Geleneksel tıraşa başlamak istiyorum
Herkese merhaba. Geleneksel tıraşa başlamak istiyorum ne almam lazım, almam gerekenleri nerelerden alabilirim nasıl başlamalıyım, neler yapmalıyım vs. yardımcı olabilir misiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Hoşgeldiniz.

Biraz daha kendinizden bahsedenseniz sizin için doğru tavsiyeler yapılacaktır.

Ne sıklıkla tıraş oluyorsunuz/olmak istiyorsunuz?
Sakalınız nasıl?
Cildiniz nasıl?
İlk kez mi tıraş olmaya başlayacaksınız?
Daha önce neyle tıraş oluyordunuz?
Bir şikayetiniz var mı?
vs.

Teknik anlamda,

http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=38

bölümünü okuyabilirsiniz.
(12/12/2017, Saat: 00:13)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz.

Biraz daha kendinizden bahsedenseniz sizin için doğru tavsiyeler yapılacaktır.

Ne sıklıkla tıraş oluyorsunuz/olmak istiyorsunuz?
Sakalınız nasıl?
Cildiniz nasıl?
İlk kez mi tıraş olmaya başlayacaksınız?
Daha önce neyle tıraş oluyordunuz?
Bir şikayetiniz var mı?
vs.

Teknik anlamda,

http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=38

bölümünü okuyabilirsiniz.

Öncelikle cevap yazdığınız için çok teşekkür ediyorum.
Tıraş sıklığı konusunda açıkçası kararsızım başlangıçta haftada bir mi yoksa 2 günde bir mi tıraş olsam diye.
18 yaşındayım sakalımın her tarafta çıkışı daha yeni yeni tamamlandı.
Cildim yağlı.
3 sene önce sakalım hafif hafif çıkmaya başlayınca jiletle tıraş olmaya başladım ilk başta 3 bıçaklıyla başladım daha sonra 2 bıçaklı en sonda da tek bıçaklının koruma başlığını tırnak makasıyla kırıp öyle tıraş oluyordum. Çok bıçaklı tıraş aletlerini bir türlü sevemedim. Ocak ayında jiletle en son kendim tıraş oldum daha sonra ayda bir saç için berbere gidince sakalı da usturayla kestiriyordum.
(12/12/2017, Saat: 00:04)Mb918 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhaba. Geleneksel tıraşa başlamak istiyorum ne almam lazım, almam gerekenleri nerelerden alabilirim nasıl başlamalıyım, neler yapmalıyım vs. yardımcı olabilir misiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Arkadaş hoşgeldin...ne güzel bir istek takdir edilesi...ama sanki vakit sorunun varmış gibi geldi bana,yani forumu baştan sona da olmasa genel konulara birkaç gün ayırarak yanıt bulabileceğin bir tercihe yönelmeyip çağımızın hız çağı olmasının da etkisiyle kıssadan hisseye ulaşma çabana bakarak şimdiden diyebilirimki ..hiç girme bu işlere Smile
Ya yardan ya serden hesabı bir ikileme düşmeyi göze alamayacaksan çok sıkıntı çekersin benden söylemesi..bu tavrı forumda epeyce bir zaman geçirdikten sonra belli bir düzeyde bu aşamalardan geçmiş biri olarak bir tavsiye olarak yazıyorum başka türlü anlaşılmasın..
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(12/12/2017, Saat: 00:29)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş hoşgeldin...ne güzel bir istek takdir edilesi...ama sanki vakit sorunun varmış gibi geldi bana,yani forumu baştan sona da olmasa genel konulara birkaç gün ayırarak yanıt bulabileceğin bir tercihe yönelmeyip çağımızın hız çağı olmasının da etkisiyle kıssadan hisseye ulaşma çabana bakarak şimdiden diyebilirimki ..hiç girme bu işlere Smile
Ya yardan ya serden hesabı bir ikileme düşmeyi göze alamayacaksan çok sıkıntı çekersin benden söylemesi..bu tavrı forumda epeyce bir zaman geçirdikten sonra belli bir düzeyde bu aşamalardan geçmiş biri olarak bir tavsiye olarak yazıyorum başka türlü anlaşılmasın..

Aslında vakit sorunum yok. Haklısınız forumu iyice bi incelemem lazım. Ek olarak bir tavsiye falan veren olur bana diye konuyu açtım acemiyim çünkü Smile
Öncelikle foruma hoş geldinEğer bütçe sorunun varsa uygun fiyata Wilkinson çift taraflı traş aleti ve arko sabun, yok ise edwin jagger 89 yada o klasmanda bir alet, ve cella sabun alarak başlayabilirsin. Forumda biraz zaman geçirirsen zaten kafanda bir resim oluşmaya başlayacaktir yavaş yavaş.
Lordun blogunu bastan sona okumani tavsiye ederim;
http://tiraskeyfim.blogspot.com.tr
Hijyene önem veren elit bey
Hoş geldiniz. Tedarik konusunda razorus.com ve impa ticaret extrashaving.com u kullanabilirsiniz iki firma da forum üyesi ayrıca.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Hosgeldiniz,
Forumda biraz vakit gecirmenizi tavsiye ederim, acele etmeyin.
Keyifli forumlarınız zevkli tıraslarınız olsun.
Hoşgeldiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dört aylık geleneksel tıraşçı levtrotsky 11 2,921 29/09/2021, Saat: 16:28
Son Yorum: Schumi
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,443 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  8 yıllık mach 3 den sonra Geleneksel Tıraşa başlama Perseus 56 18,949 21/09/2020, Saat: 23:36
Son Yorum: element
  Geleneksel tıraş dünyasına merhaba Fenotip 49 12,527 06/04/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: BuraKaya55
  Merhaba memleketimin geleneksel traş severleri... dante 22 6,816 23/02/2020, Saat: 14:18
Son Yorum: Jaguar Paw
  bende geleneksel tıraş severim mrden 29 8,176 08/10/2019, Saat: 17:57
Son Yorum: FearOfATG
  Geleneksel Tıraş Tavsiye Silentsv 43 17,964 25/06/2019, Saat: 10:24
Son Yorum: ugur10
  Geleneksel tıraşa başlamayı düşünüyorum Tunaykanb59 8 4,298 22/03/2019, Saat: 23:19
Son Yorum: 3RD1
  Merhaba geleneksel tıraş! tundralower 10 4,465 22/03/2019, Saat: 13:02
Son Yorum: FearOfATG
  Geleneksel tıraş sayesinde traşı sevdim yalico20 10 4,216 02/03/2019, Saat: 10:44
Son Yorum: ekilic2

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: