En Son Ne Aldınız ?
Aliexpres ten siparişini verdiğim aletim 13 gün bekleme sonrası bugün elime ulaştı kalitesi çok hoşuma gitti merkür ailesine farklı bir birey eklenmiş oldu denedikçe deneyimlerimi tekrardan sizlerle paylaşmak isterim fiyat olarak vergisi dahil 86 TL gibi bir rakama geldi gerek malzemesi gerek jilet açıklığının simetrikliği olarak bu fiyatı fazlasıyla hakettiğini düşünüyorum bol köpüklü tahrişsiz traşlar olmanız dileğiyle 1c4e61e35166a7e3b09bb6c820db7410.jpga277ba6640e011ec06c37ba4a01400ae.jpgfd82e76fd6ca42fcf92512bbfa7fe4ee.jpg45a15a61c3ab718985e099525ee5a3ef.jpg650c02df8d95eb595e569663ca797b69.jpg5087a2b80b7766a10b747a66c124515f.jpg

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(28/06/2019, Saat: 19:41)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ortadaki jilet bana oldukça başarılı geldi. Denedikten sonra fikrinizi okumak isterim hocam. Hayırlı olsun yeni ürünler..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

estağfurullah komşum, yarın mutlaka deneyip paylaşım yaparım.
Hayırlı olsun komşum. Kişisel yorumunuzu okumayı sabırsızlıkla bekliyorum Smile
Hayırlı olsun komşum, güzel günlerde kullanın. Ben de Qshave futur kopyası siparişi vermiştim, tam 1 ay oldu gelmedi halen. Siz epey şanslıymışsınız.

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(28/06/2019, Saat: 20:58)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum. Kişisel yorumunuzu okumayı sabırsızlıkla bekliyorum Smile
Kullandıktan sonra görüşlerimi hemen ileticem komşum

(28/06/2019, Saat: 21:32)guwenkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum, güzel günlerde kullanın. Ben de Qshave futur kopyası siparişi vermiştim, tam 1 ay oldu gelmedi halen. Siz epey şanslıymışsınız.

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum hiç belli olmuyor bende çok şaşırdım bu kadar hızlı gelmesine futurda gözüm var niyeti bozuyorum alsammı diye

Fırca sapları, sabunlar, jiletler makinalar. Birbirinden guzel urunler icin tum dostlara hayırlı olsun, zevkli tıraslarınız olsun.
Surada 10 gun uzak kaldık, durulduk sanmayın. Kaldıgımız yerden devam edelim.

Gecenlerde cok sevdigim bir dostuma dogumgunu hediyesi olarak bir tıras seti hazırladım. Tabac sabun ve AS iceren urunler ve qshave future aletle beraber bence guzel bir set oldu. Stoktaki kapalı urunleri verince, benim Tabac stogu azaldı. Sabunmu yoktu elde kardes demeyin, rahatsızlık iste.

2mow5qu.jpg

Antika Comet sac kesicileri paylastım diye hatırlıyorum, sanırsam bu urunler İmpadan o Cometlerle beraber geldiydi. Tobs deolar, eski kurdan gelis fiyatı ile listelenmis sagolsun Mustafa bey sayesinde. Su anda yurt dısı fiyatı ile neredeyse aynı. Kaliteli stick deodorant arayan komsum varsa atlamasın. Cok guzel urunlerdir.

21a9rgk.jpg

Bazı takık donemlerim vardır,bu ara dis macunlarına taktık. Impa dan euthmol dan sonra (piyasada tarihi gecmis urunler var uygun fiyatlı listeleniyor dikkat edin) ortaya karısık denemelik sunları aldım piyasadan. İlk deneme İpana 3d white ı ailecek begendik.

xcvio7.jpg

Babyliss hafif tuy, kaş, burun vs. kısaltma makinası (Babyliss-E652E)
Bu urune ayrı baslık acmayı dusunuyorum. Zira daha once philips ve mekanik turleri denemistim. Ben pek rahat kullanamadım onları. Bu urun harika cıktı. Burun aparatı hızlı sekilde is goruyor. Ayrıca yanından cıkan ince baslık ve kas baslıgı ile harika is cıkarıyor. Gelir gelmez denedim ve cok begendim. Uzun vadede dayanıklı cıkarmı bilemiyorum ama arastırdıgımda kullanıcı yorumlarını hep iyi gormustum. Guzel ve faydalı alet tavsiye olunur. Amazon.tr den 70 lira civarına aldım sanırım. Bir bakın fiyat arastırın.

bi9lvt.jpg
Yeni ürünlerin hayırli olsun abi. Tekrardan hoşgeldin. Umarım sağlığın yerindedir.
Yeni ürünlerinizi güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...
Yaqi klasik tıraşı çok keyifli bir alet. Benim envanterdeki açık ara en keyifli diyebilirim. Hayırlı olsun.
(28/06/2019, Saat: 16:01)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: xeijqc.jpg

Mustafa Bey'e teşekkürler. Plastik sevmiyor olmama rağmen bu kondisyonda olması cezbetti. X2 kodlu.

Hayırlı olsun. Çok güzelmiş.bunca yıl sıfır olarak kalması çok ilginç. İmpadan mı aldınız.?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: