Merkur Futur Safety Razor
(30/06/2013, Saat: 00:58)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 37 C slanta garip bi bağlılık sorunu var edwin jagger best olduğu gibi. Bugün futura feather taktım, en keskin agresif traşını görmek istedim futuru 6 ayarda sert, zaten ağır makineden hiç çekinmeyerek çektim uzun uzun darbeleri. Ne olacaksa olsun dedim. Yüzüm bunu istiyomuş. Gerçek bir sinek kaydıyı 3. perdeden sonra aldım. 15 gün önce sağ yanağımda ergenlik sivilcesine benzer bi şey vardı. Featherdi bunu yapan sanırım yanağım dümdüz şimdi Smile hafif kanadı, kanı 3 santim uzattı futur. acımasız bir alet. kesinlikle özel günlerde pürüzsüz traş olmak gerektiğinde bunu kullanmak lazım yahut ikon. yanında cella yahut ıslak traşa alışkın yüze tobs fena olmaz. günlük traşta yorucu bir alet rapira yahut treet gibi az keskin ama konforlu traşlar günlük olarak mümkün. Tabi yavaş hareketlerle ve ayar 1-2 de. Bir kaç makineden beklenilen traşı bünyesinde bulunduran, agresif yahut daha mild bir kullanım mümkün iyi bir teknikle. Şahsi kanaatim her evde olması gerek.

yalnız futur @6 ve feather kombinasyonunu sık uygularsanız kısa sürede cildinizi oldukça yorarsınız. Futur 3-3,5'ta çoğu jiletle iyi sonuç verebilen efektif bir makina. 4 sonrası fazla agresifleşiyor bana göre. En fazla 15-20 günlük sakalı 1 perdede kesmek için o şekilde kullanmayı tavsiye ediyorum. Ha yetmiyor, r41 daha agresif diyenler birde futur'u 12. ayarda denesinler başarabilirlerse. Epitel dokunuzdan olursanız mesuliyet kabul etmem, avukatlar şahit. Wink
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
yalnız futur @6 ve feather kombinasyonunu sık uygularsanız kısa sürede cildinizi oldukça yorarsınız. Futur 3-3,5'ta çoğu jiletle iyi sonuç verebilen efektif bir makina. 4 sonrası fazla agresifleşiyor bana göre. En fazla 15-20 günlük sakalı 1 perdede kesmek için o şekilde kullanmayı tavsiye ediyorum. Ha yetmiyor, r41 daha agresif diyenler birde futur'u 12. ayarda denesinler başarabilirlerse. Epitel dokunuzdan olursanız mesuliyet kabul etmem, avukatlar şahit. Wink
[/quote]

Sonsuz katılmaktayım. Bu ağır bir denemeydi. Yılda 3-5 kez bu sertlikte traş dışında cilde eziyet olur. Her gün sert sakalda 1-2 ayar ve yumuşak bir jilet daha münasipSmile Aman benim gibi yapmasınlar, oluşan hasardan mesul değilim Smile
siz siz olun sakın jiletinizi kurulamayın çünkü ağzını bozarsınız

(04/10/2011, Saat: 23:28)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Daha sonra pamuklu bir bezle hem jiletimi hemde futurun içini dışını iyice kuruladım ve jiletimi geri takarak futuru kutusuna koydum. "

3-4 makine sonra bu titizlikten eser kalmayacak. Big Grin

Güzel inceleme. Wink
(25/07/2013, Saat: 17:00)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: siz siz olun sakın jiletinizi kurulamayın çünkü ağzını bozarsınız

(04/10/2011, Saat: 23:28)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Daha sonra pamuklu bir bezle hem jiletimi hemde futurun içini dışını iyice kuruladım ve jiletimi geri takarak futuru kutusuna koydum. "

3-4 makine sonra bu titizlikten eser kalmayacak. Big Grin

Güzel inceleme. Wink

+1
Sonunda benim de bir futurum oldu ve ve bugün 3 ayarda 2 günlük sakalımı çok konforlu ve progresin 3 ayarından çok daha yakın bir tıraşla aldım. Jilet olarak daha önce iki kez kullandığım bolzanoyu taktım ve bolzano 3.tıraşta gayet güzel ve yakın bir tıraş verdi. Bolzanoyu gecenlerde epey bir kötülemiştim çünkü gercekten de berbat bir tıraş vermişti. Progres 3 te de pek fena değildi. Ama persona lav blue ile karşılaştırılamaz. Sanırım uzun süre günlük tıraşlarımı futur ile yapacağım
(04/09/2013, Saat: 22:19)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda benim de bir futurum oldu ve ve bugün 3 ayarda 2 günlük sakalımı çok konforlu ve progresin 3 ayarından çok daha yakın bir tıraşla aldım. Jilet olarak daha önce iki kez kullandığım bolzanoyu taktım ve bolzano 3.tıraşta gayet güzel ve yakın bir tıraş verdi. Bolzanoyu gecenlerde epey bir kötülemiştim çünkü gercekten de berbat bir tıraş vermişti. Progres 3 te de pek fena değildi. Ama persona lav blue ile karşılaştırılamaz. Sanırım uzun süre günlük tıraşlarımı futur ile yapacağım

futuru severek kullandığım ve yanına progres almayı düşündüğüm için futur progres karşılaştırması yaparmısınız
http://trasklavuzu.blogspot.com/
(04/09/2013, Saat: 22:23)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/09/2013, Saat: 22:19)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunda benim de bir futurum oldu ve ve bugün 3 ayarda 2 günlük sakalımı çok konforlu ve progresin 3 ayarından çok daha yakın bir tıraşla aldım. Jilet olarak daha önce iki kez kullandığım bolzanoyu taktım ve bolzano 3.tıraşta gayet güzel ve yakın bir tıraş verdi. Bolzanoyu gecenlerde epey bir kötülemiştim çünkü gercekten de berbat bir tıraş vermişti. Progres 3 te de pek fena değildi. Ama persona lav blue ile karşılaştırılamaz. Sanırım uzun süre günlük tıraşlarımı futur ile yapacağım

futuru severek kullandığım ve yanına progres almayı düşündüğüm için futur progres karşılaştırması yaparmısınız

Futuru severek kullanıyorsan progress'i daha çok severek kullanırsın.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Kesinlikle katiliyorum.
(05/09/2013, Saat: 13:07)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle katiliyorum.

Bende katılmak istiyorum ama hiç progressi im olmadı Sad
e mail adresim tipsol@me.com
Futur ile ikinci tıraşımı gilette nacet ile oldum. Çok yakın ve konforlu bir tıraş oldu. Musgo real krem de harikaydı. Nivea pure gündüz bakım kremi ve brut yeşil ikilisiyle tıraşa son verdim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merkur 34C Heavy Duty Lord Sparhawk 335 363,220 14/10/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: radyoloji
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,433 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  Merkur Progress linguist 1,025 760,690 13/12/2022, Saat: 13:14
Son Yorum: Mecanica
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 38,980 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur 38C Barber Pole Eskiuyebyr 40 43,291 25/10/2021, Saat: 17:34
Son Yorum: Ciyus
  Merkur 37C Slant Bar muratti 282 303,461 29/09/2021, Saat: 11:58
Son Yorum: Zayn
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 63,000 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,306 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Merkur 1904 eskiuyemnt 184 135,797 25/01/2021, Saat: 19:49
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 4,974 02/10/2020, Saat: 02:01