Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
(06/04/2016, Saat: 20:31)calexico Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, bekliyoruz üstad Smile Merak ettim valla yeni sapı.

Basit değişiklikler öyle aman aman bir değişiklik yok, sadece yüzey bu şekilde olsa iyi olur mu diye düşünün, ama gerçeğini hayal edin Smile

33kal38.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Gunmetal titanyum kaplama baya tutar gibi, en azından tırtıklı sap için onu bekliyordum ben, bir parti köşesi kesik bir parti titanyum gibi üretip fiyat farkıyla ilana çıkarırsanız, herkese ulaşmış olursunuz gibi
(06/04/2016, Saat: 20:36)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Basit değişiklikler öyle aman aman bir değişiklik yok, sadece yüzey bu şekilde olsa iyi olur mu diye düşünün, ama gerçeğini hayal edin Smile

33kal38.jpg

Eğer olukların derinliği fazla olursa kireç ve sabun kalıntıları barınır, temizlemesi de zor olur kanaatimce (Oluklu bir fırçam var ordan biliyorum). Sanırım aşağıdaki gibi de bir görünüm arzeder bu sap. İşin doğrusu ben düz veya desenli olanı tercih ederim. Siz tasarlamaya devam edin üstad. Güzel ürünler çıkacağına eminim.  
334qdl0.jpg
(06/04/2016, Saat: 21:48)calexico Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer olukların derinliği fazla olursa kireç ve sabun kalıntıları barınır, temizlemesi de zor olur kanaatimce (Oluklu bir fırçam var ordan biliyorum). Sanırım aşağıdaki gibi de bir görünüm arzeder bu sap. İşin doğrusu ben düz veya desenli olanı tercih ederim. Siz tasarlamaya devam edin üstad. Güzel ürünler çıkacağına eminim.  
334qdl0.jpg

Tasarım bu değil ama bunu da yarın yapmayı düşünüyordum, güzel bir tesadüf Smile buda güzel olmuş.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Doğru sizin tasarımınız spiral değil. Ben resmi sadece fikir versin diye resmi koymuştum. Bu arada özelden bir mesaj gönderdim bakabilir misiniz Murat Bey?
@rocnel
Murat Bey, damascuss blanklar,rod lar vs bulsam
Bunlardan tıraş aleti olur mu ,damascus çok yumuşak kalır mı yada bu damascus çeliğin sert olanı yada damascus görünümlü stainles steel var mı ?
Soru garip oldu lakin maksat hasıl oldu sanırım

faceted-pattern-welded_med.jpeg

img_0675_med_hr.jpeg

M3_bottle_stopper_blanks_lg.jpg

Damascus_Twisted_Round_Bar.jpg

DamascusHammers.jpg

100_3376_med_hr.jpeg
Fiyatların yukseltilmesini,

Yurt dısı on siparislerin bir an once gonderilmesini

Ozellikle yurt dısı icin sarı renkli sapların ve mumkunse siyah gibi diger alternatiflerinin yapımını(yabancı ufo sapa 50 doların ustunde para veriyor)

Kısa zamanda da normal DE alet uretimine gecirilmesini

talep ederim efenim.
@ihtilaf evet bu çeliklerden yapılabilir hatta görünümü de çok şık olur, ama bunların bakımı yapılmazsa kolay paslanır. Paslanmaz çeliklerde böyle bir yapım şekli görmedim, ama olacağını da sanmıyorum.

@dikdik_s Bu ilk üretimler olduğu için biraz zorlanarak yaptık, ama her sonraki üretimimizde daha hızlı yapıyoruz. Çünkü alet vs. gibi ara makineler alıyoruz. Yabancılara da önümüzdeki hafta dağıtımı başlatabiliriz. Fiyatlar şimdilik sabit Smile Güzel ve uygun fiyatlı paslanmaz DE makineler de yakında görücüye çıkacak.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Benim önerim sevgili dikdik_s üstada 2 veya 3 kat pahalı satmanızdır. Yoksa kurtulamayacağız kendisinin bu önerisinden Big Grin Ben şahsen memnunum fiyat seviyesinden.

Sent from my iPhone using Tapatalk
@Rocnel hocam merhaba ,
Ürün için tek tek kullanma klavuzu basmak yerine internet sitenize pdf olarak ekleseniz daha hızlımı olur acaba ?
Hem bir kalem maliyetten , hemde kullanma klavuzunun kaybolma ihtimaline karşı online ortamda olması daha uygun gibi geldi bana.
Tabi bu sabırsızlığımın dile gelmeside olabilir Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 53,604 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 40,032 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 320,824 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 2,066 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 64,087 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,524 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 5,031 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 23,265 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 33,676 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 17,024 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: