Astra Keramik
Bugün Beyoğlu'nda Astra Keramik buldum komşular. İlk fırsatta deneyeceğim. Diğer Astra çeşitlerinin aksine plastik kutuda geliyor. Ve diğer Astra çeşitleri gibi beşli kutuda satılıyor. Sıcaktan bayıldığım için pazarlık filan yapmadan 1,5 TL'ye aldım.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Devamı var mıdır hocam? Bildiğim kadarıyla artık üretilmeyen bir jilet?
tamerkamisli.blogspot.com
Bize de alsan keşke çok merak ediyorum.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Komşularım, ben de 100'lük var mı diye sordum, elinde olmadığını söyledi satıcı. Sanırım maksimum birkaç kutu var. Belki de yok, bilmiyorum.

Bu aralar biraz yoğunum, hazırlamam gereken belgeler var, her an da şehir dışına çıkabilirim. Dolayısıyla ben zaman buldukça oraya gidip takip etmeye çalışacağım. Eğer satıcının eline yeterli miktarda geçerse buradan size haber edeceğim.
Merkur Progress
Omega 80005
çukurcuma antikacılarda mı buldunuz?ya da bulduğunuz yeri paylaşır mısınız?
(21/06/2013, Saat: 10:19)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çukurcuma antikacılarda mı buldunuz?ya da bulduğunuz yeri paylaşır mısınız?

İstiklal Caddesi'nden, Galatasaray Hamamı'na çıkan ara sokağa sapın. Sol tarafta bir pasaj göreceksiniz. O pasajın içinde, girdikten sonra sağ tarafta kalan, berber malzemeleri satan bir dükkan var. Orada buldum. Eğer bulmakta zorluk çekerseniz çevredeki berberlere sorabilirsiniz. Ben kuaför malzemeleri satan bir yer ararken berberlere sorarak bulmuştum orayı.
Merkur Progress
Omega 80005
(21/06/2013, Saat: 11:56)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/06/2013, Saat: 10:19)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çukurcuma antikacılarda mı buldunuz?ya da bulduğunuz yeri paylaşır mısınız?

İstiklal Caddesi'nden, Galatasaray Hamamı'na çıkan ara sokağa sapın. Sol tarafta bir pasaj göreceksiniz. O pasajın içinde, girdikten sonra sağ tarafta kalan, berber malzemeleri satan bir dükkan var. Orada buldum. Eğer bulmakta zorluk çekerseniz çevredeki berberlere sorabilirsiniz. Ben kuaför malzemeleri satan bir yer ararken berberlere sorarak bulmuştum orayı.

Teşekkürler. bakacağım.
Evet... Keramikleri kim topladı dökülün komşularım Smile
(05/07/2013, Saat: 21:43)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet... Keramikleri kim topladı dökülün komşularım Smile

Ben en son aldığımda birkac kutu kalmıştı adamın elinde. Bir komşumuz aldı herhalde. Big Grin
Merkur Progress
Omega 80005
evet "o arkadaşın (burada floydian komşu kastedilmekte) arkadaşı (meçhul komşumuz) gelip aldı" dedi satıcı Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 664 681,229 13/05/2023, Saat: 00:08
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 255,853 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Mavi Astra Alternatifi akaysakarya 31 13,475 17/06/2020, Saat: 14:33
Son Yorum: assalavissa
  Astra Yeşil vs Astra Mavi adamentium 49 45,604 17/04/2020, Saat: 07:24
Son Yorum: BuraKaya55
  Astra Superior Platinum vs Perma-Sharp Super papazerigi 61 105,003 13/01/2020, Saat: 22:11
Son Yorum: sohayli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: