Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
(27/04/2016, Saat: 16:53)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, kullanıcı hatasın olsun olmasın, aldığınız ürünlerle ilgili herhangi sıkıntı yaşayan arkadaşlar bize bildirebilir, sorunu gidermeye çalışırız, gideremezsek ücretsiz yedek parça göndeririz, saygılar.

helal olsun valla ömrümde böyle bir firma görmedim. ister kullanıcı hatası olsun ister olmasın sorunu hallederiz diyor. bunu dünyanın en büyük firmaları bile yapamıyor. bu firma sayesinde dünya saat piyasasında isviçre neyse bu piyasada Türkiye o olacak gibime geliyor.. bir Türk markası olarak çok gurur verici birşey. emeği geçenlere teşekkürü borç bilirim.bu fiyata bu evladiyelik aleti sizden başka kimse vermez diye düşünüyorum. çok büyük bir dünya markası olacağı belli. aleti edinenlere sıhhatler dilerim.
Sanırım bizim gibi yeni üyeler bu güzel ürünü doğrudan üreticisinden alamıyor. İmpa'yı bekliyoruz biz de. Hayırlısı olsun. Çok etkileyici görünüyor...
@Rocnel Murat Üstadım özel mesaj kutunuz dolu mu bir kontrol eder misiniz lütfen. Size dün bir mesaj gönderdim ama cevap gelmedi.
Esen kalın
@Rocnel Murat usta hocam kartuş sever dostlarımızda ihmal etmeyin forumumuzda kartuşları traşı seven dostlar mevcut onlar içinde sap yapmak planlarınızda varmı ?
(22/01/2016, Saat: 17:57)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 11ipg82.jpg

Bu standı futur için uyarlananız mümkün mü?
Murat üstadım pek talep olmadığını belirttiniz ama mild kafa ihtiyacım bulunmakta. Bu ve agresif kafalar için kafanızda bir takvim var mı?
Rocnele kavustum Smile saolsun murat hocam yeni sapıda gönderdi , bende önceki sapa canavarla giriştim içine kacan setiskuru çıkarmayı başardım üstten biraz kısaldı yanlarda çentik oluştu ama olsun Smile Murat beye teşekkürlerimi iletiyorum..
XkmER7.jpg

bDmL78.jpg
Ben de Rocnel'ime kavuştum ama paket içeriği eksik geldi. İnşallah Murat Bey halledecek o sorunu da Smile.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(29/04/2016, Saat: 20:33)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rocnel Murat usta hocam kartuş sever dostlarımızda ihmal etmeyin forumumuzda kartuşları traşı seven dostlar mevcut onlar içinde sap yapmak planlarınızda  varmı ?

Myr(ayrıldı) isimli arkadaşımızın kullandığı kartuşlu(mach) makine başlığı ile klasik sapların monte olmasını sağlayacak bir parça yapmıştım ama iyi olmadı, ileride bu ara parçadan yapılabilir.

(29/04/2016, Saat: 21:45)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu standı futur için uyarlananız mümkün mü?

Stant tasarımlarını üzerine iyice eğilip yapmak gerekiyor, en çok kullanılan birkaç model için stant yapacağız, bir kaç ay sürebilir.

(30/04/2016, Saat: 00:20)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Murat üstadım pek talep olmadığını belirttiniz ama mild kafa ihtiyacım bulunmakta. Bu ve agresif kafalar için kafanızda bir takvim var mı?

Şuan bir aletin denemesini ben kendim yapıyorum, mild bir alet, tabi bana göre mild bir alet, keskin jiletlerle deniyorum, yakın zamanda sizlerle paylaşacağım.

(30/04/2016, Saat: 00:27)saygin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocnele kavustum Smile saolsun murat hocam yeni sapıda gönderdi , bende önceki sapa canavarla giriştim içine kacan setiskuru çıkarmayı başardım üstten biraz kısaldı yanlarda çentik oluştu ama olsun Smile Murat beye teşekkürlerimi iletiyorum..
XkmER7.jpg

bDmL78.jpg

Güle güle kullanın Smile

Bu arada ürünümüz (SE Model) yurt dışında bayağı popüler oldu, en azından geleneksel tıraş ile uğraşan insanların büyük kısmı bizi marka olarak biliyorlar. Üretim sistemimizi biraz daha işler hale getirmemiz gerekiyor.

Discovery gibi belgesel kanallarında klasik araba modernizasyonları var bilirsiniz. Geçenlerde klasik bir araba için parça yaptık çok güzel oldu. Bir arada vites kolu başlığı yapmıştım o da çok güzel olmuştu, arada zevkine böyle işler de yapıyoruz. Biz kalıp(metal, plastik enjeksiyon), makine yedek parçası, makine vb. ürünler ile uğraşmaktayız, ana işimiz bunlar. Bu bahsettiğim ürünler için de fiyat almak isteyen fikir edinmek isteyen arkadaşlar mailden bana ulaşabilir. Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Hocam napıyorsunuz böyle maşallah,aletti,saptı,stanttı,vites kolu,sabun,krem,şap,hadi ya Allah,bismillah

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 53,560 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 40,004 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 320,590 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 2,066 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 64,019 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,504 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 5,030 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 23,249 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 33,659 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 17,014 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: