En Son Ne Aldınız ?
Bu arada nasıl bir eczaneyse helal olsun. Ben şimdiye kadar hiçbir eczanede görmedim böyle şeyler..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Bu arada yanlış başlıkta paylaşmışım kusura bakmayın. Bende ilk gördüğümde şaşırdım hatta satan kişi de umudu kesmiş sanıyorum satılacağından ben alınca baya mutlu oldu Smile

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(28/06/2019, Saat: 13:26)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada yanlış başlıkta paylaşmışım kusura bakmayın. Bende ilk gördüğümde şaşırdım hatta satan kişi de umudu kesmiş sanıyorum satılacağından ben alınca baya mutlu oldu Smile

Hocam eczanede ürün kaldıysa bize de alabilirsiniz Smile
(28/06/2019, Saat: 10:03)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şanslı fırça, ilk tıraşında daha keçili sabunu yükledi.. Big Grin

Bu çantadan bende var harddisk çantası, aklıma da gelmişti hatta içine yaqi kızıl pençe, tıraş aleti fileli bölüme de jilet kutuları koyup bakmıştım. Seyahatte tıraş çantası olarak kullanırım diye düşünmüştüm. Proraso içine bölme yapıp benden önce düşünmüş bunu Rolleyes
(28/06/2019, Saat: 13:36)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam eczanede ürün kaldıysa bize de alabilirsiniz Smile
Komşum 1 tane balsam 1 2 tane de tıraş köpüğü vardı diye hatırlıyorum.

xeijqc.jpg

Mustafa Bey'e teşekkürler. Plastik sevmiyor olmama rağmen bu kondisyonda olması cezbetti. X2 kodlu.
Tabac ciddi anlamda bağımlılık yapıyor

Yukko'da tabac ürünleri çok uygun geldi fiyat olarak sevenlere duyrulur

258d7f1394f69af86302c33bcd6f5fdd.jpg

LLD-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gratis indiriminde denk gelip aldım.

a8419e627efe78f957a3e3504d67e117.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
2ahz2hx.jpg

İmpa'dan kargom geldi. Yazlık ufak bir alışveriş
(28/06/2019, Saat: 19:30)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa'dan kargom geldi. Yazlık ufak bir alışveriş

Ortadaki jilet bana oldukça başarılı geldi. Denedikten sonra fikrinizi okumak isterim hocam. Hayırlı olsun yeni ürünler..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: