En Son Ne Aldınız ?
(30/06/2019, Saat: 13:32)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Ürünleriniz hayırlı olsun, benim doğum günüm de 14 Aralık Big Grin Şaka bir yana babyliss incelemenizi bekliyorum, benimde işe yarar düzgün bir alete ihtiyacım var burun ve kulak için.
(28/06/2019, Saat: 16:01)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey'e teşekkürler. Plastik sevmiyor olmama rağmen bu kondisyonda olması cezbetti. X2 kodlu.

Güzel günlerde kullan komşum. Hayırlı olsun
(28/06/2019, Saat: 13:53)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu çantadan bende var harddisk çantası, aklıma da gelmişti hatta içine yaqi kızıl pençe, tıraş aleti fileli bölüme de jilet kutuları koyup bakmıştım. Seyahatte tıraş çantası olarak kullanırım diye düşünmüştüm. Proraso içine bölme yapıp benden önce düşünmüş bunu Rolleyes

5b5149e24fc7aea90afa60f6f9c5e6dd.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(30/06/2019, Saat: 21:30)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun.  Çok güzelmiş.bunca yıl sıfır olarak kalması çok ilginç. İmpadan mı aldınız.?

@mustbe komşumuzdan aldım, teşekkür ederim.

(30/06/2019, Saat: 23:18)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullan komşum. Hayırlı olsun

Teşekkür ederim komşum. Mild aletin keyfine vardım, çok yumuşak ve güzel tıraşı var.
Konsul tıraş aleti. Gillette Slim'in Sovyetler birliği tarafından yapılan kopyası (1986-1990). Kopya deyip geçmeyin, bence Slim'in bazı noktaları geliştirilmiş. Sap biraz daha uzun ve kalın. Ayar aralığı daha geniş. Ağırlık biraz daha fazla. Kaplama daha kaliteli (sanırım krom). Çok daha sağlam ve dayanıklı bir havası var. Tıraşı da çok keyifli. Bence boynuz kulağı geçmiş! Vaktim olduğunda bir değerlendirme yazısı yazmayı planlıyorum.

2m5l0xw.jpg

r0vw2o.jpg
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(01/07/2019, Saat: 19:03)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konsul tıraş aleti. Gillette Slim'in Sovyetler birliği tarafından yapılan kopyası (1986-1990). Kopya deyip geçmeyin, bence Slim'in bazı noktaları geliştirilmiş. Sap biraz daha uzun ve kalın. Ayar aralığı daha geniş. Ağırlık biraz daha fazla. Kaplama daha kaliteli (sanırım krom). Çok daha sağlam ve dayanıklı bir havası var. Tıraşı da çok keyifli. Bence boynuz kulağı geçmiş! Vaktim olduğunda bir değerlendirme yazısı yazmayı planlıyorum.

[

Hayırlı olsun komşum güzel duruyor maşallah
Biricik kızımdan hediye 0fd7314ef66ba4b84583bd613cef0017.jpg

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
Sonunda Progressime kavuştumSmile Herkeze keyifli tıraşlar dilerim komşular...

2s6tws5.jpg
(01/07/2019, Saat: 21:46)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda Progressime kavuştumSmile Herkeze keyifli tıraşlar dilerim komşular...

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum, iyi günlerde keyifle kullanın.
@dikdik_s üstadın dediği gibi Progress candır
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun, güzel günlerde kullanılsın. @GartBnx komşum kızınız çok güzel bir hediye seçmiş, güzel günlerde kullanın. Ürün porselen mi yoksa emaye mi ve nereden alınabilir?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: