Répertoire Balsam
Yurtiçinde ilgisiz bir mağazalar zincirinden satın aldığım bu balsamın içeriği hakkındaki görüşlerinizi almak isterim. Sizce bu içeriğe ne kadar ödenmelidir.
Marka, fiyat bilgileri ve ürün ile ilgili izlenimlerimi bilahare paylaşacağım.

160ew6c.jpg
@impaticaret Mustafa Bey'in portföyünden yola çıktığımızda
sitede bulunan 50 adet after shave losyon balm ürünün fiyat ortalaması 85 tl civarında
Mustafa Bey'in elinde bulunan kur dalgalanmasından önce alınmış ürünlere zam yapmadığını düşünecek olursak
güncel bir AS losyon - Balm ürünün içinde paraben SLS parafin buLunmayan güzel parfümlüsünün fiyatının 120-150 tl bandında olacağını düşünüyorum
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Ürünün ön yüzünü gösterip buna kaç para verirsiniz diye sorsanız daha iyi olurdu çünkü forumda tıraş sonrası ürünler konusunda uzmanlaşmış bir kimyager olduğunu sanmıyorum. O yüzden içerik için paraben vs. yok demekten öteye gidemeyiz. Fiyat konusunda etikette ne yazıyorsa onu ödemelisiniz. Gördüğünüz gibi bu konu hiçbir şeye hizmet etmiyor ama olsun, gizem iyidir.
Geçen pazar 17 TL ye Gürpınar sahilde kaşarlı tost yedim
Bu sabah sanayii büfesinde 3 Tl
2 si de ekmek yağ ve kaşar dan oluşuyor .
Aynı kaşar aynı yağ ve aynı ekmek değil tabii
(14/11/2018, Saat: 22:21)SirinBaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçen pazar 17 TL ye Gürpınar sahilde kaşarlı tost yedim
Bu sabah sanayii büfesinde 3 Tl
2 si de ekmek yağ ve kaşar dan oluşuyor .
Aynı kaşar aynı yağ ve aynı ekmek değil tabii

Para olayına hiç değinmeden söylüyorum: O sanayilerde yapılan her türlü şeye aşırı ilgim ve beğenim var. Özellikle menemen ve tost için konuşuyorum. Hiçbir yerde o sanayi tadını yakalayamıyorum.
@calexico
Komsum sahsen urun iceriklerine cok asırı uclarda olmadıgı surece cok takılmıyorum. Raftan aldıgımız her urunun bir sekilde bir kimyasal veya koruyucu icerdigini kabullendim.
Bu icerik bilgilerinin de cok kaba sekilde sırf kullanıcılara genel bir fikir vermesi acısından yazıldıgını dusunuyorum. Yazıyorlar şu bitkinin cekirdek özü, soyluyormu nedir nereden alıyor, soguk press yontemlemi cıkarıyorlar kimyasal yöntemlemi çıkarıyorlar. Oranı nedir, 1milyon litreye 1 damlamı, 5te1 oranında mı. Bilmiyoruz. Her iki durumdada şu var diye yazıp geciyorlar.
Bahsi gecen urunde ,inanın digerlerine bakmadım bile, son satırda Hexyl Cinnamal diye bir kimyasal geciyor, nedir diye sadece ona baktım, kozmetik sektorunde cicek kokulu urunleri yapmak icin kullanılan bir kimyasal, bazı ciltlerde alerjiye neden oluyormus. Diyorlar ki cicek kokulu bir urunse, bilin ki icinde vardır.
https://theluxuryspot.com/hexyl-cinnamal-lotion/

Endustriyel devrim sonrası gunumuz dunyasında, dunyaya geldiginde takıyorlar agzına lastik biberonu, gomerkende tıkıyorlar kostikle beyazlatılmıs pamugu.
İcerikten cok oncelik kullananların yorumu, genel marka guvenilirligi ve son olarak kendi kullanımınız neticesinde hissettikleriniz önemli olsun. Kullanın, hosunuza gider memnun kalırsanız ne mutlu. Ucreti neyse helali hos olsun.
Serdar kardeş artık pamukta koymuyorlarmış duyduğuma göre silikondan tıkaç yapmışlar o iş için
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(14/11/2018, Saat: 22:49)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Para olayına hiç değinmeden söylüyorum: O sanayilerde yapılan her türlü şeye aşırı ilgim ve beğenim var. Özellikle menemen ve tost için konuşuyorum. Hiçbir yerde o sanayi tadını yakalayamıyorum.
+1 Komşum sanayi tostu candır.
(14/11/2018, Saat: 23:23)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serdar kardeş artık pamukta koymuyorlarmış duyduğuma göre silikondan tıkaç yapmışlar o iş için

Abi dogruysa, helal sertifikalı olanını satmazlarsa ne olayım. Big Grin

@mehmetk1907
Corbaya lezzeti veren motor yagı, Recep İvediktemiydi. Smile
Soruyu çok beğendim. Ben de karşı bir soru ile yanıt vermek istiyorum. Hocam; içeriğinde 4 teker,yürür aksam , şasi,kaporta,fren sistemi,direksiyon sistemi, motor,difrensiyal, aks, süspansiyon,karoseri,klima ve aynalar sistemi mevcut. Bu içeriğe ne kadar ücret biçiyorsanız,gelin konuşalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dove sabunu balsam yerine kullanmak Alkali 3 344 10/04/2024, Saat: 18:09
Son Yorum: Alkali
  Cella Ailesi Mini İnceleme: Preshave, Aftershave ve Balsam Gentleman 29 15,545 13/11/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Vincent_Lord
  Efrasyab Bal Balsam Ürün İncelemesi marv 5 2,426 25/04/2021, Saat: 22:52
Son Yorum: marv
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,879 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Mühle Yabani İğde Özlü Balsam ekilic2 19 10,802 08/11/2020, Saat: 12:41
Son Yorum: onur7
  Yves Rocher Balsam ve The Body Shop Balsam Karşılaştırmalı İnceleme Efrasyab 36 8,525 22/10/2020, Saat: 02:46
Son Yorum: Efrasyab
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,137 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  Proraso After Shave Balsam totan35 14 22,969 13/09/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: Cemtb
  Nivea Tıraş Sonrası Balsam DelikanliTiras 38 36,010 04/06/2020, Saat: 12:14
Son Yorum: aliyuksel
  Man's Pro Power Balsam U A K 11 5,776 27/01/2020, Saat: 14:07
Son Yorum: mertalp

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: