The Body Shop White Musk Tıraş Sonrası Balsamı
merhaba,
after shave bölümünde adını göremeyince ben açayım başlığı dedim. yumuşak kokusu ile hoşuma giden white musk isimli parfümün after shave versiyonu olan bu ürün tıraştan sonraki yanma hissini ve hassaslığı hemen hemen anında yok ediyor. ciltte yağlı kalmamak gibi güzel bir özelliği de var, sürer sürmez cilt emiyor, sadece kokusunu hissediyorsunuz. yüzü yumuşacık yapıyor ve sürüldüğünde yakmıyor. bakım ürünü olarak tavsiye edebileceğim bir ürün.
selamlar.

381h0.jpg
Teşekkür ederiz ... Peki hocam Fiat aralığı nedir?
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
estafurullah, hediye geldiği için fiyatını bilemiyorum maalesef, internette de yurtdışı fiyatını bulabildim. Türkiye içinde zannediyorum 30-40 lira arasıdır.
selamlar.
body shopun tras sabununu gorddum
denemeye deger bır urun dıye dusunuyorum onun fıyatı 28 tl ıdı
ayrıca bır de ahsap saplı fırcası var o da zannedersem 26 tl ıdı ama fırcadakı kıl sayısı cok az gıbı
Bugüne kadar kullandığım en muhteşem balsam
Son mesajın üzerinden 5 yıl geçmiş. Ve o günden bugüne white musk hakkında hiç yorum yapılmamış. Acaba forumda kimse kullanmadığı için mi yoksa yorum yapmaya değmeyeceği için mi diye merak ettim açıkçası.

Cumartesi günü bir bodyshop'a a uğradım hem bir bakmak hem de beğenirsem alayım diye. Mağazada sadece tester kalmıştı ama öyle olmasa bile fiyatı yüzünden almazdım. Mağaza 60 TL dedi internet satışı ise 39,99 TL... Kokuya gelince değişik ama güzel bir kokusu var. Görevli aynı serinin EDT'si var deyip bileğime fıslattı.. İlk tepkim çok hoşuma gitti koku.. Sürekli bir koklama ihtiyacı falan ...1 saat sonra ise acaba bayıyor mu falan diye düşünmeye başladım. Pazartesi gün işyerimdeyim burnuma hoş bir koku geliyor ama nereden geldiğini bir türlü kestiremiyorum sonra bingooo evet bileğimden geliyor. Bileğimi burnuma yaklaştırdıkça gayet hoş bir koku burnumu gıdıklıyor. Ancak daha ilginci bugün çarşamba ve arada kaç kere banyo yapmış elimi vs yıkamış olmama rağmen koku hala bileğimde..

Eğer balsamın kokusu da aynı şekilde kalıcı ise diğer beklentileri de karşılaması kaydıyla severek kullanılabilir diye düşünüyorum. Bu yüzden de siparişi geçtim ve denemeye karar verdim..
Ürün Açıklama Adet Fiyat Toplam (KDV Dahil)
WHITE MUSK - TIRAŞ SONRASI KREMİ WHITE MUSK - TIRAŞ SONRASI KREMİ
Ürün kodu : D-54079 1 39,90 ₺ 39,90 ₺
3LÜ TIRAŞ BAKIMI HEDİYE SETİ 3LÜ TIRAŞ BAKIMI HEDİYE SETİ
Ürün kodu : D-93199 1 99,90 ₺ 99,90 ₺
MACA ROOT & ALOE TIRAŞ SONRASI SU BAZLI JEL MACA ROOT & ALOE TIRAŞ SONRASI SU BAZLI JEL
Ürün kodu : D-81158 1 63,90 ₺ 63,90 ₺

Toplam 203,70 ₺
TESLİMAT 0,00 ₺
Kampanya İndirimi: -30,56 ₺
Toplam Tutar (KDV hariç) 146,73 ₺
Vergi 26,41 ₺
Toplam Tutar (KDV dahil) 173,15 ₺
Ödeme yöntemi Credit Card - Payu
Kredi kartı tipi Mastercard

Komsular bugün sipariş verdim, White Musk - Traş Sonrası Kremi 39,90 TL internet fiyatına ilave 15 % kampanya indirimi ile 33,92 TL ye geldi. Tıraş kremini daha önce severek kullanmış ve bitirmiş idim. Tıraş sonrası kremi ilk defa deneyeceğim. İzlenimlerimi paylaşırım.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
İyi akşamlar,

White Musk Traş sonrası kremi ben de almış ama içinde paraben olduğu için kullanamamıştım. Ama kokusu güzeldi diye hatırlıyorum.
(20/01/2019, Saat: 19:46)fgok Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar,

White Musk Traş sonrası kremi ben de almış ama içinde paraben olduğu için kullanamamıştım. Ama kokusu güzeldi diye hatırlıyorum.

Aloe Barbadensis Gel (Skin Soothing Agent), Water (Solvent/Diluent), Cyclomethicone (Emollient), Isopropyl Palmitate (Emollient), Propylene Glycol (Humectant), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Emollient), Fragrance (Fragrance), Bertholletia Excelsa (Brazil) Nut Oil (Emollient), Caprylic/Capric Triglyceride (Emollient), Methyl Glucose Sesquistearate (Emollient/Skin Conditioner), PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate (Emulsifier), PEG-7 Glyceryl Cocoate (Emulsifier), Phenoxyethanol (Preservative), Glyceryl Stearate (Emulsifier), Panthenol (Skin/Hair Conditioning Agent), PEG-100 Stearate (Surfactant), Benzyl Alcohol (Preservative), Carbomer (Stabiliser/Viscosity Modifier), Methylparaben (Preservative), Sodium Hydroxide (pH Adjuster), Disodium EDTA (Chelating Agent), Butylparaben (Preservative), Ethylparaben (Preservative), Coumarin (Fragrance Ingredient), Isobutylparaben (Preservative), Propylparaben (Preservative), Benzyl Benzoate (Solvent), Limonene (Fragrance Ingredient), Alpha-Isomethyl Ionone (Fragrance Ingredient), Linalool (Fragrance Ingredient), Citronellol (Fragrance Ingredient), Geraniol (Fragrance Ingredient), Citral (Fragrance Ingredient), Isoeugenol (Fragrance Ingredie)

Komşum, çok haklısın, ancak çok merak ettiğim bir ürün, özellikle kokusu için olumlu yorumlar var.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Merhaba

White Musk Balsamı aldım kullandım. Kendi adıma bir balsamın görevi ne ise fazlasıyla yapıyor. Ne kuru bırakıyor ne de yüzünüzü yağlı hissediyorsunuz. Yumuşacık tertemiz bir cilt. En azından benim cildim için böyle. Fazlasıyla mutlu etti beni.

Herkesin methettiği kokusuna gelince... Jean Paul Gaultier'ın bir dönem dünyayı kasıp kavuran efsane kokusu Le Male' ı sanırım bilmeyen yoktur. Birçok kişinin ortak fikri kokunun çok güzel ama ilk sıkıldığında baygınlık verecek derecede tatlı olduğudur. Bu yüzden koku gerçek kıvamını sıkıldıktan saatler sonra vermektedir. Açarsınız gardrobu iki gün önce La Male sıktığınız gömleğin buram buram kokan şahane kokusunu hâlâ alırsınız. İşte White Musk, Le Male'ın baygınlık veren tatlılığının alınmış hali gibi kokuyor. O kadar şahane ki tıraştan sonra yüzüme sürerken elime sinen kokusunu kokluyorum sürekli. Bir bakıyorum elim gayri ihtiyari burnumda Smile Elbette zevkler tartışılmaz lakin ben White Muskın kokusunu sevmeyecek bir Allah'ın kulu olabileceğine ihtimal vermiyorum Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Tahrişlerinin Tedavisi error... 84 124,878 17/01/2023, Saat: 12:24
Son Yorum: Shavettin
  traş sonrası BEPANTHOL hbbsabuncu 53 78,915 14/12/2022, Saat: 11:22
Son Yorum: Shavettin
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 59,991 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Arko tiras kolonyalarinin kokulari nikitherat 15 13,178 29/05/2021, Saat: 14:45
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraş sonrası kaşıntı Bruker 37 50,645 17/03/2021, Saat: 17:54
Son Yorum: Serjames
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,867 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Marmara tıraş kolonyası Arko sabun kokulu mennan 15 6,361 25/01/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ricochet
  Yves Rocher Balsam ve The Body Shop Balsam Karşılaştırmalı İnceleme Efrasyab 36 8,520 22/10/2020, Saat: 02:46
Son Yorum: Efrasyab
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,135 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,190 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: