Uzun zaman oldu :)
Merhaba,

Ben forumun çok eski bir üyesiyim. Zamanında kızgınlıkla forumdan ayrılıp tüm yazılarımı Orco'ya sildirmiştim. Smile -Belki de sıkılmışımdır- Eski nick'im kardioid, bu kez de astroid'le kayıt oldum. Bu da çok eskilerden bir yazım, alıntılardan buldum, teeey tey http://www.geltir.com/showthread.php?tid...4#pid31574

Üniversiteden arkadaşım Chinaski ile bir kahvaltıda konuşmuştuk, 3,5 sene önce filan. Forumdan ayrıldığımı söyledim, baktım sonra pipocu arkadaşım Fahrenheit da tıraşçı olmuş Smile

Big Boyz Festival'e Razorus standına uğradım, baktım herkes forumdan. Orco'yu gördüm, tanıştım. Serdar Bey'in sabun örnekleri, Caner Bey'in slantı, Noyan Bey'in tavsiyeleri vs derken geçmiş zamanın fevri davranışını atayım dedim. Bugün Noyan Bey ile telefonda fırça konuşurken biraz daha kurcaladım forumu. Zaten Chinaski de "forum çok güzel gelsene" deyip duruyordu. Öyle böyle derken 5 seneyi aşkın süredir devam ettiğim geleneksel tıraşla alakalı forumu stalk'lamak yerine tekrar dönmeyi tercih ettim Smile
(22/11/2017, Saat: 00:30)astroid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Ben forumun çok eski bir üyesiyim. Zamanında kızgınlıkla forumdan ayrılıp tüm yazılarımı Orco'ya sildirmiştim. Smile -Belki de sıkılmışımdır- Eski nick'im kardioid, bu kez de astroid'le kayıt oldum. Bu da çok eskilerden bir yazım, alıntılardan buldum, teeey tey http://www.geltir.com/showthread.php?tid...4#pid31574

Üniversiteden arkadaşım Chinaski ile bir kahvaltıda konuşmuştuk, 3,5 sene önce filan. Forumdan ayrıldığımı söyledim, baktım sonra pipocu arkadaşım Fahrenheit da tıraşçı olmuş Smile

Big Boyz Festival'e Razorus standına uğradım, baktım herkes forumdan. Orco'yu gördüm, tanıştım. Serdar Bey'in sabun örnekleri, Caner Bey'in slantı, Noyan Bey'in tavsiyeleri vs derken geçmiş zamanın fevri davranışını atayım dedim. Bugün Noyan Bey ile telefonda fırça konuşurken biraz daha kurcaladım forumu. Zaten Chinaski de "forum çok güzel gelsene" deyip duruyordu. Öyle böyle derken 5 seneyi aşkın süredir devam ettiğim geleneksel tıraşla alakalı forumu stalk'lamak yerine tekrar dönmeyi tercih ettim Smile

Tekrar Hoşgeldiniz.Ben Caner Smile
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Hoşgeldiniz.
@astroid komşum
Yeniden hoşgeldiniz, bu sefer daha keyifli forumlar ve hoş sohbetler dilerimSmile

Gel kardes gel, sohbet burada, hobi burada, zevk burada.
Kahvehane kulturunu yıkmaya geldik.
Ne olursan kim olursan sende gel. Smile
Tekrar hoş geldiniz, tıraş keyfiniz daim olsun.
Hoş geldiniz tekrardan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Hoş geldiniz Smile
Astroid üstadım hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz komşum neşeli kefiyli forumlar dilerim .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Uzun ve Biraz Duygusal Bir Babalar Günü Tanışması Karasgis 10 3,278 05/07/2021, Saat: 00:07
Son Yorum: Karasgis
  Uzun bir tanışma merhabası oguzkagan 50 13,416 27/05/2020, Saat: 09:54
Son Yorum: GecayS
Big Grin Biraz Uzun Bir "Merhaba" TheCurseOfCurl 23 5,297 15/11/2019, Saat: 07:38
Son Yorum: JohnLocke
Thumbs Up O zaman kazıyalım! :) FearOfATG 23 11,022 20/01/2019, Saat: 01:23
Son Yorum: FearOfATG
  Geç oldu, sağlam oldu. Selamlar.. eskiuyemnt 80 80,167 27/03/2015, Saat: 01:40
Son Yorum: eskiuyemnt
  Uzun Direnişin Sonunda, Merhaba Hellhound 19 15,927 19/02/2015, Saat: 19:43
Son Yorum: Blade
  geç oldu ama... pitbull 23 14,813 31/10/2014, Saat: 06:26
Son Yorum: eskiuyemnt
  Bir pazartesi ikindisi oldu her sey.. cosinus30 9 7,001 15/09/2014, Saat: 12:22
Son Yorum: Hasan Ali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: