En Son Ne Aldınız ?
Soner Bey,

Yunanistan ganimetleri bunlar doğru bildiniz, o kadar da uzaktan değil yani, komşuda pişti bize de düştü diyelim. Razorock ve Phoenix'i yanlış hatırlamıyorsam İmpa getirmişti daha önce tekrar getiren olursa kendi esnafımızdan alırız elbette. Bu arada her iki sabunun kap ölçüleri de şekilleri de birebir aynı, üreten de aynı olabilir belki. Çok isabetli tespitler olur mu bilmem ama kullandıktan sonra birlaç cümle yazarım.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Razorus semogue indirimleri sayesinde bir owners club edindim. Sağolsun Noyan Bey, eşantiyon olarak proraso as balm göndermiş. Seçimi çok hoşuma gitti. Teşekkür ederim.
Tüm dostlara yeni ürünleri hayırlı olsun
00a7f44349b00ab08374a66c24826d73.jpg
f1da44598f0cd95f6b14a82c57c3b42f.jpg

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
@Zeyes
Sahsına munhasır hissiyatlı, back bone lu guzel fırcadır Semogue Soc. Hayırlı olsun guzel fırca almısınız. Zevkli tıraslarınız olsun.
@Zeyes komşum hayırlı olsun yeni SOC misture. Çok performanslı bir fırça olduğunu biliyorum, güle güle keyifli tıraşlarda kullanınız...
Smile a little be
grJLbL.jpg

Bu zamana kadar yurt dışı alışverişlerinde AliExpress kullanırdım. İlk defa forumda güvenilir olduğu belirtilen connaughtshaving aracılığıyla alışveriş yaptım. Siparişim 13 günde elime ulaştı. Palmolive stick sabun merak ettiğim bir sabundu, elime geçtiği için mutlu oldum. Gece tıraşını dört gözle bekliyorum. Smile
(27/03/2019, Saat: 18:29)Kepo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu zamana kadar yurt dışı alışverişlerinde AliExpress kullanırdım. İlk defa forumda güvenilir olduğu belirtilen connaughtshaving aracılığıyla alışveriş yaptım. Siparişim 13 günde elime ulaştı. Palmolive stick sabun merak ettiğim bir sabundu, elime geçtiği için mutlu oldum. Gece tıraşını dört gözle bekliyorum. Smile

Hayırlı olsun komşum. Smile
Geçenlerde kargo ücretine 3,5 sterlin gibi bir fiyat isteyen site şimdi 11 sterlin istiyor. Şimdi aldığınız ürüne bakınca uygulanan kargo ücretinin 4'te 1'i fiyatına denk geliyor.
Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun. Kepo komşum kargo ücreti nekadar çıktı, sadece palmolive aldıysanız kargo ücreti ederinden fazla tutmuştur.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Fırçam geldi Smile

j5gxvr.jpg

oi8aci.jpg

Bu Çin malıysa piyasadaki Çin malları ne oluyor bilmiyorum artık Big Grin

Hediye olarak Shark jilet göndermiş Razorus, denemeyi planladığım bir jiletti, o da iyi oldu sağolsunlar Smile

Sentetik fırça ama, yine de kullanmadan önce her hangi bir işlemden geçirmeye gerek var mı sizce?
(27/03/2019, Saat: 19:05)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçam geldi Smile

Sentetik fırça ama, yine de kullanmadan önce her hangi bir işlemden geçirmeye gerek var mı sizce?

Bence güzel bı yıka yeter,hayırlı olsun

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(27/03/2019, Saat: 19:05)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçam geldi Smile

Hediye olarak Shark jilet göndermiş Razorus, denemeyi planladığım bir jiletti, o da iyi oldu sağolsunlar Smile

Hocam sentetikleri sadece hijyen icin bir yiksaniz prille yeterli Smile hayirli olsun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: