Dalan D'men tıraş kremi
(05/11/2013, Saat: 20:46)OldSchool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düşünmeniz yeter hocam fakat ben yakınlarda varsa alırım diye sormuştum.Kargo felan astarı yüzünü geçer şimdi gerek yok teşekkürler tekrar Smile

rica ederim ne demek, ben kargoyu ucuza yolluyorum aramızda kalsın Big Grin

marketten alsanız da aynı fiyat Smile

Güzel krem,ama abartılacak bir yanı yok.
Karo bulgaristan uretimi bundan daha üstün.
Arkadaşlar Dalan'ın tıraş kremi satın alabilmek için firma ile iletişime geçtiğim firma yetkilisi çok ilgilendi sağolsun. Fabrika İzmir'de olduğundan ve ben de İzmir'de ikamet ettiğimden izmir içi satış noktalarını rica ettim. Öğrendiğim kadarıyla ocak ayı sonuna kadar yerel marketlerde satışa sunulacakmış. Market listesi elime geçerse sizle paylaşırım.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(24/12/2014, Saat: 13:25)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Dalan'ın tıraş kremi satın alabilmek için firma ile iletişime geçtiğim firma yetkilisi çok ilgilendi sağolsun. Fabrika İzmir'de olduğundan ve ben de İzmir'de ikamet ettiğimden izmir içi satış noktalarını rica ettim. Öğrendiğim kadarıyla ocak ayı sonuna kadar yerel marketlerde satışa sunulacakmış. Market listesi elime geçerse sizle paylaşırım.

Komşum Dalan kullananlar genelde çok da üstün bulmuyorlar kremi.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(24/12/2014, Saat: 13:31)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Dalan kullananlar genelde çok da üstün bulmuyorlar kremi.

Dostum Dalan'ın tıraş kremini henüz deneyemedim. Dalan'ın sabun, şampuan gibi diğer ürünlerini paraben vs. içermediği için zaten sürekli kullanıyorum ama tıraş kremi hakkında bilgim yok henüz. Benim 2 favori tıraş kremim var Jobbs Aloe Vera'lı ve Nivea. Onları da tıraş sabunlarından fırsat buldukça kullanıyorum.
Ankara tarafında, talep çok az olduğu ve çoğu geri gönderildiği için perakende satışı yokmuş. Ancak koli ile sipariş verilebileceği bilgisi geldi firmadan.
Dalan D'men tıraş kremleri üstün özellikler sergileyen bir krem değil, ama bir arko'ya göre de bence hiç bir eksiği olmayan bir krem. Sonuçta gayet güzel bir ürün..
Neden tutulmadığı sorusuna verilecek olan en güzel yanıt, firmanın hatalı pazarlama taktiğidir. Zira zamanında bulabilmek, alabilmek için çok gezmiştim.
Ürünlerini iç pazara hiç sunmayan, isteyenleri de umursamayan bir şirketin ürününün tutmaması son derece normal bence, hani hiç üretilmiyor olsa anlarım, bizim için üretim bandı kuracak halleri yok, ama bu ürün zaten hali hazırda üretimde olan bir mal..
Genelde mallar, ürünler aslında kötü değildir, kötü olan pazarlama taktikleridir...
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
(26/12/2014, Saat: 13:17)Naci Erdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dalan D'men tıraş kremleri üstün özellikler sergileyen bir krem değil, ama bir arko'ya göre de bence hiç bir eksiği olmayan bir krem. Sonuçta gayet güzel bir ürün..
Neden tutulmadığı sorusuna verilecek olan en güzel yanıt, firmanın hatalı pazarlama taktiğidir. Zira zamanında bulabilmek, alabilmek için çok gezmiştim.
Ürünlerini iç pazara hiç sunmayan, isteyenleri de umursamayan bir şirketin ürününün tutmaması son derece normal bence, hani hiç üretilmiyor olsa anlarım, bizim için üretim bandı kuracak halleri yok, ama bu ürün zaten hali hazırda üretimde olan bir mal..
Genelde mallar, ürünler aslında kötü değildir, kötü olan pazarlama taktikleridir...

Katılmamak ne mümkün. Ben de bulsam alıp kullanacağım ama denk gelemedim henüz. Pazarlama kanallarında sıkıntı varsa, kendi kanalını oluşturacaksın; bunlar zor işler değil ürün gerçekten rekabet edebilecek, adam gibi bir ürün ise...
Haydi hayırlı tıraşlar...
Bugün İzmir Karşıyaka Yücel kozmetikten 3 paket aldım. Hepsi 65g'lık tüplerde satılıyor. Sensitive (Hassas), Cool (Ferahlatıcı) ve Energetic (Enerjik) olmak üzere 3 çeşidi var ve her çeşitte Allatoin'le beraber extra nemlendirici mevcut. Ürünleri daha denemedim, yarınki tıraşta umarım deneyebilirim.
Satın alma kısmı ise öncelikle Dalan müşteri hizmetlerindeki yetkiliden mail yoluyla bana yakın olan satış yerini öğrendim ve bugün satın almak nasip oldu. Yücel'deki abi de baya ilgilendi. Satışa çıkmadan önce dükkana uğradığımda Dalan'ı sormuştum bana epey soru sordu, bugün de beni görünce fiyatlandırmayı beğenip beğenmediğimi sordu. Geleneksel tıraşa ait birçok ürünün bulunması bir kozmetik mağazası için bence gayet sevindirici.
f53f36468a1d028804966590ff38918b3c3b6da5...d15774.jpg
Fiyatlandırmayı beğendiniz mi?
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tabac Tıraş Kremi erdsde 33 16,218 09/04/2024, Saat: 16:24
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 557,566 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 201,036 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 150,492 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,055 25/02/2023, Saat: 20:42