Timor TTO İncelemesi
@izbe ustadim urunun 30£ a satildigini dusunursek Timor urwtiminde emegi bile olmayan bir urunden 8-10 kati kar ediyor demektir.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Saltuk hocam dediğim gibi teyitli bir bilgi değil. Fiziki olarak karşılaştırılmaya ihtiyaç var. Ağırlık vs. veya metalden metalurjiden anlayan bir arakdaşın fiziki olarak ikisi birden incelemesine.

Ama en azından şu anda elinde Timor marka TTo su olan bir arkadaş mutfak terazisinde tartmasını rica ediyorum. Akşam da ben tartacağım en azından küçük çaplı da olsa bir fikir verebilir.
@izbe hocam, ben elimdeki satin modelini tartabilirim, akşam yazarım buraya.
Tamam @bayindirh hocam. Ben de nasip olursa saat 19:00 gibi evde olacağım. Ben de tartıp fotoğrafını atarım. En azından dediğim gibi bir ön fikir verecektir.
@izbe hocam, bir de jilet açıklıklarına bakabilir misiniz? Bendeki jileti bir tarafta çok az daha dışarıda tutuyor. Böylece agresiflik farkı ortaya çıkyor. Sizde de aynı durum var mı?
Ürün bugün işyerinde elime ulaştı hocam. O yüzden jilet takma imkanım olmadı ama akşam onu da yapıp size bilgi vereyim.
Biraz sansasyonel bir yorum oldu benimki ben de merak ettim simdi.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
288xl4p.jpg
2s7w1sz.jpg
kamwjk.jpg
2aewbpf.jpg
333ecmd.jpg
@izbe hocam, çok teşekkürler. Gerçekten tıraş makinesi bire bir aynı ürün gibi duruyor. Ben eve biraz geç gideceğim, o nedenle hemen tartamıyorum ancak; sanırım ağırlıklar aşağı yukarı aynı çıkacak. Bir de tıraş performansı hakkında bir inceleme yapabilirseniz çok sevinirim. Ben memnun kalacağınızı düşünüyorum, umarım yanılmıyorumdur.
Resimi hemen revize edip tekrar gondericem hocam.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Timor TTO vs. Timor TTO bayindirh 16 18,420 27/02/2021, Saat: 16:02
Son Yorum: Hadriel
  Rockwell R1 ve Timor 1322 kıyaslaması Timor1322 17 11,145 15/06/2020, Saat: 11:59
Son Yorum: Oldstyle
  Timor Razors totan35 12 17,504 26/04/2012, Saat: 12:37
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: