Arko tiras kolonyalarinin kokulari
Arko tiras kolonyalarinin kokularinin meshur erkek parfumlerinden esinlendigi dogru mudur? Biraz arastirdim cool olan davidoff cool water andiriyor deniliyor.yabanci bir tiras sitesinde ki bir yorumda da gold power olaninin paco rabbane one million a benzedigi yazilmis.
Bende diger kokularinin hangi parfumlerden esinlendigini merak ettim.Ozellikle severek kullandigim black edition olani herhangi bir parfumden esinlenmis mi?
Davidoff cool water'ı uzun zamanlar severek kullandım . Arko cool da kokusu nedeni ile en sevdiğim aftershave'lerden biridir ve envanterimde hep yer alır . Ama ben kokularını pek benzetemedim  Huh
Davidoff u hic koklamadim.Internette davidoff icin arko tiras kolonyasi iste diye yorumlar var Smile gold power ile one million nun siselerinin rengi ayni Smile niyeyse arkonun "bu parfum iyimis yapin bundan bir kolonya" dusuncesinde olabilecegini hissediyorum Smile

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/02/2017, Saat: 23:01)nikitherat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Davidoff u hic koklamadim.Internette davidoff icin arko tiras kolonyasi iste diye yorumlar var Smile gold power ile one million nun siselerinin rengi ayni Smile niyeyse arkonun  "bu parfum iyimis yapin bundan bir kolonya" dusuncesinde olabilecegini hissediyorum Smile

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neye niyet neye kısmet Big Grin
Yinede cool'u güzel yaptılar .
Davidoff da GIT'in yan sanayi versiyonu, yani 8 liraya GIT klonu bir koku alabiliyoruz teoride Big Grin
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Base notalar bilindikten sonra yakın kokular elbette ki olabilir.Zara parfümeri bunun örneklerinden biri.Sentetik olması dışında,severek kullananlar mevcut.Piyasa parfümlerinin benzerleri artık her yerde maalesef.Forumuz üyesi @ozgun41 de istediğiniz koku da losyon üretebilir.Severek kullandığım ve hediye ettiğim çok ürünü mevcut.Böyle bir merakınız varsa kokucuk kokuları tanımak adına güzel bir site.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Arko fresh, eski adıyla ice mint uzun yıllardır severek kullandığım bol mentollü bir aftershave idi. Ancak epeydir marketlerde göremeyince musteri hizmetlerine sordum.

Artık üretimi durmuş. Bundan sonra da üretilmeyecekmis.
İlk tıras merakı zamanlarında, arkonun baya bir modelini denemistim. Ese dosta tıras zevkini asılamak icin hediye ede ede, elimde son gold u kalmıstı, sanırım en begendim o oldu.
Alkolu yuksek urunler oldugu icin, cildinizde yanma kuruma yapıyor ise, icine aktarlardan biraz gliserin alıp eklemenizi tavsiye ederim.
Saygılar
(04/06/2017, Saat: 13:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk tıras merakı zamanlarında, arkonun baya bir modelini denemistim. Ese dosta tıras zevkini asılamak icin hediye ede ede, elimde son gold u kalmıstı, sanırım en begendim o oldu.
Alkolu yuksek urunler oldugu icin, cildinizde yanma kuruma yapıyor ise, icine aktarlardan biraz gliserin alıp eklemenizi tavsiye ederim.
Saygılar

@dikdik_s üstat selam. Gliserin eklediğim Gold'u bazen ben de kullanıyorum ama yüzüme değil, ellerime. Kokusunu beğeniyorum. Beğendiğim kolonyaların da içine gliserin ekliyorum ama öyle ölçülü falan değil, kafama göre. Var mı tecrübeyle sabitlediğin bir oran kardeşim?
hic yok baba. Arkolar gold da bitti gitti daha almam sanırım cok as var elimde. Bende senin gibi kafama gore koyuyordum.
Tecrubeyle sabitledigim konudan bagımsız, tek olay var; Pinaud Bay Rum (karanfilli) As ye ne kadar gliserin koyarsan koy, istersen kovayla bosalt, banamısın demiyor. Agzını istersen aylarca acık bırak, gene yakıyor gene yakıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Tahrişlerinin Tedavisi error... 84 124,370 17/01/2023, Saat: 12:24
Son Yorum: Shavettin
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 59,592 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Tıraş sonrası kaşıntı Bruker 37 50,416 17/03/2021, Saat: 17:54
Son Yorum: Serjames
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,660 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Marmara tıraş kolonyası Arko sabun kokulu mennan 15 6,216 25/01/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ricochet
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,079 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,148 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,603 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv
  Nivea Tıraş Sonrası Balsam DelikanliTiras 38 35,650 04/06/2020, Saat: 12:14
Son Yorum: aliyuksel
  Gratis'te bulunan ORİEN marka Tıraş Kolonyaları AsakiR 8 5,717 17/05/2020, Saat: 16:03
Son Yorum: Serjames

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: