira platinum, swedish ve voshkod. Onların 1 tık altıdır en kötü. Beğendim temin edilebilirliği sebebi ile rahatça kullanılabilir.

(25/08/2019, Saat: 14:41)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derbynin kartuşlu aletlerinden dolayı önyargım mevcuttu. herhangi bir beklentim yoktu ancak gayet konforlu bir tıraş oldum R89 ile. Yine benim kıstasım rapira platinum, swedish ve voshkod. Onların 1 tık altıdır en kötü. Beğendim temin edilebilirliği sebebi ile rahatça kullanılabilir.

Komşum benimde en beğendiği jiletler arasında rapira swedich supersteel ve platinum lux sizde olduğu gibi başı çekmektedir. Derby Premium kullanmıştım keskinliği az ve konforsuz gelmişti bu yüzden de derbyden soğumuştum. Siz ve diğer komşularımın yorumundan sonra şuan elimde olmasada bir paket alıp denemek istedim doğrusu.
@Sh@dow

Sende benim gibi planinum kux u seviyorsan kardesim, derby ustayıda begenirsin gibime geliyor. Premium dan farklı guzel bir jilet yapmıslar bu sefer. İleride birgun denk gelir eklersin bir siparisine kartela. Gerci inanın elinizde farklı karakterde makinalar varsa, teknik oturdukca bir sekil her turlu jileti kullanırsınız o gunler cok yakın eminim.
Simdi bu son laftan ne cıkıyor, masraf cıkarıp baska tur makineler al tavsiyesimi, yoksa az kaldı nirvanaya ermeye, ne kullanırsan kullan sen isini gorursun mu Smile
Tişikkirlir Sipirmin.
@dikdik_s komşum,

Jilet konusu çok göreceli gerçekten kişiden kişiye değişmekte benim bu işe başlayalı 4 ay oldu daha almam gereken yol var, bunu bir kenara koyarsak merak ve hobi olayı işin içine girince keyif alınıyor, ancak en kolayı ve masrafsızı jilet, en kolayda suç jilete atılabiliniyor.

İşini bilen, tecrübe edinen, tekniği oturan 2-3 makinayla rotasyonlu her jiletle konforlu, keyifli tıraş olabiliyor hedef bu yönde tabiki anlaşabildiğim 4-5 jilet markası, mild orta ve agresif 3 tıraş makinası ile yola devam etmekSmile olur mu olur ama zaman lazım tabiki.

Bu kadar güzel derby usta yorumundan sonra ilk siparişte sepete ekleyeceğim komşum.
Keskinliği konforu bence çok iyi diğer derby ler gibi tahriş ve kaşıntı yapmıyor... bir jilet 2-3 tıraş çıkarır diye tahmin ediyorum ancak ben tek sefer kullanıp atmayı tercih ediyorum... İnşaallah üretimi durmaz veya kalitesi bozulmaz. Tek kullanım için çok çok güzel bir jilet.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,319 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Derby Premium theunnamed 276 155,943 04/12/2022, Saat: 00:07
Son Yorum: thatwickerhat
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,058 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,760 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: