Dalan D'men tıraş kremi
İzmirde üretilmesine rağmen bu kremden haberdar değildim.marketlerde görmemiştim. ilk defa ferahlatıcı ve hassas modelleri istihkak olarak verildiğinde gördüm o yüzden fiyatını bilmiyorum .ferahlatıcı enerjik ve hassas olarak 3 çeşidi varmış tüm modellerinde allantoin kullanmışlar. ferahlatıcı olanı biraz kullandım,uzun süredir arko sabun kullandığımdan diğer kremlerle karşılaştırama ama arko sabuna göre iyi sayılır. kokusu hoş ve yaza aylarına daha uygun ,traştan sonra yüzü yumuşatıyor içindeki allantoin sayesinde olabilir . hassas olanıda var henüz denemedim. bakalım o nasıl
bu kremlerden kullandınızmı ?

MTKDL065SNS0531.jpg
60457.jpeg
MTKDL100ENR0003.jpg
http://trasklavuzu.blogspot.com/
arkadaşlar şaka maka harbiden memlekette de baya denenecek ürün varmış...
Bende tam onu düşündüm ..
yetişemiyoruz hocam...
GZD sabun, füme sabun, tweex sabun derken bir de bu çıktı.... ama memnunum, inşallah iyi ürünlerdir. ben eskiuye3315in yorumu üzerine gzd den ümitliyim...
(20/02/2012, Saat: 23:59)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende tam onu düşündüm ..
Arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam kipalarda var bu ürün gidersem bakarım tekrar...
ben baktim nevsehir kipada yok
(21/02/2012, Saat: 00:30)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben baktim nevsehir kipada yok

Linguist tıraş ürünlerinin arasında değildi onun için tam hatırlayamadım, sanırım diş ipi ararken gördüm buna benzer bir kutu, gittiğinde etrafa bir bakın bence..
Energic;

Dalan d MEN Tıraş Kremi, içerdiği mentol ekstraktı ile cilde ekstra ferahlık sağlar. İçerdiği allantoin ile tıraş sırasında oluşabilecek potansiyel tahriş ve kesiklerin iyileşmesine yardımcı olur. Ultra nemlendirici formülü ile cildinizin kurumasını önler.

Cool;

Dalan d MEN Tıraş Kremi, içerdiği deniz yosunu özü ve mentol ekstraktı ile cildi yeniler ve cilde ferahlık sağlar. İçerdiği allantoin ile tıraş sırasında oluşabilecek potansiyel tahriş ve kesiklerin iyileşmesine yardımcı olur. Ultra nemlendirici formülü ile cildinizin kurumasını önler.

Sensitive;

Dalan d MEN Tıraş Kremi, içerdiği guarana özü sayesinde hassas ciltleri besleyip koruyarak cildinizin canlılık kazanmasını sağlar. İçerdiği allantoin ile tıraş sırasında oluşabilecek potansiyel tahriş ve kesiklerin giderilmesine yardımcı olur. Ultra nemlendirici formülü ile cildinizin kurumasını önler.
Forum sayesinde bir sürü yeni yerli ürün öğrendik. Her markette mutlaka bi uğruyorum tıraş reyonuna. Yeni birşeyler bulmak ümidiyle.
(21/02/2012, Saat: 01:05)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Energic;

Dalan d MEN Tıraş Kremi, içerdiği mentol ekstraktı ile cilde ekstra ferahlık sağlar. İçerdiği allantoin ile tıraş sırasında oluşabilecek potansiyel tahriş ve kesiklerin iyileşmesine yardımcı olur. Ultra nemlendirici formülü ile cildinizin kurumasını önler.

Cool;

Dalan d MEN Tıraş Kremi, içerdiği deniz yosunu özü ve mentol ekstraktı ile cildi yeniler ve cilde ferahlık sağlar. İçerdiği allantoin ile tıraş sırasında oluşabilecek potansiyel tahriş ve kesiklerin iyileşmesine yardımcı olur. Ultra nemlendirici formülü ile cildinizin kurumasını önler.

Sensitive;

Dalan d MEN Tıraş Kremi, içerdiği guarana özü sayesinde hassas ciltleri besleyip koruyarak cildinizin canlılık kazanmasını sağlar. İçerdiği allantoin ile tıraş sırasında oluşabilecek potansiyel tahriş ve kesiklerin giderilmesine yardımcı olur. Ultra nemlendirici formülü ile cildinizin kurumasını önler.

sensitive olanını bulup denemeliyim acilen
allantoinli rünlere karşı bir zaafım var Smile

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dr. Smart Barber Shop Tıraş Kremi JohnLocke 28 2,087 11 saat önce
Son Yorum: umutatakul
  Köpüksüz / Transparan Tıraş Ürünleri Namık Kemal 13 759 Dün, Saat: 04:00
Son Yorum: Namık Kemal
  Speick Tıraş Kremi blaster 53 28,972 16/02/2020, Saat: 08:24
Son Yorum: alperturna80
  Arko tıraş kremleri BigHillMe 435 358,764 07/02/2020, Saat: 21:54
Son Yorum: lim10
  Acqua Di Parma Tıraş Kremi Bestarrkin 47 26,864 04/02/2020, Saat: 01:01
Son Yorum: elewith
  Tabac ve Palmolive tıraş kremi burakoner0681 37 47,169 26/01/2020, Saat: 14:44
Son Yorum: Nani Kuş
  Tabac Tıraş Kremi erdsde 23 2,981 24/12/2019, Saat: 18:35
Son Yorum: JohnLocke
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 141 111,110 15/12/2019, Saat: 03:13
Son Yorum: Vincent_Lord
  Gentelmen's Tonic Tıraş Kremi habaz 15 1,335 13/12/2019, Saat: 18:18
Son Yorum: hlkkzn
  Gibbs Tıraş Kremleri sifujack 51 47,704 27/11/2019, Saat: 22:07
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi