En Son Ne Aldınız ?
(28/03/2019, Saat: 20:33)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dr_green komsum sizinde 1912 hayırlı olsun. Denemeden hediye etmeyin. Sesi etkileyebilir. Kısa cekislerle boya kazır gibi kullanın. Sizdeki bu sekil saplısının da sanki ayrı bir adı vardı da simdi aklıma gelmedi. Zevkli tıraslarınız olsun.

Kesinlikle deneyeceğim komşu Big Grin

Sizin aynalar da hayırlı olsun maşallah Smile
(28/03/2019, Saat: 19:38)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN beyden babam için 1912 GEM SE almıştım bugün geldi Smile
Göründüğünden daha küçükmüş Big Grin

Kendisine buradan da teşekkür ederim Smile

q3i9.jpg

Babama göndermesem mi ki Big Grin

hayırlı olsun komşum çok egzotik duruyor Smile
(28/03/2019, Saat: 16:30)ForrestGump Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım, aranıza yeni katılmıştım, benim de siparişlerim geldi. Bu akşam veya yarın sabah ilk tıraşımı olacağım. Çok heyecanlıyım Smile Şimdi youtube'dan nasıl tıraş olunacağı konusunda video izleyeceğim biraz (acemiler için basitçe anlatan bildiğiniz bir yer varsa paylaşırsanız sevinirim).  Hepsini Rozarus'tan sipariş ettim. Bu vesileyle Rozarus'tan Noyan beye nezaketi, verdiği faydalı bilgiler ve güzel önerileri için çok teşekkür ediyorum. Yarım saat kadar konuştuk, aklıma takılan birçok soruyu bir kez de ona sordum. Sabırla ve nezaketle cevapladı hepsini bir bir. Kazançları bol ve bereketli olsun.

2wg89eh.jpg

hayırlı olsun komşum güle güle kullanın Smile
(28/03/2019, Saat: 22:06)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun komşum çok egzotik duruyor Smile

Teşekkür ederim komşum. Aslında bunu ilk incelediğimde (2 ay kadar önce) hiç çekici gelmemişti. Bi de büyük gözüküyordu resimlerde. Ama ufak kibar bi şeymiş. Jilet alıp ilk kendim deneyeceğim. Belki de el koyarım, zaten pederin asıl istediği yarım DE jilet takılan SE bir aletti, bunu ekstra almış olduk Big Grin
(28/03/2019, Saat: 22:22)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum. Aslında bunu ilk incelediğimde (2 ay kadar önce) hiç çekici gelmemişti. Bi de büyük gözüküyordu resimlerde. Ama ufak kibar bi şeymiş. Jilet alıp ilk kendim deneyeceğim. Belki de el koyarım, zaten pederin asıl istediği yarım DE jilet takılan SE bir aletti, bunu ekstra almış olduk Big Grin

tekrar güle güle kullanın şahsen ben DE leri daha çok seviyorum, imrendim Smile
@mimaras , @ahbap , @batmanforever , @erfa , @dr__green , @mrcktl komşularım çok teşekkürler. delikanlı tıraş kanalını izlemeye başladım zaten, daha öne önerilmişti. birazdan ilk tıraşımı olmayı düşünüyorum. aranızda olmak şimdiden güzel Smile
(28/03/2019, Saat: 23:12)ForrestGump Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mimaras , @ahbap , @batmanforever , @erfa , @dr__green , @mrcktl  komşularım çok teşekkürler. delikanlı tıraş kanalını izlemeye başladım zaten, daha öne önerilmişti. birazdan ilk tıraşımı olmayı düşünüyorum. aranızda olmak şimdiden güzel Smile

Şimdiden Sıhhatler olsun
(27/03/2019, Saat: 19:05)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçam geldi Smile

j5gxvr.jpg

komşum hayırlı olsun çok güzel görünüyor.
(28/03/2019, Saat: 23:15)ForrestGump Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum hayırlı olsun çok güzel görünüyor.

elinizden kayıp düşerse kırılıyor bilginiz olsun komşum Smile

yaqi fırçayı hafifçe silkelemek istedim elimden kaydı düştü alt sağlam ama üst alacalı kısmı kırıldı yapıştırdım belki yeni bi sap denemesi yaparım 24 knotluk
(28/03/2019, Saat: 23:35)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: elinizden kayıp düşerse kırılıyor bilginiz olsun komşum Smile

Yaqi Sagrada fırça mı kırılıyor? Dodgy

Porsuk olarak da şunu almayı düşünüyordum, o da aynıdır öyleyse:

2vcbwox.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: