Raen Tıraş Bakım Yağı
Evet arkadaşlar ilk defa bir ürünü yorumlayacağım affınıza sığınarak, zira kullandığım ürün çeşitliliği çok çok az olduğu için aradaki incelikleri farketme ve ayırt etme imkanım düşük. Bu yüzden inceleme oldukça kısa olacak. Yine de denemek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilir kanaatindeyim.

after shave oil-01-600x600.jpg

Ürünü Evoria.com'dan aldım.
Fiyat 30.50 TL
İçeriği: Üzüm çekirdeği yağı, Kayısı çekirdeği yağı, Lemongrass yağı, Portakal yağı
Net Ağırlık: 200 gr.

Ürün Tıraş öncesi, tıraş ile ve tıraş sonrası ile kullanılabilecek bir ürünmüş söylenene göre. Bu yağı kullanarak tıraş olanlar varmış. Ben bunu tercih etmedim. Tıraş sonrası ürünü olarak kullanmayı amaçladım.
Dün ilk defa kullandım, ilk kullanımda bende yarattığı etki, kullanmaya devam edeceğim oldu. Çok yoğun kıvamlı değil. Yüzünüze sürmeye başladığınızda inceden bir portakal kokusu alıyorsunuz ki ben bu kokusunu sevdim. Ancak koku çok kalıcı olmuyor sanırım. bir kaç damla kadar avcuma koydum ve yüzüme uyguladım, yüzümde güzel bir tabaka oluşturdu, 15 dakika sonra yüzüm yumuşacıktı. Yağ yapış yapış olmuyor, o yönü güzel, bebak acı badem sütünden daha az yapışkanlığı. Epeydir tıraş kolonyası kullanıyordum sadece, bunu kullandıktan sonra aldığım bu yumuşaklık ve nemlendirilmiş cilt hissi beni memnun etti. Cilde emilimi çok fazla değil galiba, akşam tıraşının ardından sürdüm ancak sabah uyandığımda yüzümde çok az olduğunu hissettim, ancak yüzümdeki yumuşaklıkta hala mevcut.

Sonuç olarak güzel bir ürün bence, ancak fiyatı biraz daha makul olsa daha iyi olur gibi.
www.BarbarosRazors.com

teşekkür ederiz yorumlarınız için. portakal kokusunu duyunca bir yeltendim lakin çabuk emilmeyen ürünlerden pek haz edemedim birtürlü. bu kısmı beni durdurdu. kış için geo f. trumper skin food' a bir çeşit daha olsun arayışındayım ama bulamadım hala Blush
(27/09/2013, Saat: 12:00)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederiz yorumlarınız için. portakal kokusunu duyunca bir yeltendim lakin çabuk emilmeyen ürünlerden pek haz edemedim birtürlü. bu kısmı beni durdurdu. kış için geo f. trumper skin food' a bir çeşit daha olsun arayışındayım ama bulamadım hala Blush

Geo F. Trumper Coral da kullanıyorum, aslında onun kadar emilmiyor sanırım ama ciltte çok ciddi bir kalıntı olmuyor diyebilirim. İlk defa kullandığım için sağlıklı olmamış olabilir. Bir kaç defa daha kullanıp yine yorum ekleyeceğim buraya.
www.BarbarosRazors.com

İnceleme ve yorumlar için teşekkürler. Bendeki bu koku takıntısı olmasa denemek isteyebilirdim çok hafif koku ve emiliminin zayıflığı beni de frenliyor.
Tabi ki bu çeşit ürünlerin ne kadar fayda sağladığı daha önemlidir.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Benim bu tarz urunlerde en onemlı krıterım emılım o yuzden bıraz uzak durucam sanırm.

ınceleme ıcın tesekkurler ustad
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
İnceleme için teşekkürler.

BU arada siteden alışveriş yapmak isteyen olursa 100 tl üstü için şu Finansbank kodu 25 tl indirim yapıyor.30 Eylül'e kadar geçerli.

14ZD988

Gerçi bazı fiyatlar biraz şişirilmiş sanki.
İlk kullanım sonrası belirtmiş olduğum "Cilde emilimi çok fazla değil galiba" yı:

"Cilde emilimi yok" olarak değiştiriyorum.

Yarım saattir yüzümde olmasına rağmen hala elime geliyor.
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Tahrişlerinin Tedavisi error... 84 125,229 17/01/2023, Saat: 12:24
Son Yorum: Shavettin
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 60,363 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Arko tiras kolonyalarinin kokulari nikitherat 15 13,285 29/05/2021, Saat: 14:45
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraş sonrası kaşıntı Bruker 37 50,919 17/03/2021, Saat: 17:54
Son Yorum: Serjames
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 33,184 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Marmara tıraş kolonyası Arko sabun kokulu mennan 15 6,409 25/01/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ricochet
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,192 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,239 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,788 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv
  Nivea Tıraş Sonrası Balsam DelikanliTiras 38 36,277 04/06/2020, Saat: 12:14
Son Yorum: aliyuksel

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: