Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
Jilet takılmış, yandan görünüm.

2heij53.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Hayırlı olsun. Ürün çok şık görünüyor. Birkaç sorum olacak:

1. Ne zaman satışa başlayacaksınız?
2. Fiyata altlık (stand) dahil mi?
3. Diğer sapın fotoğrafını da görebilir miyiz?

Teşekkürler.
İşte budur Smile Yakışıklı kerata. Üç tipte olması da güzel.
Ayrıca yarım jilet kullanması ve mekanizma içermemesi de piyasa için çok cazibedar olmuş.
Ayrıca bu malzemeye fiyatı da cabası. Kafanın ve sapın ayrı ayrı satılması ve uyumlu olması da ayrı bir hikaye.
Yol alır bence Smile Nasıl alıyoruz ?
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(22/01/2016, Saat: 18:31)gravesgel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet yerleştirilmiş olarak fotoğraf paylaştığınız mild-agresif olandan hangisi acaba?

Kullanım olarak forum tarafından çokça bilinen r89, r41 gibi makinelerle karşılaştırdığınızda nasıllar?

Merhaba bu paylaştığım model agresif ila mild arasında bir alettir. Ancak bu makinemizin kesim özelliği alışageldiğiniz hiçbir makineye benzememektedir. Agresif görünümlüdür ama tasarımı sayesinde surata zarar vermez. Nasıl tam anlatırım bilmiyorum ama R89 gibi rahat kesmekte ancak ondan biraz daha agresiftir. Bastırdığınız zaman surata zarar vermemektedir. Bu modelin(P) üretim amacı, günlük ya da iki günde bir tıraş olan insanların suratlarına zarar vermeden rahat rahat tıraş olmasını sağlamaktır. Sapın bağlantı yeri başlığın ağırlığı ve boyutu da tamamen buna özgündür.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Umarım en kısa zamanda edinebiliriz.. Çekiç benzeri görüntüsü Smile ve yarım jiletli olması cezbedici Wink
Tebrikler çok başarılı ve çok güzel fiyata sahip.hemen edinmek isterim.
Ne zaman satinalabilirizSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk
(22/01/2016, Saat: 18:34)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İşte budur Smile Yakışıklı kerata. Üç tipte olması da güzel.
Ayrıca yarım jilet kullanması ve mekanizma içermemesi de piyasa için çok cazibedar olmuş.
Ayrıca bu malzemeye fiyatı da cabası. Kafanın ve sapın ayrı ayrı satılması ve uyumlu olması da ayrı bir hikaye.
Yol alır bence Smile Nasıl alıyoruz ?

Çok teşekkürler, tam da söylediğiniz amaçlar için tasarlandı.

Beni şahsi olarak tanıyan forum üyeleri paraya çok önem vermediğimi iyi bilirler.
Bizden bir ürün almak isteyen forum üyesi arkadaştan kesinlikle kapora ya da hiçbir güvence almayız, ürün bittiğinde ürünü göndeririz, 15 günlük deneme süresi tanırız, beğenirse bedelini ödeyerek satın alma işlemini yapar. (Sadece foruma özeldir.)

Forum haricinde, Türkiye ve yurt dışı satışı için İMPA ticaret ile görüşme yapacağız.

Şuan çelik ham madde temin işlemimiz tamamlandı, ISO 9001 kalite standartları çerçevesinde bir sıkıntı olmazsa Şubat ayı içerisinde üretime başlanacaktır.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(22/01/2016, Saat: 18:34)ms_1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. Ürün çok şık görünüyor. Birkaç sorum olacak:

1. Ne zaman satışa başlayacaksınız?
2. Fiyata altlık (stand) dahil mi?
3. Diğer sapın fotoğrafını da görebilir miyiz?

Teşekkürler.

Beğendiğiniz için çok teşekkürler,

1- Şubat ayında üretime başlanacaktır.
2- Stant çelik fiyatı çok yüksektir bu sebeple maalesef dahil değildir.
3- Kısa Diğer sap 8,5cm x 13 mm dir. Çok şık ve tok bir görünümü vardır. Sap şuan bende değil, geldiğinde fotosunu paylaşırım. Mühle R89'un sapı ile aşağı yukarı aynı ölçülerdedir. Baklava desenlidir. 3 Farklı baklava deseni mevcuttur. Uzun olan paylaştığım diğer sapı ise zaten biliyorsunuz, sürekli paylaşıyorum Smile Bu makineyi alacaklara kısa sap ile temin etmelerini öneririm.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(22/01/2016, Saat: 18:50)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler, tam da söylediğiniz amaçlar için tasarlandı.

Beni şahsi olarak tanıyan forum üyeleri paraya çok önem vermediğimi iyi bilirler.
Bizden bir ürün almak isteyen forum üyesi arkadaştan kesinlikle kapora ya da hiçbir güvence almayız, ürün bittiğinde ürünü göndeririz, 15 günlük deneme süresi tanırız, beğenirse bedelini ödeyerek satın alma işlemini yapar. (Sadece foruma özeldir.)

Forum haricinde, Türkiye ve yurt dışı satışı için İMPA ticaret ile görüşme yapacağız.

Şuan çelik ham madde temin işlemimiz tamamlandı, ISO 9001 kalite standartları çerçevesinde bir sıkıntı olmazsa Şubat ayı içerisinde üretime başlanacaktır.

Komşum ne yaptın ya öyle Smile Bu şartlar da bir satış da yeni duyuyorum. Gerçi ben forumda yeniyim, vardır belki böyle bir tarz ama ben yeni duyuyorum. Bu çok güzel bir ürün ve çok başarılı olacağını düşünüyorum. Allah c.c mahcup etmesin. Hayırlı olsun Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 50,950 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 38,176 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 313,083 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 1,984 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 61,841 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,047 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 4,927 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,090 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 32,747 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 16,355 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: