En Son Ne Aldınız ?
@ForrestGump komşum, hayırlı olsun. Zevkle kullan. Youtube'da delikanlı tıraş kanalını tavsiye ederim. Ayrıca ilk denemenizi, vaktinizin bol olduğu, koşuşturmadan, sakince, bastırmadan keyfini çıkaracağınız bir zaman diliminde yapmanız, tahriş yaşamamanızı ve ilk deneyim için keyif almanızı sağlar. Aramıza hoş geldiniz. Saygılar.
@ForrestGump komşum, ilk ürünleriniz hayırlı olsun, güzel tıraşlar çıkarmanızı diliyorum
So far so good..
(28/03/2019, Saat: 16:30)ForrestGump Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım, aranıza yeni katılmıştım, benim de siparişlerim geldi. Bu akşam veya yarın sabah ilk tıraşımı olacağım. Çok heyecanlıyım Smile Şimdi youtube'dan nasıl tıraş olunacağı konusunda video izleyeceğim biraz (acemiler için basitçe anlatan bildiğiniz bir yer varsa paylaşırsanız sevinirim).  Hepsini Rozarus'tan sipariş ettim. Bu vesileyle Rozarus'tan Noyan beye nezaketi, verdiği faydalı bilgiler ve güzel önerileri için çok teşekkür ediyorum. Yarım saat kadar konuştuk, aklıma takılan birçok soruyu bir kez de ona sordum. Sabırla ve nezaketle cevapladı hepsini bir bir. Kazançları bol ve bereketli olsun.

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum, keyifli tahrişsiz tıraşlar dilerim. Ürün seçiminizi beğendim yalnız ilk tıraşınızda Proraso'yu kullanmanızı tavisye ederim Smile
Video kanalı olarak önceliğiniz "Delikanlı Tıraş" olsun sonrasında "Klaus rasiert sich" kanalını da takip edebilirsiniz.

Delikanlı Tıraş: https://www.youtube.com/channel/UCmedmQE...WgtMcVlQpQ
Klaus rasiert sich: https://www.youtube.com/channel/UCNBZVTV...RMaehfMhoA
(28/03/2019, Saat: 16:30)ForrestGump Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım, aranıza yeni katılmıştım, benim de siparişlerim geldi. Bu akşam veya yarın sabah ilk tıraşımı olacağım. Çok heyecanlıyım Smile Şimdi youtube'dan nasıl tıraş olunacağı konusunda video izleyeceğim biraz (acemiler için basitçe anlatan bildiğiniz bir yer varsa paylaşırsanız sevinirim).  Hepsini Rozarus'tan sipariş ettim. Bu vesileyle Rozarus'tan Noyan beye nezaketi, verdiği faydalı bilgiler ve güzel önerileri için çok teşekkür ediyorum. Yarım saat kadar konuştuk, aklıma takılan birçok soruyu bir kez de ona sordum. Sabırla ve nezaketle cevapladı hepsini bir bir. Kazançları bol ve bereketli olsun.

2wg89eh.jpg

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun @ForrestGump.
Aynı zamanda bütün arkadaşlara da  yeni ürünleri hayırlı olsun.
@KAYHAN beyden babam için 1912 GEM SE almıştım bugün geldi Smile
Göründüğünden daha küçükmüş Big Grin

Kendisine buradan da teşekkür ederim Smile

q3i9.jpg

Babama göndermesem mi ki Big Grin

@ForrestGump komşum sana da hayırlı olsun yeni ürünlerin
(28/03/2019, Saat: 19:38)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN beyden babam için 1912 GEM SE almıştım bugün geldi Smile
Göründüğünden daha küçükmüş Big Grin

Kendisine buradan da teşekkür ederim Smile

Babama göndermesem mi ki Big Grin

@ForrestGump komşum sana da hayırlı olsun yeni ürünlerin

Kayhan üstadım tıpkı devlet haznesi gibi maşallah. Açılmadık sandıklarda yüzlerce makine var gibi düşünüyorum Smile
Hazır Kayhan kardesimin adı gecmisken, Gem'ler anılmısken;
Haftabası Kayhan komsumun kaplattıgı birkac vintage makinemi teslim aldım. Sagolsun bu 2ci tur mu oldu 3 mu oldu hatırlamıyorum. Tekrar huzurunuzda tesekkur ederim.

20p7ssk.jpg

@dr_green komsum sizinde 1912 hayırlı olsun. Denemeden hediye etmeyin. Sesi etkileyebilir. Kısa cekislerle boya kazır gibi kullanın. Sizdeki bu sekil saplısının da sanki ayrı bir adı vardı da simdi aklıma gelmedi. Zevkli tıraslarınız olsun.
(28/03/2019, Saat: 20:33)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hazır Kayhan kardesimin adı gecmisken, Gem'ler anılmısken;
Haftabası Kayhan komsumun kaplattıgı birkac vintage makinemi teslim aldım. Sagolsun bu 2ci tur mu oldu 3 mu oldu hatırlamıyorum. Tekrar huzurunuzda tesekkur ederim.

@dr_green komsum sizinde 1912 hayırlı olsun. Denemeden hediye etmeyin. Sesi etkileyebilir. Kısa cekislerle boya kazır gibi kullanın. Bu saplısının da sanki ayrı bir adı vardıda simdi aklıma gelmedi. Zevkli tıraslarınız olsun.

Yansımalara bakınca ne kadar güzel emek verilmiş maşallah
@Dr_green , hayırlı olsun çok güzel bir alet
@Dikdik_s , maşallah ışıl ışıl olmuş ,

@kayhan Ayhan ağabey hakikaten çok kıymetlisin.
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Rica ederim arkadaşlar , ürünlerinizi iyi günlerde kullanın ,

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: