Astra Superior Platinum (Yeşil)
(02/02/2020, Saat: 00:50)icanucar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 37 liradan aldım 100 lüsünü. 2 tıraş rahatça gidiyor ve cildimi yormadı ancak bir kaç küçük kesik oluştu sebebini anlayamadım belki de perma sharptan geçince yeterince keskin gelmedi bilemiyorum

Tıraş aleti olarak ne kullandığınızı paylaşabilir misiniz komşum?
Gillette slim twist white handle var komşum.
En sevdiğim jilet diyebilirim uygun bulunabilir keskin konforlu candır denemek gerekir
Tıraş aleti  
Bugün 1 haftalık sakalı bu jiletlin sanırsam eski üretimi olan mürekkep baskılı olanı ile kestim. Ilık bir banyo sonrası soğuğa yakınsak bir tıraş oldum. Kullanmadan önce avuç içinde 2 şer defa her iki yüzünü stropladım ki genelde her jilete yaparım bunu, dedem öyle yapardı. Mavisini de çok seviyorum ama bunun kadar yumuşak ve konforlu bir jileti daha evvel denememiştim. Ben beğendim kısacası.
Bende yerel bir satıcıdan 100 kuyu 32 liraya aldım tirasini beğendim perma kadar keskin ve cildi yorucu değil ama baktığım fotoğraflarda bazılarında Türkçe bazılarında direkt Rusça yazı var kutu ve paketlerin üzerinde acaba sahtesini var yoksa başka ülkeler icin uretilenlerde geliyormu bize bendekinde Türkçe hiçbir ibare yok bilenler yardim ederse sevinirim.
Kartallar yüksekten uçar
benim cildimde tıraş sonrası kaşıntı ve kızarlık yapan bir jilet oldu kendisi
JcA0va.jpg
nUqhZX.jpg
AVTXs6.jpg
5EfHQl.jpg
F26py1.jpg
Arkadaşlar sağdaki yerel satıcıdan aldığım bjilet tamamen Rusça yazılar var ve jiletim üzeri mürekkep baskılı ve jilet kağıdında da Astra yazıyor bayadir kullanıyorum memnunum üzerindeki tarih 2019 soldakide impadan aldığım üzerinde Türkçe ibarelerde var ve Marmara ltd sti ithalatçı firma olarak yazıyor ve jiletim kağıdında yazı yok jilet üzerinde ise lazer baskı var tarih olarakta 2017 yazıyor yani impadan gelen daha eski üretim gorunuyor ve lazer yazılı.İmpadan (sol fotograftakiler) yerelden aldığım(sagdakiler) arasında umarım fark yoktur ki impaya güvenerek aldım ama yereldeki de orijinal gibi.Benim tahminim hem tarih hemde biri direkt ithal yada( kaçak) ama orjinal impadan gelen ise ithalatçının getirdiği bir ürün.İmpadan gelende karekod ve p&g yazmıyor.Sizin yorumlarınız nedir?
Kartallar yüksekten uçar
Ben yeşil astralari hep impa dan alıyorum. Sizin aldiklarinizla aynı. Çok memnunum. Memnun olduğum için de daha uygun satan yer görsem de almıyorum. Sabun alet ve fircanizi değiştirmeden sadece jileti değiştirerek bir deneyin fark varsa hissedersiniz.
(30/05/2020, Saat: 02:22)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben yeşil astralari hep impa dan alıyorum. Sizin aldiklarinizla aynı. Çok memnunum. Memnun olduğum için de daha uygun satan yer görsem de  almıyorum. Sabun alet ve fircanizi değiştirmeden sadece jileti değiştirerek bir deneyin fark varsa hissedersiniz.

Komşum ben geleneksel tirasa başlayalı 2 ay oldu ilk aldığım jilet permayla asrtabyesil olmuştu yerel bir satıcıdan 32 TL ye almıştım abi bunun sahtesi çok dikkat et herywrden alma dedi satıcı bendeki orjinal eğer sıkıntı olursa açsan bile getir geri dedi kalanları satarım ben güvendim tabi ve sorun da yaşamadım şimdiye kadar bı 13-14 tane kullandım galiba.Tabini impadan adiklarimda orjinaln olduğuna eminim. Bence aradaki fark dediğim gibi biri direkt yurtdışı için üretilen çantacı yada kaçakçı dediğimiz yöntemle yurtiçinde sokulan ürün diğeri yani impadaki ithalatçı firma tarafından getirilen ürün.
Kartallar yüksekten uçar
Forumdaki yorumlardan yola çıkarak, Rimei ile kullanmaya başladım ve sonuç gerçekten benim için çok rahat ve temiz bir tıraş oldu. Tavsiye derim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,536 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 188,105 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,809 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,112 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 106,198 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,709 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,550 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,926 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,730 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 9,101 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: