Uzun Direnişin Sonunda, Merhaba
Herkese Merhaba,

Birkaç yıldır düzenli olarak stalker modunda takip ettiğim, her merak sardığım hobiyi abarttığım için tıraş mevzusunu da gereğinden fazla kafama takacağımı düşünerek katılmayı sürekli ertelediğim Geltir'e sonunda üye oldum. Bilgileriyle katkıda bulunan, vakit harcandığında derya deniz bilgilere ulaşılmasını sağlayan ve her şeyden önce internet üzerindeki topluluk kültürünü en güzel örneklerinden biriyle yansıtan değerli forum üyelerine ve yöneticilerine teşekkür ederim.

Sadece sakalımı değil, saçımı da tıraş ettiğim için ıslak tıraş hadisesi benim için oldukça önemli. Zira buradaki kullanıcı yorumlarına göre aldığım ürünler, videoları izledikçe edindiğim teknikler sürecin oldukça keyifli geçmesini sağlıyor. Bu aralar yeni ekipmanlara yönelmişken üye olayım, belki bir iki satır karalarım, belki de arada kaldığım ürünler hakkında işin ustadlarından tavsiye alırım diye düşündüm.

Müzik, parfüm ve saat derken forum kültürüne oldukça aşinayım. Yaklaşık 7 yıl Turkrock.com da site yöneticiliği yaptım. Şu anda da niş parfümler hakkında yazdığım Gurme Kokular (http://www.gurmekokular.com) ve yöneticilik yaptığım Parfüm Tutkusu Forumu fazlasıyla vaktimi almakta. Bundan böyle Geltir'i de yakından takip ederim gibi görünüyor Smile
gurmekokular
Hoş geldiniz.. Forum dediğiniz gibi bilgi yuvası ve eğlenceli,güzel tıraşlar şimdiden
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
foruma hoşgeldiniz
keyifli tıraşlar dilerim
Hoşgeldiniz. Başlangıç setinizi nasıl oluşturacağınızı merak ediyorum doğrusu. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Teşekkür ederim beyler. Hoşbulduk.

cihankeskin, DE aletlere başlangıcım bir süre önce Merkur Progress satın alarak oldu. Foruma üye olmadan onur98 beyden Tipsoft Manchurian alınca artık üye olayım istedim.

Sabun ve after shave olarak TOBS, MWF, Tabac ve L'occitane'ın ürünlerini kullanıyorum. Denemelerime devam ederim gibi Smile
gurmekokular
Hoş geldiniz beraberce keyifli paylaşımlar dileğiyle.
Hoşgeldiniz,

Saçınızıda tıraş ediyorsanız ustura düşünmez miydinizSmile

Keyifli ve bol köpüklü tıraşlar =)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Üstadım aramıza hoşgeldiniz turkrock sitesini takip ediyorum bir çok konuda faydasını gördüm, umarım burada üstadların verdiği bilgilerde size faydalı olur. Kolay gelsin.
hosgeldiniz.blogunuzu severek okuyordum.ozellikle chergui incelmenize bayilmistim.

keyifli traslar

Hosgeldin aramiza Hellhound Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 772 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 625 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,697 17/05/2023, Saat: 04:34