Merkur 34C Heavy Duty
Ben de başlangıcı bu minikle yapanlardan oldum bu pazartesi. Gillette platinum ile yükleyip üç günlük sakalı iki perde ve rötuşla güzelce aldım amma,

İçgüdülerimi dinleyeymişim iyiymiş aslında. Güzel şık ve fonksiyonel bi alet olsa da elime küçük geldi açıkçası. Aldığım diğer jiletlerle de deneyip başka aletler de deneyeceğim ileride. Temiz bi black beauty bulursam tadından yenmez ).
(02/04/2019, Saat: 17:04)Benzodiazepin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de başlangıcı bu minikle yapanlardan oldum bu pazartesi. Gillette platinum ile yükleyip üç günlük sakalı iki perde ve rötuşla güzelce aldım amma,

İçgüdülerimi dinleyeymişim iyiymiş aslında. Güzel şık ve fonksiyonel bi alet olsa da elime küçük geldi açıkçası. Aldığım diğer jiletlerle de deneyip başka aletler de deneyeceğim ileride. Temiz bi black beauty bulursam tadından yenmez ).

Güzel yorumunuz için teşekkürler bir tanışma başlığı açıp kendinizi tanıtırsaniz forumcak sizi tanımış oluruz.
Voskhod  Jilet adamdır!
(02/04/2019, Saat: 17:39)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel yorumunuz için teşekkürler bir tanışma başlığı açıp kendinizi tanıtırsaniz forumcak sizi tanımış oluruz.

Hah) Unutmuşuz. Tabi ki.
(25/02/2019, Saat: 21:14)e.ozbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buradaki yorumlardan da yola çıkarak merkur 34 c için birkaç jilet denedim. Bu jiletler merkur, perma sharp, astra mavi. Bunlar arasında en iyi sonucu kesinlikle perma sharp verdi. Şimdi sırada feather ve gillette 7 o’clock var. Onları da denedikten sonra burada yazarım. Destek olan herkese teşekkür ediyorum.

Evet komşularım epeyce bir jilet denemesinden sonra rahatlıkla söyleyebilirim ki bu makine için en uygun jilet gillette 7 o’clock sarı paket. Ya da benim sakal yapıma en uygun bu jilet oldu diyelim. Jilet 2 kez kullanımda oldukça başarılı, fakat 3. kez kullanımda tahrişe meyilli (bi zahmet, bu jiletler kullan at, dediğinizi duyar gibiyim Smile ) Şu an Türkiye’de bulunduğu için hemen biraz stoklayacağım. Biraz pahalı, ama bana traş olacağım vakti iple çektirttiği için feda olsun. Selamlar.
Yere Düşürülen makinelerin dengesi bozulur mu?

Yere düşme ve bozulma ile alakalı forumda konu arıyorum ama bulamadım.

Arkadaşımın Merkür 34c sini kullanıyorum ama traş olurken 2 tarafın kesme sesi net farklı!! Çok deneme yaptım-zaten alınmış yanaktan farklı kesme sesi gelir vs gibi düşünmeyin- her ihtimali düşünerek denemeler yaptım. Kardeşimde de 34c var ama dikkatimi çekmemişti. Düşmüş olabilir mi? (Jilet: Gilette 7oclock Sarı)
(25/04/2019, Saat: 00:02)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yere Düşürülen makinelerin dengesi bozulur mu?

Arkadaşımın Merkür 34c sini kullanıyorum ama traş olurken 2 tarafın kesme sesi net farklı!! Çok deneme yaptım-zaten alınmış yanaktan farklı kesme sesi gelir vs gibi düşünmeyin- her ihtimali düşünerek denemeler yaptım. Kardeşimde de 34c var ama dikkatimi çekmemişti. Düşmüş olabilir mi? (Jilet: Gilette 7oclock Sarı)

Bazi 34c ler jileti esit tutmuyordu. Elle duzeltmek gerekiyordu. Acaba sizin de mi oyle dikkat ettiniz mi hic
(25/04/2019, Saat: 00:02)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yere Düşürülen makinelerin dengesi bozulur mu?

Komşum düşmüş olamaz. Düşerse kırılır.
Deden gibi tıraş ol.
(25/04/2019, Saat: 00:54)Poerio Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum düşmüş olamaz. Düşerse kırılır.

Hmm, kırılır diyosan komşum iyi çünkü kırılma felan yok. Ama lavaboya yanlamasına felan düşse olabilir mi iki tarafı farklı kesme durumu? (Birkaç gün daha deneme yapayım diye düşünüyorum ama epey dikkat ettim yazmadan önce)

(25/04/2019, Saat: 00:30)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bazi 34c ler jileti esit tutmuyordu. Elle duzeltmek gerekiyordu. Acaba sizin de mi oyle dikkat ettiniz mi hic

Olabilir komşum, o da aklıma geldi ama bariz bişey dikkatimi çekmedi ama olabilir
(25/04/2019, Saat: 01:01)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hmm, kırılır diyosan komşum iyi çünkü kırılma felan yok. Ama lavaboya yanlamasına felan düşse olabilir mi iki tarafı farklı kesme durumu? (Birkaç gün daha deneme yapayım diye düşünüyorum ama epey dikkat ettim yazmadan önce)

Olabilir komşum, o da aklıma geldi ama bariz bişey dikkatimi çekmedi ama olabilir

Evet komşum kırılgan malzemeden yapılmıştır. Kırılır ama yamulmaz. Muhtemelen fabrika çıkışı öyledir.
Deden gibi tıraş ol.
https://www.westcoastshaving.com/product...fety-razor

İyi akşamlar arkadaşlar daha önce bu siteden alışveriş yapan oldu mu acaba güvenilir mi anladığım kadarıyla ilk siparişte ve kayıt olunca ücretsiz kargo ve %10 indirim var diyor sorunsuz gelir mi kaç günde gelir bilgisi olan var mı acaba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,416 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  Merkur Progress linguist 1,025 758,248 13/12/2022, Saat: 13:14
Son Yorum: Mecanica
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 315,167 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Merkur 38C Barber Pole Eskiuyebyr 40 43,247 25/10/2021, Saat: 17:34
Son Yorum: Ciyus
  Merkur 37C Slant Bar muratti 282 302,770 29/09/2021, Saat: 11:58
Son Yorum: Zayn
  Merkur 1904 eskiuyemnt 184 135,454 25/01/2021, Saat: 19:49
Son Yorum: mustbe
  Merkur 42C mi 34C mi tavsiye Erkantek 55 28,223 20/09/2020, Saat: 00:27
Son Yorum: gibicibicis_34
  Yaqi Gibbs Replica vs Merkur Progress Timor1322 22 10,913 08/08/2020, Saat: 00:20
Son Yorum: Timor1322
  Merkur 15C OC ihtilaf 23 35,097 30/07/2020, Saat: 23:20
  Merkur 933c - Rimei Karşılaştırması Timor1322 9 5,528 26/06/2020, Saat: 19:33

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: