La Toja Tıraş Kremi
Merhaba, geçen hafta İmpa Ticaret'ten aldığım ürünlerden biri de La Toja tıraş kremi. İkinci kez kullandım ürünü bu sabah. İzlenimlerimi paylaşmak istiyorum. Stick sabun olarak konusu var ama krem için yazılan bir şey olmadığı için buraya konu açtım, isterlerse admin arkadaşlar birleştirebilirler.

İlk olarak köpük yapması kolay bir krem, su seçmiyor, fırça da seçmiyor. Domuz fırçalar köpüğü yuttuğu için telaş yapmayın tüm köpük fırçanın içinde Smile

Köpük kalitesini beğendim ben. Kayganlığı iyi, koruyuculuğu yeterli bir krem. Yüzde kalıp şeklinde kuruma yapmıyor. Fırça ile yüze yedirirken bile hafif bir ferahlık veriyor gibi hissettim(rengi pek ferahlığı çağrıştırmasa da). Gliserin içermesi sayesinde sanırım, tıraş sonrası yüzde kalan bir ferahlık veriyor.

Kokusu için ne desem bilemiyorum, saçma gelebilir ama sanki kırmızı biber kokusu alıyorum bu kremden(belki psikolojik bir etkidir). Çok kalıcı bir kokusu olmadı benim tenimde o yüzden üzerinde durmadım.

İçerik olarak ise :Aqua - Potassium Stearate - Potassium Palmitate - Glycerin - Potassium Cocoate - Sodium Stearate - Sodium Palmitate - Sodium Cocoate - Sodium Lactate - Palmitic Acid - Stearic Acid - Parfum - Sodium Lauryl Sulfate - Sodium Myristyl Sulfate - Mineral Salts - Sodium Cetyl Sulfate - Laureth 10 - Sodium Stearyl Sulfate - Sodium Sulfate - Sodium Chloride - Coumarin - Limonene - Linalool - Butylphenyl Methylpropional

Özetle
Köpük Yapma: 7/10
Köpük Kalitesi : 7/10
Koku : 5/10
Tıraş sonrası : 8/10
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(22/05/2014, Saat: 16:04)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, geçen hafta İmpa Ticaret'ten aldığım ürünlerden biri de La Toja tıraş kremi. İkinci kez kullandım ürünü bu sabah. İzlenimlerimi paylaşmak istiyorum. Stick sabun olarak konusu var ama krem için yazılan bir şey olmadığı için buraya konu açtım, isterlerse admin arkadaşlar birleştirebilirler.

İlk olarak köpük yapması kolay bir krem, su seçmiyor, fırça da seçmiyor. Domuz fırçalar köpüğü yuttuğu için telaş yapmayın tüm köpük fırçanın içinde Smile

Köpük kalitesini beğendim ben. Kayganlığı iyi, koruyuculuğu yeterli bir krem. Yüzde kalıp şeklinde kuruma yapmıyor. Fırça ile yüze yedirirken bile hafif bir ferahlık veriyor gibi hissettim(rengi pek ferahlığı çağrıştırmasa da). Gliserin içermesi sayesinde sanırım, tıraş sonrası yüzde kalan bir ferahlık veriyor.

Kokusu için ne desem bilemiyorum, saçma gelebilir ama sanki kırmızı biber kokusu alıyorum bu kremden(belki psikolojik bir etkidir). Çok kalıcı bir kokusu olmadı benim tenimde o yüzden üzerinde durmadım.

İçerik olarak ise :Aqua - Potassium Stearate - Potassium Palmitate - Glycerin - Potassium Cocoate - Sodium Stearate - Sodium Palmitate - Sodium Cocoate - Sodium Lactate - Palmitic Acid - Stearic Acid - Parfum - Sodium Lauryl Sulfate - Sodium Myristyl Sulfate - Mineral Salts - Sodium Cetyl Sulfate - Laureth 10 - Sodium Stearyl Sulfate - Sodium Sulfate - Sodium Chloride - Coumarin - Limonene - Linalool - Butylphenyl Methylpropional

Özetle
Köpük Yapma: 7/10
Köpük Kalitesi : 7/10
Koku : 5/10
Tıraş sonrası : 8/10
Sls içerdiği için su seçmiyor olsa gerek. Teşekkürler inceleme ve içerik bilgisi için
(22/05/2014, Saat: 16:25)kazimdikici Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sls içerdiği için su seçmiyor olsa gerek. Teşekkürler inceleme ve içerik bilgisi için

Rica ederim, Sls çok yaygın ama yan etkileri olan bir köpürten maddeymiş. Sizin yorumunuzdan sonra merak edip okudum, ben teşekkür ederim.
Çok tehlikeli bir madde değil aslında. Ben koruyuculara, paraben ve türevlerine çok takılmıyorum. Sonuçta koruyucu olmadan bakteri ürer ve hastalığa davetiye çıkarır. Daha iyi alternatifleri henüz yaygın değil ve yerini alanlar üzerine ayrıntılı testler yok. Sls öyle değil sadece köpürtmeye yarıyor ve olmasa da olur bir madde. Zaten çok güzel köpük veren, koruyuculuğu ve dayanımı yüksek sert sabunlar mevcut. Çoğunun içinde koruyucu da yok. Ben kullanın ama o kadar alternatif içinden bitince yenisini almayın derim. Zaten öyle aman aman bir kokusu da yokmuş Smile
Renginden midir bilmem deneyesim vardı ürünü. Dediğiniz gibi aynı özelliklerde daha albenili ürünler var ve sıra La Toja ya tekrar gelir mi bilinmez Smile

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,572 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 199,137 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,447 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa